0

@mart Gratki! i wszystkiego dobrego dla całej rodzinki :)

0

El Sharawy w Chinach, szkoda, kiedyś nawet, za czasów gry w Milanie, widziałem go u nas w napadzie ;)

2

@xArabx Pierwszy sezon polecam, drugiego nie ;)

0

@Lares prędzej Dembele 14, Griz7 Ney 11

1

@MarcinVeB4 wybacz, nie zauważyłem, jakoś wszystkie komentarze mi wyskoczyły z siatkarzami ;)

0

Do La Ligi awansuje jednak Mallorca, odrobili stratę z 1 meczu i wygrali 3:0 z Deportivo ;)

0

chyba usunąłem za szybko komentarz, więc go powtórze ;D
wierzycie w przejscie jeszcze De Ligta? ja już nie :D obstawiam że przejdzie jeszcze Felipe Luis i Griezmann i to wszystko na to okno, ew. bramkarz jak Cillessen odejdzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Shear007 Gratulacje! :)

0

Malaga, Albacete, Mallorca, Cadiz :D kogo chcielibyście z powrotem w La Liga? ;)
sezon Segunda Division wchodzi w decydującą fazę, Osasuna i Granada raczej na pewno wrócą... kto jeszcze... :D
w sumie się jeszcze Deportivo liczy w walce o baraże :D

0

@th@les starzy kibice też potrzebni, ja do najmłodszych też nie należę ;) pamiętam czasy Savioli, Riquelme, Rivaldo (zresztą mojego ulubionego piłkarza), Enrique i reszty :D

trzeba zachować cierpliwość, może coś ruszy w nast sezonie ;)

3

@karamustafa91 i że gra i wynik to w żadnym stopniu nie jest wina trenera tylko pojedynczych piłkarzy :D
"Najsłabszy w I połowie na boisku? ; Malcom"

2

Ostatnia zmiana Alena za Coutinho :D na szybkie kontry xDDDD
Saluto koledzy ;)
nie łamcie się, ostatni mecz tego sezonu :P

0

George Weah, pierwszy (jedyny?) laureat złotej piłki z Afryki na 99 miejscu... hah

0

Gracias, o to mi chodziło :P

0

ja tylko tyle znalazłem co napisałem, który Xavi, Iniesta, Ronaldinho, i reszta, to nie wiem...

7

magazyn FourFourTwo opublikował listę 101 najlepszych piłkarzy lat 1994-2019
Leo 1, Ronaldo drugi, Zidane 3, Lewandowski bodajże 54, nie mogę znaleźć pełnej listy, pomożecie? :) ciekaw jestem tego rankingu ;)

i czy będzie Rivaldo, Nedved ;) moi ulubieni piłkarze ;)

0

W sumie to Gteafe gra o życiowy sukces, Liga Mistrzów, zakładam że wyszedł im sezon życia, i w kolejnym już nie bd mieli takiej szansy na grę w LM

ciekaw jestem jak ten mecz się potoczy, mają oprócz nas, jeszcze mecz z Realem

1

Przed meczem wszyscy gadali że Klopp nic w tym sezonie nie wygra :D

1

Hah
Demony przyszłości wracają, a już się wszyscy cieszyliśmy że nie gra Salah i Firmino ;)

0

A Vidal to lepsza wersja Turana z Atletico, szkoda że nie utrzymał formy po przejściu do Barcelony

0

Raczej Keane ;) bo zakładam że chodzi Ci o Roya :)

0

Który mecz polecacie na wieczorek? :P
Eintracht - Chelsea
Arsenal - Valencia

Nie wiem na co sie zdecydować :D

0

A propos PSG i Rabiota, coś ktoś wie co z nim??
Temat ostatecznie upadł po transferze De Jonga? ostatnio cicho się o tym zrobiło

0

Zidane poprosił o transfer Matthijsa do Realu, bo niby ma odejść Varane,

z jakiego powodu ma niby odejść? orientujecie się?
zawsze wydawał mi się solidnym, młodym obrońcą, w swoim czasie z chęcią widziałem go w składzie Barcelony :P

2

Ma już swoje lata, musi odpowiednio zagospodarować siłami :D

Wszedł, zrobił swoje, i zszedł ;)

0

Naprawdę nie wiesz?
Obstawiam pewnego francuza z Atletico...

0

Panowie wiecie może, dlaczego w Lyonie nie gra Fekir?
jakaś kontuzja? zawieszenie?
trochę mnie to zastanawia :P

0

ogladam BVB ale ciekaw jestem meczu Ajaxu, ktoś ogląda? ;P De Jong gra? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?