2

@PatrychoO kozak :D

1

@agaFCB ja też wlasnie po seansie, Halloween zabija ;) jak oceniasz? czy ogladałaś starsze wersje?

0

@Sulimo u mnie też działa normalnie ;]

0

@Gaz Myslisz że Xavi posadzi na ławce Pique, Albę czy Busiego jak będą pod formą?
Obawiam się niestety, że nie...

1

@AmigoBlancos czyli reasumując, lepiej nie zatrudniać Martineza z Belgii bo bedzie podobnie, hehe :D

0

@Nazio87 co ciekawego czytasz? :D

0

18 minuta żółta kartka Mourinho xd

btw.
Jakby była decyzja albo Koeman zostaje, albo przychodzi Mou, co byście woleli?

0

to teraz czas na Napoli Roma :D

0

czekam na konferencję treneiro xd

0

@Pampek1994 buahahaha XDDD

1

Luuk De Jong, Sergi Roberto :D będzie Tiki - Taka

0

buahahahaha wchodzi De Jong v.2

0

@AlvaroHanso Równowaga musi byc xd

0

De Jong schodzi, wchodzi kolejny Gigant :D Sergiemu Roberto włączy się mecz z PSG? xD

7

Aguero za Fatiego, holendrzy nadal na boisku ;] kolejne wejście - de jong xd

0

co za zagranie Modrica :O

2

Wczoraj Sergine Dia popisal się z Pudzianem, dziś Sergino Dest w meczu z Realem xD

3

@Khajio Szykuje się do przeprowadzki do Hiszpanii XD

1

@DaPidejpi i ten zwiastun na koniec, Soldic - Chalidow ;] aż ciekaw jestem wyniku tej walki :D

0

ogląda ktoś KSW? Walka Przybysz Musaev - remis - Przekręt czy sprawiedliwy wynik?

3

@jedrek7000 do półfinałów wygrywać będzie wszystko Katar
Jak w Korei i Japonii gospodarze xd

Swoja drogą, jeśli Polacy dostaną się na Mundial, pewnie będzie w grupie z gospodarzem, jak w 2002, 2006, w 2008 na Euro też, 2012 sami byliśmy gospodarzem, 2016 i 2018 przełamanie -nie mieliśmy za rywali Francji i Rosji xD

1

@Deviler właśnie nie wiem, ja myślę że wygra Rosjanin ;]

6

Największe osłabienie? Powołanie dla LdJ xd

0

to w tv nie ma transmisji meczu?
TVP 1, 2? TVP Sport?

1

@LS Hehe, i chyba bedzie trzeba tak zrobic ;]

0

mam pytanie, podczas wejscia na grę przeglądarkową woła mi zeby zainstalować Adobe Flesh, jednak po odeslaniu na ich stronę mam wiadomość, że Adobe Flash zakonczyl karierę xd
Since Adobe no longer supports Flash Player after December 31, 2020 and blocked Flash content from running in Flash Player beginning January 12, 2021, Adobe strongly recommends all users immediately uninstall Flash Player to help protect their systems.

Jakieś pomysły? przegladarka Firefox, (ale na Edge podobny komunikat), system operacyjny Win 10 64 bit

0

@ObiektywnyKibic121 odezwij sie na priv
tez znalazlem :D

0

Zna ktoś stronę gdzie mozna oglądac powtórki całych meczy?
niekoniecznie po polsku?

2

@Ojciec5tkidzieci Ja boję się że jutro jak wygramy, to prasa okrzyknie że kryzys w klubie zażegnany, i wszystko wraca do normy xd Do czasu meczu z Realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?