1

@Witekk10 OO Contratiempo też dobry
to jeszcze El Cuerpo, kto nie oglądał polecam gorąco, też hiszpański i mi osobiście jeszcze bardziej się spodobał od Contratiempo :DD

Z hiszpańskich jeszcze Celda 211 ale to już kompletnie inny klimat :D

2

Ojciec Chrzestny, i dramaty historyczne takie jak Gladiator, Troja, Braveheart
Kto nie oglądał polecam dramat prawniczy - Prawnik z Lincolna, jak nie lubię tego gatunku, to ten film wciągnąłem szybko
@Witekk10

1

Witam wszystkich szczesliwców którzy nie musza pracowac, ja niestety w robocie kwitne do wieczorka
jakies pomysly gdzie mozna jakieklolwiek filmy obejrzec?
Ekino wlasnie zamkneli, zalukaj od 2 tygodni martwe...
netflixa hbo go i inne playery narazie nie wchodza w gre ;]

0

hehe, i Rodrigo jednak nie gra? ;D
Według Transfermarkt jakąś kontuzję ma

28

No mi też właśnie w oczy się rzuciło że Setien stawia jednak na Umtitiego, osobiście mnie to cieszy bo jednak wyżej cenię starszego z francuzów

0

@MesQueUnClub_87 skleroza i tyle :D

6

@Odesseiron hmm?
coś rozbolało? forum jest od tego by spytać, a nie jazgotać tylko na złą grę klubu, a pytam z ciekawosci, i z nadzieją że zamknie się prędzej niż klub kupi kolejny wynalazek z Valencii

0

Saluto panowie,
Kiedy zamyka się okno transferowe??

1

@artur_26 agentem Romagnolego nasz stary znajomy M. Raiola :D

0

Panowie, Chciałem się spytać oglądających, w sprawie meczu dzisiejszego, za co de Jong dostał czerwień? co się wydarzyło?

0

@zadafcb stare dobre czasy :D pamiętam jeszcze taki teleturniej jak podaj dalej, prowadził go bodajże Tupaczewski z kabaretu OTTO :)

0

U mnie też urlop, powrót dopiero po 1 stycznia ;) nockę się jakoś przeżyło, a teraz można się delektować wolnym i wiedźminem :D
może serial mnie przekona do przeczytania książki, robiłem dwa podejścia i jeszcze się nie udało wciągnąć :D

0

pytanie do tych ktorzy mają konto na zalukaju/mieli podobny problem co ja,
otóż wczoraj niechcący wylogowałem się z serwisu, po czym teraz, gdy chcę się zalogować, po wpisaniu loginu i hasła na mozilli strona stoi, probowalem na innej przeglądarce, i tam wszystko trybi, znaczy strona działa, a czy jak i tam się wyloguję i spróbuje zalogować i bd działać, wolę nie ryzykować... z niekłamaną chęcią wolałbym wchodzić przez Mozillę.
Jakieś pomysły? usunąłem ciasteczka, historię przeglądania, i hasła, i nie pomogło

0

@MartiNJ11 By zrobił podobną karierę jak Jović w Realu? :D niechaj zagra wiecej niż jeden sezon na takim poziomie :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Odesseiron heh, zero jakiegokolwiek dystansu do treści ;)

2

coś czuję że Valverde bd chciał zdobyć trofeum którego jeszcze nie ma w klubowych gablotach,
wypusci znów jakiś eksperyment i... gramy w LE
mam takie złe przeczucia, obym się mylił...

2

@Seledynowy chyba nie widziales jego gry w green booku ;) polecam, jak wielu twierdzi, jego najlepsza rola od czasu wladcy pierscieni ;)

0

Jakieś nowe dobre seriale S-F, czy fantasy?
Poleca ktoś coś?

0

@Faun na priv adres i wysylam ;D

0

polecicie jakieś dobre strony do ogladana seriali ew. filmow, oprocz ekino ;)


0

Hehe, jak ktoś nie próbował,
to w biedrze piwo rodem z Barcelony :D San miguel Especial, Wiadomo, pewnie ta butelka w życiu nie widziała Katalonii :D ale zawsze można spróbować :D

0

a kto grał na szpicy? Messi czy Griezmann?

0

myślałem że mecz o 21 ;)
spóźniłem się,
jak wyglądała 1 połowa meczu?

1

Witam wszystkich, Nie mam możliwości oglądania meczu, w pracy siedzę...
pytanko, bo widzę że nie Todibo, a Umtiti gra, jak wygląda jego gra na boisku? ;)

0

@MartiNJ11 Środkowy - ofensywny pomocnik (taka pozycja Iniesty trochę), bądź lewy napastnik

1

@Veysel 672 (+ 16) jeśli liczyć Argentynę U20 i argentynę na olimpiadzie) w 827 meczach ;)

0

@Vxb93 miałem o to samo pytać, jakieś je... filmiki.tv

0

Ernesto Valverde vs. Jerzy Brzęczek

Który z tych fenomenalnych treneiro lepszy? ^^

0

Panowie, jak wpadła ta bramka? indywidualny błąd któregoś piłkarza? kończyłem oglądać siatkarzy, i mi umknęło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?