arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mart Gratki! i wszystkiego dobrego dla całej rodzinki :)
0
El Sharawy w Chinach, szkoda, kiedyś nawet, za czasów gry w Milanie, widziałem go u nas w napadzie ;)
2
@xArabx Pierwszy sezon polecam, drugiego nie ;)
0
@Lares prędzej Dembele 14, Griz7 Ney 11
1
@MarcinVeB4 wybacz, nie zauważyłem, jakoś wszystkie komentarze mi wyskoczyły z siatkarzami ;)
0
Do La Ligi awansuje jednak Mallorca, odrobili stratę z 1 meczu i wygrali 3:0 z Deportivo ;)
0
chyba usunąłem za szybko komentarz, więc go powtórze ;D
wierzycie w przejscie jeszcze De Ligta? ja już nie :D obstawiam że przejdzie jeszcze Felipe Luis i Griezmann i to wszystko na to okno, ew. bramkarz jak Cillessen odejdzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Shear007 Gratulacje! :)
0
Malaga, Albacete, Mallorca, Cadiz :D kogo chcielibyście z powrotem w La Liga? ;)
sezon Segunda Division wchodzi w decydującą fazę, Osasuna i Granada raczej na pewno wrócą... kto jeszcze... :D
w sumie się jeszcze Deportivo liczy w walce o baraże :D
0
@th@les starzy kibice też potrzebni, ja do najmłodszych też nie należę ;) pamiętam czasy Savioli, Riquelme, Rivaldo (zresztą mojego ulubionego piłkarza), Enrique i reszty :D
trzeba zachować cierpliwość, może coś ruszy w nast sezonie ;)
3
@karamustafa91 i że gra i wynik to w żadnym stopniu nie jest wina trenera tylko pojedynczych piłkarzy :D
"Najsłabszy w I połowie na boisku? ; Malcom"
2
Ostatnia zmiana Alena za Coutinho :D na szybkie kontry xDDDD
Saluto koledzy ;)
nie łamcie się, ostatni mecz tego sezonu :P
0
George Weah, pierwszy (jedyny?) laureat złotej piłki z Afryki na 99 miejscu... hah
0
Gracias, o to mi chodziło :P
0
ja tylko tyle znalazłem co napisałem, który Xavi, Iniesta, Ronaldinho, i reszta, to nie wiem...
7
magazyn FourFourTwo opublikował listę 101 najlepszych piłkarzy lat 1994-2019
Leo 1, Ronaldo drugi, Zidane 3, Lewandowski bodajże 54, nie mogę znaleźć pełnej listy, pomożecie? :) ciekaw jestem tego rankingu ;)
i czy będzie Rivaldo, Nedved ;) moi ulubieni piłkarze ;)
0
W sumie to Gteafe gra o życiowy sukces, Liga Mistrzów, zakładam że wyszedł im sezon życia, i w kolejnym już nie bd mieli takiej szansy na grę w LM
ciekaw jestem jak ten mecz się potoczy, mają oprócz nas, jeszcze mecz z Realem
1
Przed meczem wszyscy gadali że Klopp nic w tym sezonie nie wygra :D
1
Hah
Demony przyszłości wracają, a już się wszyscy cieszyliśmy że nie gra Salah i Firmino ;)
0
A Vidal to lepsza wersja Turana z Atletico, szkoda że nie utrzymał formy po przejściu do Barcelony
0
Raczej Keane ;) bo zakładam że chodzi Ci o Roya :)
0
Który mecz polecacie na wieczorek? :P
Eintracht - Chelsea
Arsenal - Valencia
Nie wiem na co sie zdecydować :D
0
A propos PSG i Rabiota, coś ktoś wie co z nim??
Temat ostatecznie upadł po transferze De Jonga? ostatnio cicho się o tym zrobiło
0
Zidane poprosił o transfer Matthijsa do Realu, bo niby ma odejść Varane,
z jakiego powodu ma niby odejść? orientujecie się?
zawsze wydawał mi się solidnym, młodym obrońcą, w swoim czasie z chęcią widziałem go w składzie Barcelony :P
2
Ma już swoje lata, musi odpowiednio zagospodarować siłami :D
Wszedł, zrobił swoje, i zszedł ;)
0
Naprawdę nie wiesz?
Obstawiam pewnego francuza z Atletico...
0
http://strims.world/Lyon-Barcelona.php?source=1
0
Panowie wiecie może, dlaczego w Lyonie nie gra Fekir?
jakaś kontuzja? zawieszenie?
trochę mnie to zastanawia :P
0
ogladam BVB ale ciekaw jestem meczu Ajaxu, ktoś ogląda? ;P De Jong gra? ;)