arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Saluto koledzy, jakie typy na dzisiejsze mecze Barcelony i Realu?
no i w sumie klasyku w Serie A - Inter-Milan? :)
1
w ogóle, dziś dopiero dostrzegłem że nasz stary znajomy, Alexis, jest w Interze :D
0
@Mati90fcb spokojnie, nie przyjdzie ;)
kadra jest już skompletowana, ew. odejdzie Rafinha....
0
panowie, grupa marzeń, a grupa śmierci?
czarny koń tej edycji?
Król strzelców?
typujemy? :D
0
@FCBCZESIO27 Eriksen, Czyli nast pomocnika? :) gdzie ty ich pomieścisz?
2
@FCMichalo Wague nie jest powołany chyba nawet
0
@MajorPolski wlasnie chyba zaluje tego posta xddd
0
jak ktoś posiada tą sławną fotę xD poprosiłbym też o privka XD
Pozdrawiam wszystkich!
I jutro kolejny dzień oczekiwania (śmiania się) na wiadomości dotyczące Neya :]
1
@mpolska25 Santander Bank, PKO ;)
0
@takisobiektos wg Transfermarkt może grać też na 9 ;)
0
A Betis kupił za psie pieniądze ciekawą 9, Nabila Fekira, 19 mln? a sprzedadzą nam Firpo za 25-30 :D
hehe
0
@Kamiloza91 Mimo wszystko myślę że jakoś wymęczy awans Legia... a w grupie, kompromitacja xD
0
@Fohin Equipe wymienia nazwiska Coutinho i Rakitica + 40 mln
0
@Piotr,1985 przed mistrzostwami świata 2010 Polacy grali towarzysko z Hiszpanami, i też przegrali, bodajże 6:1
Ale... w maju/czerwcu Polska pokonała w towarzyskim meczu greków bodajże 1:0, co się później okazało? Grecy pod wodzą Rehhagela swoim topornym stylem gry wygrali na boiskach Portugalii ME.
Sensacja na miarę zwycięstwa Duńczyków z 1992 ;)
0
jaki wynik oficjalnie? na necie nie mogę znaleźć, a w tv ogladac nie mogę, w robocie siedze
0
Na jakim kanale oglądacie ??
1
@ManGo pewnie jutro będą jakieś powtórki w tv
0
@dzikiWtrasie Red, choć goni nas Czas, Londyn w Ogniu, Lucy
0
jakieś seriale w stylu gry o tron, stranger things, może westworld warte obejrzenia? ;) ogólnie fantasy, dark fantasy, horror? ;) liczę na pomoc :D
2
@wachaFCB póki jednak mamy to co mamy, powinniśmy się zadowolić tridente o dźwięcznie brzmiącym skrócie GSM :D
1
@MichalZZZ Polecam obczaić też Mentalistę :) jestem na etapie oglądania 2, w sumie zaraz 3 sezonu ;) kryminał, ale i spooro też śmiechu czasami się pojawia ;)
0
@Mario96w wtedy małe punkty chyba się liczą
0
@Olkovsky9 na youtube pewnie też można znaleźć
0
@michal26 z bardziej znanych chyba tylko Lemański
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
a warto jeszcze wspomnieć co robią młodzi polacy na Uniwersjadzie ;)
Polska - Brazylia 3:0
Polska - Francja 3:0
Polska - Iran 3:0
Polska - Kanada 3:0
A teraz ćwierćfinał i mecz z Tajwanem ;)
a starzy wyjadacze, Drzyzga, Kubiak, Kurek, Leon, Nowakowski i inni trenują przed turniejem przedolimpijskim :)
hehe
0
@Bruttal od czasu tercetu Kluivert, Rivaldo i Savioli szczególnie Rivaldo, obok Nedveda z Juve, mój ulubiony piłkarz za czasów dzieciaka :D
1
@kamilos1214 Gratulacje ;) jaki kierunek?
0
@Momalsino Zostanie w Paryżu ;)
1
@kubix05 jest jeszcze kryptolog Robert Langdon, ale top 1 to chyba Forrest Gump ;)