0

Saluto koledzy, jakie typy na dzisiejsze mecze Barcelony i Realu?
no i w sumie klasyku w Serie A - Inter-Milan? :)

1

w ogóle, dziś dopiero dostrzegłem że nasz stary znajomy, Alexis, jest w Interze :D

0

@Mati90fcb spokojnie, nie przyjdzie ;)
kadra jest już skompletowana, ew. odejdzie Rafinha....

0

panowie, grupa marzeń, a grupa śmierci?
czarny koń tej edycji?
Król strzelców?

typujemy? :D

0

@FCBCZESIO27 Eriksen, Czyli nast pomocnika? :) gdzie ty ich pomieścisz?

2

@FCMichalo Wague nie jest powołany chyba nawet

0

@MajorPolski wlasnie chyba zaluje tego posta xddd

0

jak ktoś posiada tą sławną fotę xD poprosiłbym też o privka XD
Pozdrawiam wszystkich!
I jutro kolejny dzień oczekiwania (śmiania się) na wiadomości dotyczące Neya :]

1

@mpolska25 Santander Bank, PKO ;)

0

@takisobiektos wg Transfermarkt może grać też na 9 ;)

0

A Betis kupił za psie pieniądze ciekawą 9, Nabila Fekira, 19 mln? a sprzedadzą nam Firpo za 25-30 :D
hehe

0

@Kamiloza91 Mimo wszystko myślę że jakoś wymęczy awans Legia... a w grupie, kompromitacja xD

0

@Fohin Equipe wymienia nazwiska Coutinho i Rakitica + 40 mln

0

@Piotr,1985 przed mistrzostwami świata 2010 Polacy grali towarzysko z Hiszpanami, i też przegrali, bodajże 6:1

Ale... w maju/czerwcu Polska pokonała w towarzyskim meczu greków bodajże 1:0, co się później okazało? Grecy pod wodzą Rehhagela swoim topornym stylem gry wygrali na boiskach Portugalii ME.
Sensacja na miarę zwycięstwa Duńczyków z 1992 ;)

0

jaki wynik oficjalnie? na necie nie mogę znaleźć, a w tv ogladac nie mogę, w robocie siedze

0

Na jakim kanale oglądacie ??

1

@ManGo pewnie jutro będą jakieś powtórki w tv

0

@dzikiWtrasie Red, choć goni nas Czas, Londyn w Ogniu, Lucy

0

jakieś seriale w stylu gry o tron, stranger things, może westworld warte obejrzenia? ;) ogólnie fantasy, dark fantasy, horror? ;) liczę na pomoc :D

2

@wachaFCB póki jednak mamy to co mamy, powinniśmy się zadowolić tridente o dźwięcznie brzmiącym skrócie GSM :D

1

@MichalZZZ Polecam obczaić też Mentalistę :) jestem na etapie oglądania 2, w sumie zaraz 3 sezonu ;) kryminał, ale i spooro też śmiechu czasami się pojawia ;)

0

@Mario96w wtedy małe punkty chyba się liczą

0

@Olkovsky9 na youtube pewnie też można znaleźć

0

@michal26 z bardziej znanych chyba tylko Lemański

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

a warto jeszcze wspomnieć co robią młodzi polacy na Uniwersjadzie ;)
Polska - Brazylia 3:0
Polska - Francja 3:0
Polska - Iran 3:0
Polska - Kanada 3:0

A teraz ćwierćfinał i mecz z Tajwanem ;)

a starzy wyjadacze, Drzyzga, Kubiak, Kurek, Leon, Nowakowski i inni trenują przed turniejem przedolimpijskim :)
hehe

0

@Bruttal od czasu tercetu Kluivert, Rivaldo i Savioli szczególnie Rivaldo, obok Nedveda z Juve, mój ulubiony piłkarz za czasów dzieciaka :D

1

@kamilos1214 Gratulacje ;) jaki kierunek?

0

@Momalsino Zostanie w Paryżu ;)

1

@kubix05 jest jeszcze kryptolog Robert Langdon, ale top 1 to chyba Forrest Gump ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?