0

mój błąd, myślałem że to prawy obrońca :) wybacz! :)

1

Rozczarowanie rodziny która przychodząc na mecz Barcelony (bodajże Superpuchar) musiała płacić osobny bilet za dziecko 6 letnie (podobno dzieci do 6 roku życia nie płacą za bilety). Zapłacili ponad 50 euro za bilet dla 10-miesięcznego dziecka.

0

dobry, jeden z wyróżniających zawodników Wolfsburga, ale mamy, myślę że lepszego Vidala, :D

0

zaraz decydujące godziny w sprawie LM :D
Kibicujmy Astanie!
Wczoraj miła niespodziankę sprawiło Malmoe i Valencia eliminując Celtic (o ile pamiętam) i Monaco

0

mistrzu, jesteś wielki! :D

0

witam, pytanko mam panowie, wiecie czy, i ew. może gdzie bd mozna obejrzeć ten mecz w TV? :)

0

a pamiętacie jak Akinfeev i Dida dostawali racami?

1

witam panowie i panie
Oglądali najdziwniejszy mecz polskiej drużyny ostatnich lat?
co to się czasami dzieje, to głowa mała...
Rok temu Legia wyleciała z LM przez Walkower, teraz przejdzie kolejną rundę najprawdopodobniej również przez walkower ;)

1

jeden mały błąd, zapewne niedopatrzenie twoje ;)
Verma - belg nie holender ;)

0

jaki wynik ostatecznie?
bo niestety przez lagi, nie oglądałem

0

gracias amigo :)

0

Panowie,
jaki wynik?, bo nie mogę nigdzie znaleźć, a dopiero wróciłem do domu

0

ehh, szkoda, liczyłem że będzie to jednak Kamil Glik,
za tak udany sezon w reprze i klubie, należałoby mu się ;)

0

Komentarz usunięty

1

Wg Transfermarkt Arda bd nosił na plecach nr 6

http://www.transfermarkt.co.uk/arda-turan/profil/spieler/21369

19

wybacccie panowie i panie, za offtopic, ale muszę odreagować :)
OBRONIŁEM MGR!
:DDDDDDDDDD

0

Najlepszy technik od czasów garrinchii :)

1

za to ja mam w oczach ciagle bramkę Belettiego i najlepszy mecz w Barcelonie Larssona ;)
Żebyśmy kiedyś mieli jeszcze takiego doświadczonego jokera.... :)

0

hehe, tylu pilkarzy przed Ronnie'm ;)
Jak ten świat piłki się zmienia, jakby Ronaldinho grał w obecnych czasach jak choćby już 13 lat temu w Korei i Japonii, byłby wart spokojnie 80-90 mln :)
ale... gdyby babcia miała wąsy, to by dziadkiem była...

0

o tym własnie mówię... koledzy i kolezanki zapomnieli że w finale grało 3 naszych, nie tylko Masche i Messi...

0

hehe, tak jak sądziłem, Chile wygrało ;)
pisałem ze jak dojdzie do karnych, bd kibicował Claudio, zostałem wyzwany od sezonowców, mimo że od prawie 20 lat kibicuję Barcelonie ;)
Panowie i panie, Claudio też jest z Barcelony, nie zapominajcie o tym ;)
a Chile jak już pisałem, najrówniej grająca drużyna na mistrzostwach ;)

0

xDDD
chopcze, nie kibicuję piłkarzom, a klubowi, a Barcelonie, od wieelu wielu lat ;) a Chile w całym turnieju grało najrówniej i najciekawiej ;)
Argentyna obudziła się dopiero w meczu z Paragwajem

1

jak będą karne, kibicuję Claudio :)

0

hehe, nie lekceważyć przeciwnika, Brazylia też przed meczem była faworytem ;]

0

hehe,Paragwaj 40 miejsc niżej od Polski ale taką grą rozjechal by naszą repre grubo XD

0

na pół roku? to tylko do średniaka jakiegoś, najlepiej nie grającego w Europejskich pucharach ;)

0

hehe, zatem po co nam Turan, i po co ponoć zagwarantowany transfer jakiegoś pomocnika z Hiszpanii skoro dopinają już transfer Pogby? :)

1

Wszyscy gadają o transferach, plotki, nie plotki,
koledzy i koleżanki forumowicze,
powiedzcie mi co sądzilibyście jakby klub zainteresował się Marchisio z Juventusu, nigdzie takiego tematu nie było i raczej nie będzie, ale jak sądzicie, pasowałby do naszej układanki? ;)
W niedawno zakonczonej edycji LM chyba najbardziej przypadła mi jego gra do gustu :)

0

Pogba jeśli już przejdzie w lecie następnego roku, przynajmniej ja tak stawiam ;)

0

Najnormalniejszy z reprezentantów Włoch, może obok Buffona,
Porównaj sobie jego zachowanie do Inzaghiego np =.=
jak ja nie cierpię tego piłkarza ;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?