2

ciekaw jestem, przeglądaliscie, jakie były okladki brytyjskich pismaków po porażce Anglii na Euro? ;]

0

Czyżby Ekino padło? ;]

0

@Dembouz1899 mimo wszystko może dlatego że najdłuzej w tę część grałem, wolę te z PES6 ;)

0

Hehe, Podolski w Ekstraklasie ;] kto by pomyślał ;) ciekawe jak na stare lata bd mu się tu grało ;)

0

Orientuje się ktoś czy Przegląd Sportowy zapowiadał już coroczne skarby piłkarskie lig Anglia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Polska, na bieżący sezon?

0

@pt9 jestem tego samego zdania,
lotr i gra o tron jakos latwiej mi wchodzila
z poolskich serii fantasy polecam jeszcze achaje i pan lodowego ogrodu ;]

0

@Criss18Barca przypomnij sobie reprezentację Grecji w 2004 ;) nie zawsze ofensywna gra i taktyka potrzebna do zwycięstwa w turnieju ;)

0

@Sulimo poproszę też o oznaczenie jak jest jeszcze możliwość ;)

1

dobrze kojarzę, że teraz w półfinale Hiszpania gra albo z Włochami albo Belgią? czy to nie Ci rywale?
Jeśli tak, coś czuję że może to być ich ostatni mecz

2

Czyżby cała grupa śmierci wracała do domu już po 1/8 finałów? :D

0

@Czak18 priv....

1

@johny1212 akurat mieszkamy blisko Gdańska, to jesteśmy tu częstymi gośćmi ;)

0

Saluto wszystkim ;)
Nie w temat kompletnie pytanie ale :D
mamy pewien system, z żoną co roku wybieramy jedno-dwa miasta celem pozwiedzania naszej pięknej Polski ;) był Kraków, Toruń, w tym roku na pewno Zakopane, i teraz owo pytanie ;]
Zastanawiamy się nad kilkoma miastami, polecicie, odradzicie któreś z naszej listy?
A może dodacie na nią inne miejscówki? ;]
Pozdrawiam wszystkich!
Poznań, Białystok, Wrocław, Szczecin, Lublin

2

@Yosemite


ja nigdy nie zapomnę tego gola :D

0

Kto dołączy do Radomiaka i Termaliki i awansuje do Ekstraklasy?
ŁKS, czy Łęczna?
Szkoda że Tychy odpadły, dawno ich nie było w najwyższej klasie rozgrywkowej (jeśli w ogóle?) ;)

0

@MesQueUnClub_87 Polskę wyjaśnił już pierwszy rywal na turnieju xD

0

Komu kibicujecie w walce o Ekstraklasę?
Ja liczę że awans bezpośredni uzyska Radomiak i Tychy ;]

Jednak coś mi mówi że bd to jednak Radomiak i Termalica

2

@lukasz9197 TVP-Sport.pl

1

panowie, pytanie, niestety nie jestem w stanie wejść na stronę tvp.sport pl
(praca, poblokowane niektóre usługi)
powiedzcie mi proszę, czy jest na stronie dostępny cały mecz Duńczyków z Finami
i Rosjan z Belgami

Walia Szwajcaria i mecz otwarcia wiem że na 100% jest
Chodzi mi o cały mecz, nie skróty ;)

0

Jak teraz bd wygladala sytuacja?
Na tvp 2 widzę ze zaczął się mecz
o 21 miał być rozegrany tutaj mecz Rosji z Belgią
gdzie będzie teraz ten mecz rozgrywany?

14

rozważa włączenie Emersona, pewnie, zawsze jest Roberto...

0

znacie może strone gdzie można oglądac cale mecze? przykladowo wczorajszy mecz otwarcia?

0

Jaki wynik obstawiacie w meczu Turcja: Włochy?
0:2 obstawiam :D

0

Hazard z Realu obecnie wg portalu wart 40 mln :O
Ale zjazd zaliczył

1

heh
tracąc cierpliwość że gdziekolwiek je znajdę, zabrałem się sam za zrobienie napisów do thrillera z 2005 roku Oculto
jak ktos chce obejrzeć, i ma wersję oryginalną mogę udostępnic napisy ^^

0

jak kto nie oglądał, a lubi, poszukajcie i obejrzyjcie sobie dwa filmy biograficzne o starych pilkarzach :D
Roberto Baggio - Boski kucyk togo nie trzeba przedstawiać
i Heleno - z 2011 roku - o legendarnym brazylijskim pilkarzu przedwojennym, jego drodze na szczyt i niestety szybkim upadku ;]

3

@bolplast hehe, to samo miałem zamiar napisać,
niechaj wezmą przykład z prezydenta Napoli i przypadku Milika ;]

1

pewnie widzieli, albo już mają swoj egzemplarz ;D
gratka dla kolekcjonerów od przeglądu sportowego
w dzisiejszym numerze przedruk pierwszego wydania z 1921 roku z okazji 100 urodzin gazety

0

znacie jakas stronkę gdzie są podane szerokie składy wiekszosci druzyn na Euro? tak zeby w jednym miejscu a nie skakac po necie ^^

0

Eintracht wygrał walkę o piłkarza z Barceloną...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?