1

ale dopiął swego i sprowokował Cię, najlepiej takim nie odpowiadać, i tyle...

0

jeszcze dwa okienka temu stawialiście go obok Thiago Silvy na szczycie listy graczy którzy mieli stanowić o linii obrony Barcelony...

0

niet, dlaczego pytasz?
wieem, widziałem że kazdy mecz realu jest tutaj gromko komentowany, ale czy to faktycznie konieczne? ;]

1

wiedziaaałem, wiedziałem że bd tu teraz masa postów na temat meczu Realu ;]
Dajcie spokój, panowie, i panie!
Chyba że pomyliliście strony ;)

0

zatem trzeba czekać na gwizdek, zimny prysznic w szatni, i lepszą grę w 2 połowie
może powtórzy się mecz z Realem ;)

0

tego się właśnie bałem, zajrzałem w wyniki na interii, widzę remis,
domyśliłem się, i upewniłem po Waszych komentarzach, że gra wygląda podobnie jak w meczu na Camp Nou?
Może być ciężki mecz,
Wszyscy stawiali przy Barcelonie 3 pkt, od razu, a tu może się okazać ze Celta w tym sezonie będzie najgorszym rywalem

0

i udało się :]
teraz tylko w kolejnych meczach poprawiać skuteczność i będzie dobrze :D

0

Suarez a min 83

0

Real znowu się przy pilce dluzej utrzymywac zaczyna
;/

0

hehe, Suarez zrobił cieszynkę Szczęsnego! ;]

0

Kto krzyczał na Mathieu?? XD

1

gadanie, cały sezon grają najlepiej w Europie, jeden mecz im nie wyszedl i juz stawiacie krzyzyk przy nich, nie bądzcie tacy pewni xd

0

wielki faworyt przegrywa już 2:0 ;]
oby Barcelona nie popełniła tego błędu :D

A Monchengladbach może się stroić na przygodę w LM :D

8

Jeden z najlepszych pomocników swoich lat :D uwielbiałem go, i w tamtych czasach obok Rivaldo i Juninho z OL mój ulubiony pomocnik

Pamiętam jak rozpaczał w rewanżowym meczu półfinału z Raelem Madryt
(Bodajże 3:2, albo 3:1 dla Juve), Dostał żółtą kartkę i nie mógł zagrać w finale w którym Juve poległo z Milanem

Członek wielkiej reprezenentacji Czech podczas Euro 2004
Baros, Koller, Nedved, Jankulovski, Poborsky, Rosicky) hehe,
znało się kiedyś całą kadrę tego zespołu :D

1

nie należy lekceważyć żadnego przeciwnika, już nie takie niespodzianki były w LM
Choćby finał Porto - Monaco

PSG zagrają dwumecz życia i po ptakach...

0

hehe, polecam obejrzeć :D można się pośmiać :D[url]

0

także też szykuje się ciekawy mecz ;)

0

hehe, większe zainteresowanie meczem Los Blancos jak meczami Barcelony, panowie i panie, zajmijmy się komentami adekwatnymi do artykułu pod którym piszemy ;]

2

Dajcie mu się rozegrać, pierwszy sezon na obcej ziemi, Ney i wcześniej Alexis w pierwszych swoich sezonach też nie pokazywali na co ich stać tak na 100%

7

Miałem to samo pisać,
w meczach w LE m.in przeciw Man United oczarował mnie rajdami na skrzydłach i wraz z Susaetą rozjechali ekipę Manchesteru.
Szkoda że po odejściu M. Bielsy nie odszedł do silniejszego klubu, bo zapowiadał się niezłym grajkiem ;]

0

na 100 m?
toć to koronna dyscyplina Usaina
jak obserwowałem jego biegi, to Jamajczyk rozpędza się powoli, wygląda na początku biegu nieco niezgrabnie, aby później właczyć wyższy bieg, wtedy wszyscy już jego plecy oglądają...

0

hmm, racja, ale po co to tutaj roztrząsać?
od razu zaznaczam że jestem kibicem Barcelony ;]

0

i po co prowokacje? ;]

0

heh, specjalnie po przeczytaniu info o meczu Realu wpadłem zobaczyć o czym szanowni forumowicze piszą w temacie o zwycięstwie nad Villarreal CF
Panowie, panie?
Pomyliłem strony czy już aż tak się co niektórzy nudzą że nie mają o czym pisać, spamując o meczach innych klubów?

Więcej pokory...
Barcelona najlepszego meczu też niestety nie zagrała...

Pozdrawiam

VeB !!

4

Jeszcze niedawno tego "parodystę" większość osób chciała w Barcelonie

0

wcale nie przesadził...
Za czasów Ronaldinho, jak i Nedveda, Ronaldo z Brazylii, Zidane i Rivaldo piłka nożna była bardziej zespołowa, teraz pojedynczy zawodnicy wygrywają mecze, przez co bramek więcej strzelają.
A Ronaldinho jest jednym z najważniejszych piłkarzy odpowiadających za Renesans Barcelony która niestety od pamiętnego zwycięstwa z Sampdorią nie mogła nic ugrać na arenie międzynarodowej

0

Perquis też ma polskie korzenie, to samo Obraniak...
Także nie popisałeś się teraz kolego...

0

od początku w planach wcześniej był Thiago Silva i David Luiz...
Dopięli swego

0

Fajnie by było jakby jeszcze dołączył Cuadrado - za rok odchodzi Alves więc zająłby jego miejsce, i jakiś młody obrońca by się przydał dodatkowo...

0

Ja cieszę się mimo wszystko z tego transferu, szkoda że tak wysoka cena, ale trzeba jak najbardziej hmm... poszerzać skład. Solidny gracz na zmiany z ławki. I być może dzięki niemu Mascherano przejdzie do linii pomocy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?