arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mój błąd, myślałem że to prawy obrońca :) wybacz! :)
1
Rozczarowanie rodziny która przychodząc na mecz Barcelony (bodajże Superpuchar) musiała płacić osobny bilet za dziecko 6 letnie (podobno dzieci do 6 roku życia nie płacą za bilety). Zapłacili ponad 50 euro za bilet dla 10-miesięcznego dziecka.
0
dobry, jeden z wyróżniających zawodników Wolfsburga, ale mamy, myślę że lepszego Vidala, :D
0
zaraz decydujące godziny w sprawie LM :D
Kibicujmy Astanie!
Wczoraj miła niespodziankę sprawiło Malmoe i Valencia eliminując Celtic (o ile pamiętam) i Monaco
0
mistrzu, jesteś wielki! :D
0
witam, pytanko mam panowie, wiecie czy, i ew. może gdzie bd mozna obejrzeć ten mecz w TV? :)
0
a pamiętacie jak Akinfeev i Dida dostawali racami?
1
witam panowie i panie
Oglądali najdziwniejszy mecz polskiej drużyny ostatnich lat?
co to się czasami dzieje, to głowa mała...
Rok temu Legia wyleciała z LM przez Walkower, teraz przejdzie kolejną rundę najprawdopodobniej również przez walkower ;)
1
jeden mały błąd, zapewne niedopatrzenie twoje ;)
Verma - belg nie holender ;)
0
jaki wynik ostatecznie?
bo niestety przez lagi, nie oglądałem
0
gracias amigo :)
0
Panowie,
jaki wynik?, bo nie mogę nigdzie znaleźć, a dopiero wróciłem do domu
0
ehh, szkoda, liczyłem że będzie to jednak Kamil Glik,
za tak udany sezon w reprze i klubie, należałoby mu się ;)
0
Komentarz usunięty
1
Wg Transfermarkt Arda bd nosił na plecach nr 6
http://www.transfermarkt.co.uk/arda-turan/profil/spieler/21369
19
wybacccie panowie i panie, za offtopic, ale muszę odreagować :)
OBRONIŁEM MGR!
:DDDDDDDDDD
0
Najlepszy technik od czasów garrinchii :)
1
za to ja mam w oczach ciagle bramkę Belettiego i najlepszy mecz w Barcelonie Larssona ;)
Żebyśmy kiedyś mieli jeszcze takiego doświadczonego jokera.... :)
0
hehe, tylu pilkarzy przed Ronnie'm ;)
Jak ten świat piłki się zmienia, jakby Ronaldinho grał w obecnych czasach jak choćby już 13 lat temu w Korei i Japonii, byłby wart spokojnie 80-90 mln :)
ale... gdyby babcia miała wąsy, to by dziadkiem była...
0
o tym własnie mówię... koledzy i kolezanki zapomnieli że w finale grało 3 naszych, nie tylko Masche i Messi...
0
hehe, tak jak sądziłem, Chile wygrało ;)
pisałem ze jak dojdzie do karnych, bd kibicował Claudio, zostałem wyzwany od sezonowców, mimo że od prawie 20 lat kibicuję Barcelonie ;)
Panowie i panie, Claudio też jest z Barcelony, nie zapominajcie o tym ;)
a Chile jak już pisałem, najrówniej grająca drużyna na mistrzostwach ;)
0
xDDD
chopcze, nie kibicuję piłkarzom, a klubowi, a Barcelonie, od wieelu wielu lat ;) a Chile w całym turnieju grało najrówniej i najciekawiej ;)
Argentyna obudziła się dopiero w meczu z Paragwajem
1
jak będą karne, kibicuję Claudio :)
0
hehe, nie lekceważyć przeciwnika, Brazylia też przed meczem była faworytem ;]
0
hehe,Paragwaj 40 miejsc niżej od Polski ale taką grą rozjechal by naszą repre grubo XD
0
na pół roku? to tylko do średniaka jakiegoś, najlepiej nie grającego w Europejskich pucharach ;)
0
hehe, zatem po co nam Turan, i po co ponoć zagwarantowany transfer jakiegoś pomocnika z Hiszpanii skoro dopinają już transfer Pogby? :)
1
Wszyscy gadają o transferach, plotki, nie plotki,
koledzy i koleżanki forumowicze,
powiedzcie mi co sądzilibyście jakby klub zainteresował się Marchisio z Juventusu, nigdzie takiego tematu nie było i raczej nie będzie, ale jak sądzicie, pasowałby do naszej układanki? ;)
W niedawno zakonczonej edycji LM chyba najbardziej przypadła mi jego gra do gustu :)
0
Pogba jeśli już przejdzie w lecie następnego roku, przynajmniej ja tak stawiam ;)
0
Najnormalniejszy z reprezentantów Włoch, może obok Buffona,
Porównaj sobie jego zachowanie do Inzaghiego np =.=
jak ja nie cierpię tego piłkarza ;o