0

@Image 26 meczów, bramka i 2 asysty wg transfermarkt ;]

0

@mkord Porównaj sobie wtedy kadrę Barcelony a kadrę reprezentacji Polski i stosunek sił Portugalia - Polska a Barcelona - TBA

0

@Vebrol Ależ nie cierpiałem tego piłkarza :D z jednej strony Rivaldo, Seedorf, Pirlo, Szewa, których uwielbiałem a z drugiej, taki Inzaghi... xDDD

18

Hehe, ciekaw jestem czy będzie to nowe ManCity, PSG, czy raczej Malaga, która też była pompowana milionami, ale sponsorowi się znudziło i klub zniknął z piłkarskiej mapy Europy

1

@Rastafarnianin Mega!!!

0

saluto, działa wam na kompie facebook? na tel ponoc wszystko dziala
a na dwóch roznych kompach pojawia się komunikat:

Niestety, nie udało się odnaleźć tej strony

Nie udało się połączyć z serwerem pod adresem „www.facebook.com”.

Jeśli adres jest prawidłowy, można jeszcze spróbować:

otworzyć stronę później
sprawdzić połączenie z Internetem
jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową, sprawdzić, czy Firefox jest uprawniony do łączenia się z siecią.

jaka może byc tego przyczyna?

0

hmm, przydałyby się jakieś statystyki, czy w nowej formule - tj od powstania LM, Barcelona w fazie grupowej po pierwszych dwóch kolejkach nie miała choćby jednej strzelonej bramki?
Czyżby treneiro szukał sposobu aby zapisać się w historii?

0

można gdzieś znaleźć pełną listę nominowanych do nagrody Golden Boy?

0

@PatrykBarca xDDD powiem Ci że miłe zaskoczenie hehe

0

@barcelonaLM proszę uprzejmie :D

1

A Cristiano już strzela na Wyspach ;)

0

@Johnson Tyle ze go sprzedali z tego co widzialem, to już nie jest chyba wypożyczenie ;]

0

Pomijając kwestie finansowe, obecnie jakie mamy w klubie, oraz liczbę pomocników, widzielibyście w Barcelonie niechcianego w Realu Odegaarda? ;]

2

@ShinobiQWE z całym szacunkiem do Depaya, ale chyba trochę przesadzasz ;]

1

@WiernyKibic111 wiem przecież ;] bez nerwów ;)
Ciekaw jestem jak naszym pójdzie w meczu z Benficą, niestety Bayern to chyba za wysokie progi ;)

0

Hehe,
Czas uzupełnić gablotę z trofeami w nowe zbiory
Liga Europy? ;] hmm :DD

0

@bartas97 Czyli zostajemy znow z Roberto i Destem? :<

0

pytanie, ktoś już kupował coś przez ebay?
czy jest tam możliwość zapłaty szybkim przelewem, jak dajmy na to na allegro?
nie mam konta paypal, nie mam też możliwości zapłaty kartą visa albo google play ;/

0

ale Milan ma niski współczynnik ;o
co to się dzieje, jak klub na tyle lat wypada z Pucharów ;o

0

@Fantastyczny Chłopiec Error 522 Ray ID: 683ec2319adb417b • 2021-08-24 18:49:36 UTC
Connection timed out
ciągle takie cóź ;

0

@Fantastyczny Chłopiec kutwa, u mnie nie chodzi ;[ moze jutro mu się poprawi

0

hehe, rano pisałem ze coś szwankuje Filman, wyglada na to ze całkiem padł xD, trochę szkoda, ale życie... jakby miał kto pomysły gdzie można oglądać za darmo seriale/filmy bede wdzieczny :D

0

przez przypadek trafilem na fajny filmik animowany o przygodzie Messiego w Barcelonie ;)
kto nie widział:


0

zaczela sie ta konferencja, czy nie? bo do tej pory mi się nie uruchomila xD

0

@Mns21 Griezmann albo Depay :D

0

To pewnie teraz będą chcieli by Griezmann został w klubie i cofną go na pozycję Messiego ;) swoją drogę, ciekaw jestem jak bd teraz wyglądała gra klubu

0

witam! czyżby filman.cc znow padl?

2

@dawidor9 XDDDD kto mu to zrobił...

1

Domyślam się że Kapustka kontuzja? wiadomo już jak poważna?

0

a propos KSW, na kolejnej gali walka Czecha Kincla, z Chorwatem Soldiciem ;)
Na kogo stawiacie? pierwsza myśl Soldic, ale czy na pewno? :D hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?