8

kolejna nocka przede mną :D jakieś filmy
dramaty historyczne bądź przygodowe polecacie? ;]

5

Piękny sen Milanu nadal trwa, wczoraj 3:2 z Lazio :D
niechaj trwa jak najdłużej,
super by było ich w kolejnej LM móc zobaczyć


Zdrowych, Wesołych i Spokojnych świąt dla wszystkich!

1

zna ktoś inne filmy w tematyce gór?
w stylu Everestu, czy właśnie tego zaginionego z 2010 r? ;]

Albo seriale historyczne, w stylu Wikingów, Borgiów, Rzymu etc? mogą być mniej popularne :D

0

@SkN priv ;]]]]]]]]]]]]]]

4

A Milan już prowadzi 2:0
Może w końcu wróci do LM ;]
jednak jeden z symboli tych rozgrywek :D

0

@Krzywy95 Barcelonie jakoś zawsze ciężko się z Chelsea grało...

7

@kamyk_23 bez przesady, niektórzy polscy aktywni bokserzy gorzej wyglądają na ringu niż tych dwóch, jeden kilka lat nie boksował, drugi kilkanaście...

1

@Sulimo jaki region Polski?
na pomorzu deszcz kropi...

0

taka mnie myśl naszła po śmierci jednego z najlepszych piłkarzy wszechczasów,
Pewnie już podobny wątek był na La Rambli, jeśli tak to można to potraktować na taki hhm, refresh
ale co powiecie na zestawienie naszym zdaniem najlepszych bramkarzy, obrońców, pomocników i napastników lat 90, lata 2000; okres 2010-2020; nie wiem, może lata 80 i wcześniejsze też by się później podsumowało

Każdy może podać po 3 typy w odpowiedniej dla siebie kolejności, zacznijmy od
lat 90:
bramkarz:
1. 5 pkt
2. 3 pkt
3. 1 pkt
obronca 1,2,3 itd, później podliczymy glosy i podsumujemy ten okres, ruszymy do kolejnego ;) glosy byśmy zbierali powiedzmy do jutra do północy ;)
w nast tyg kolejny
;]

2

@Coutinho007 hehe, polecam stronkę retropewex
można nieźle odlecieć przy wspominkach
ja też ~90

0

eh, nast mecz Barcy "oglądany" z pracy
ogladany dużo powiedziane na relacje tekstową
jak wygląda gra zespołu, bo tekst niestety nigdy wszystkiego nie oddaje


jak Griezz z podobno swoją nową fryzurą? :D

6

heh
Po Babce Kiepskiej
Malinowskiej
Listonoszu Edziu
emerycie Kopcińskim

Odeszła kolejna legenda ŚWK
W wieku 59 lat zmarł D. Gnatowski - A. Boczek ;/
Szkoda chłopa...

0

jakieś pomysły gdzie seriale/filmy ogladac?
filman chyba padł
3filmy tylko na premiumie dziala
pozostaje tak naprawdę chyba tylko cda

0

Chyba Nast strona z filmami padla, 3filmy zmieniły nazwę na jakieś ororo
Jakieś pomysły gdzie można jeszcze oglądać filmy/seriale?

1

Zastanawia mnie, aż taka jest przepaść między polską pierwszą ligą a ekstraklasą?
ŁKS idzie znów jak burza, 5 meczy, 5 zwycięstw, tylko 2 gole stracone, totalne przeciwieństwo gry sprzed kilku mies w Ekstraklasie...

0

@IAmLegend priv ;]

0

hehe, nawet wcześniej nie zauważyłem, a Omonia przeszła kolejnego rywala,
teraz w play-offach czas na Pireus, tutaj chyba będzie po wszystkim :D


Z ciekawostek, w tej LM na pewno bd mieć jednego debiutanta
PAOK lub Krasnodar ;)

0

Ciekaw jestem czy Depay by sobie poradził w lidze hiszpańskiej,
w angielskiej tak dobrze mu nie szło, w ManU bodajże długo miejsca nie zagrzał

0

@Joshi ok, bo jeszcze dzień przed meczem czytałem, że może zagrać ;)

0

we wczorajszym meczu grał Suarez?

0

@justfootball poproszę o oznaczenie ;)

0

@Risp jakoś w wakacje ubiegłe, lipiec czy sierpień,
w lesie, na lekko podmokłym terenie, w sumie w sąsiedztwie strumienia, lekko się rozlewał w las i powstawało takie mini - bagno
Nie szukałem, same wyszły na spotkanie ;)

2

@Hushovt Nom, nie powiem, wykład pierwszej klasy :D
Gratki :D
Całego Tolkiena przeczytałeś, czy coś jeszcze masz przed sobą?
Mi kilku do kompletu przeczytanych brakuje "Opowieść o Kullervo" i Beren i Luthien, ale ta już czeka na półce na swoją kolej ;) Pozostałe przeczytane hehe :D

2

@Bartunek które już się pojawiają na ziemi niemieckiej ;)
Jak dotrą do Polski może to być katastrofa ekologiczna, i pogrom pszczół których i tak jest mało i innych pożytecznych owadów

2

@Risp Żmiję raz w życiu
w zeszłym roku natomiast multum zaskrońców, jednego nawet w rękę złapałem zdj zrobić, i puścić na wolność
Padalców też od groma

Oprócz żmij w Polsce nie ma groźnych węży, za to wszystkie są chronione

Mnie bardziej przeraziło jak idąc lasem trafiłem na gniazdo szerszeni w lesie, mimo że owady zawsze lubiłem (miałem patyczaki, straszyki, z pająków, hodowałem kątnika domowego, nawet przeszedł dwie wylinki w hodowli :D zawsze marzyła mi się modliszka) to szerszeni nienawidzę :DD

0

@FafitFCB jaki region PL?
Nad morzem, pochmurno, ale obecnie nie pada... duszno :D

0

wiadomo kiedy losowanie par 3 rundy eliminacji LM i LE?

0

@SeeleyBooth XDDD aleście dowciapni :D
nawet w sumie o tym nie myślałem
Szykuje się do zrobienia plakatu herbów klubów nast. edycji i zastanawiałem się nad tym :D
Arsenal lubię, ale bez przesady :D

3

Mam pytanie, jak wygląda sprawa z miejscem w kolejnej edycji LM dla zwycięzcy LE?
Sevilla wygrała - a miała już wcześniej zagwarantowane miejsce w LM dzięki lokacie z La Ligi?
Na kogo przechodzi wtedy jej miejsce? kolejnego klubu z Hiszpanii? drugiego finalisty (czyt. Interu)?
A jeśli Interu, to tutaj podoba sytuacja, oni również mieli zagwarantowany udział dzięki miejscu w tabeli Serie A

Oświeci mnie ktoś?

0

@dominiczek12 strims.word tam masz listę meczy do wyboru, i kilka streamów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?