0

Saluto
można gdzieś w tv obejrzeć mecz lipsk atletico?
jeśli tak, na jakim kanale??

0

@pawelfcb2010
A porto vs. Monaco bodajże z 2004 roku?

1

mam pytanie,
w barażach o awans do La Ligi, występuje 4 zespoły czy dwa?
bo znalazłem ze bd grali ze sobą zespoly Girony i Almerii
co z Elche i Saragossa?
czy to jest druga para?

0

@Kamilos84 nawet 3:0

hehe, teraz spojrzałem że w nast sezonie w Ekstraklasie będzie dwóch reprezentantów województwa podkarpackiego :P kiedy to ostatnio takie rzeczy się działy? :D

1

@MichalZZZ Elena Anaya - spóźniłem się na "A" :D
Gwiazda thrillera "skóra w której żyję" - epizod w Van Helsingu :D

1. https://i.imgur.com/hfwxfB3.jpg
2. https://i.pinimg.com/originals/d5/6f/03/d56f03246dd5372b4472b88a734f3b3d.jpg

Pozdrawiam!

0

@kris81 Słuchałeś L.U.C-a? Całkiem inny styl, który mi bardziej leży, ale też mega ;] polecam hehe

1

@Hushovt Oglądałem, polecam również :D

0

Saluto!
Zmieniając trochę temat,
Czy jeśli dziś Liverpool wygra z Crystal Palace, ma zapewnione już mistrzostwo?
Orientuje się ktoś?

0

@stone80 jak ja Cię dobrze rozumiem...

0

@Jaca27 jaki region kraju?

31

Oficjalnie:
Koniec życia kawalerskiego.
Szkoda tylko przedwczorajszego remisu Barcelony...

0

@dominik127pl teraz są tylko Bogowie Areny i kilka odcinków Krew i piasek

0

jakieś pomysły gdzie można obejrzeć serial Spartacus Zemsta?

0

@Leooo ok :D mój błąd :D

0

@matirix20 a nie Ozil?

5

@SHIBA KOOOZAK !

3

@MesQueUnClub96 z takiej na korbkę ;) chcesz takową wypróbować?

5

Karuzela transferowa się rozpoczyna, hehe,
Werner nie w Liverpoolu a w Chelsea ;) i nie za 111 mln tylko 60 heh

0

Ależ w Hiszpanii będzie walka o Europejskie puchary
między 4 a 9 drużyną tylko 5 pkt różnicy... :O

1

@pawelfcb2010 oo to nie wiedziałem, dobra wiadomość ????
Niechaj wracają kluby mego dzieciństwa na swoje miejsce
Pamiętam czasy jak w Lens jeszcze J. Bąk grał...

0

@MESSIah16 i żadnego boksera, np
Mayweather Jr. ????

0

Panowie i panie, zapraszam do odpowiedzi ????
Podbiłem swoje typy pod innym postem, ale aż jestem Ciekaw, wasze hmm, życzenia, z sentymentu czy z innego powodu,
Kogo chcielibyście zobaczyć w najwyższej klasie rozgrywkowej z 5 najlepszych lig w Europie? Kogo wam brakuje w Anglii, Hiszpanii, Niemczech, Francji no i we Włoszech? ????

2

@NeroTFP ja jakbym miał wybierać:
Anglia - Leeds United, Birmingham City ( oni chyba jednak są nawet w 3, nie drugiej lidze),
Niemcy - VfL Bochum (sentyment), no i od biedy HSV
Francja - Auxerre
Włochy, Palermo, Perugia
Hiszpania - Deportivo La Coruna

0

hehe, i następna strona z filmami chyba padła
po zalukaj i fili , czas na filman.cc

0

@gumaz Lake Placid, o Aligatorze ^^

4

@Homeopata8989 trzeba pamiętać jeszcze o jednym bramkarzu niemieckim
O. Kahn - też mega kocur...

0

@4drian0 jak ty to znalazłeś to ja nie wiem :D

0

Witam, polecacie jakieś dobre thrillery, niekoniecznie bardzo znane? ????????
Szukam czegoś nowego do obejrzenia
Mogą być filmy starsze, mogą być swiezynki ????
PozdR.

0

@Cochise łohohooo
Poważne debaty od razu z rana :D

0

@Witekk10
Pod ciemnymi gwiazdami
Podwójny kochanek - thriller ale dośc specyficzny, ale wciąga :D
Dziewczyna we mgle ;)
Suspiria

Kojarzysz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?