0

Diego Godin :)
Hehe, widzielibyście mnie w Barcelonie? :)

2

Zgadzam się z Tobą w 100%
Zawsze uważałem że najlepiej wykonywał rzuty wolne właśnie Juninho i... Pirlo, stąd wiecie już na kogo oddałem swój skromny głos ;)
Dwaj Mistrzowie, jeden królował we Francji, drugi we Włoszech
I pomyśleć że kiedyś była możliwość zobaczenia Andrei w koszulce Barcelony ;<
Że też władze Milanu musieli zablokować ten transfer...

2

Rivaldo obok Nedveda, ulubiony piłkarz, pamiętam te dwumecze eliminacji LM przeciwko Wiśle Kraków które w zasadzie we dwójkę z Kluivertem wygrali dla Barcelony :)

0

hehe, wychowanek Espanyolu? będą gwizdy podczas derbów coś mi się widzi ;)

1

Szkoda Pirlo, szkoda Buffona,
miejmy nadzieję że mimo wszystko za rok, Pogba wygrał LM
już w Bordowo - granatowej koszulce ;)

0

heh
mimo wszystko szkoda Buffona,
mistrz który zasłużył na choć jedno zwycięstwo w LM...

A Neymar doczekał się swojej bramki w finale :)

0

ja nie twierdzę że nie ma potencjału, ale podpinam na nowo zapytanie, za kogo by grał w 1 jedenastce?
za Busiego? Rakiticia, może Iniestę? hehe

I nie chcę nikogo do kłotni prowokować, tylko ciekawy jestem Waszych opinii

1

Powiedzcie mi, co widzicie wybitnego w grze Pogby?
Za kogo byście go wprowadzili do pierwszej 11 w Barcelonie?
Jak dla mnie, nic nie pokazuje dziś, poza jednym dośrodkowaniem i paroma faulami

0

zapewne Szpakowski, on zawsze komentuje te najważniejsze spotkania,
Także panowie, i panie,
Szykujmy się na Maskerano, Marszczerano, i inne już kultowe "przejęzyczenia" pana Darka ;]

0

ależ macie problemy,
obrońca, nie obrońca, temat zamkniety, kolumbijczyk jest wielkim niewypałem w Chelsea, nie ma po co drążyć tematu ;)

0

hehe szacunek dla nich i wielce mnie ucieszyło że udało im się utrzymać w lidze ;)
Zawsze szkoda że takie znane marki miałyby odpadać i tułać się po niższych ligach...

0

jak w tym roku zdobędą triplet, i w kolejnym w tych strojach go powtórzą, nie bd mieć nic przeciwko takim strojom ;)

2

trochu się pobawiłem Gimp'em, i...

http://iv.pl/images/53172902568290131041.png

kto chce na jutrzejszy mecz, albo i na dłużej, to zapraszam :)

0

http://www.przegladsportowy.pl/slawni-ludzie-futbolu-o-xavim-hernandezie,galeria,1,570666,13056.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage

Piękne słowa...
Zbyt wielu mówiło o jego grze w ten sposób, by miałoby to być nieprawdą...

I cieszy mnie w końcu debiut Vermaelena ;)

0

0

ja obstawiam że w finale bd oglądać kolejne El Classico ;)
Juve potrafi grać w obronie, ale coś mi się wydaje że jutro Real odrobi straty z nawiązką.

0

skad takie info?

0

tak, bramki na wyjeździe...

0

hehe, na ZDF komentatorem w studiu
Oliver Kahn
można go nie lubić jednak zawsze charakterny, i nie płaczek jak Neuer ;)
Najlepszy bramkarz w historii Niemieckiego Futbolu chyba ;)

4

dla osób które posiadają cyfrowy polsat,
i niewrażliwych na niemiecki bełkot polecam transmisję w tv
na ZDF (237 kanał) ;)

Stream'a szukam dla kolegi...

1

Panowie, macie jakiś dobry stream? ;)
polecacie cóź takiego?

0

3 ;)
Rewanż za poprzedni dwumecz :D

1

i kogo wpuscisz? Pedro?
Suarez ciągle pod grą...

0

messi - brazylijczyk ;]

0

reprezentatywny bramkarz Bayernu

14

Tata Martinez...

0

miałem to samo pisać,
już wszyscy klaskali i ustawiali w półfinale Porto, po 1 meczu z Bayernem ;)

1

heh, takie gadanie mnie denerwuje ;)
Barcelona jest w stanie wygrać i z Robbenem
a holendra trochu szkoda, dopiero co wrócił do kadry, i znów jakiś uraz

1

Oby się chłopaki nie wystrzelali przed meczem z Bayernem ;)

0

hehe ;)
niespodziewajki się zdarzają widać, albo masz dziewczynę ze świetnym poczuciem humoru :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?