arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za co Griez dostał czerwoną?
chłopak strzelił 2 gole, i stwierdził że kończy mecz xd
0
straszną jest rzecz, że mistrz Mołdawii, i klub który debiutuje w tej edycji LM gra lepiej od Barcelony...
Niezależnie od wyników pozostałych, zyskali już masę kibiców i szacunku ;)
0
@Hosh hehe, Malmo jeszcze gorsze, szukamy plusów xD
1
@AmigoBlancos a ja obstawiam że jednak Real wygra 2 bramkami ;) 2:0, 3:1 nie wiem... tak czuję w kościach ;]
1
@Rust_Cohle Pirlo, Nedved, Muniain albo Carlos Alberto z druzyny FC Porto 2004, jako piaty juninho z OL xd
2
@Senyer jestem genialny xD oki moj blad
0
Bramka José Gayi (4:07) to drugi najszybszy gol w meczu Valencii z Barceloną w XXI wieku. Szybciej padło tylko trafienie Garaya w październiku 2018 roku (1:17).
Chyba wkradla sie literowka
0
@Triv44 WBC chyba jednak nie mial? albo cos mi umknelo?
wg wikipedii:
28 listopada 2015, po pokonaniu ukraińskiego superchampiona https://pl.wikipedia.org/wiki/Wo%C5%82odymyr_K%C5%82yczko" title="Wołodymyr Kłyczko">Wołodymyra Kłyczko, został mistrzem świata kategorii ciężkiej organizacji https://pl.wikipedia.org/wiki/International_Boxing_Federation" title="International Boxing Federation">IBF, https://pl.wikipedia.org/wiki/World_Boxing_Organization" title="World Boxing Organization">WBO, https://pl.wikipedia.org/wiki/World_Boxing_Association" title="World Boxing Association">WBA i https://pl.wikipedia.org/wiki/International_Boxing_Organization" title="International Boxing Organization">IBO. Anglik wygrał jednogłośnie na punkty stosunkiem głosów 115-112, 116-111 i 115-112. Jego waga przed walką wynosiła 112 kghttps://pl.wikipedia.org/wiki/Tyson_Fury#cite_note-6">[5].
1
@Triv44 Whyte zostal z musu jeszcze przed walka wildera, narzucony jako rywal zwyciezcy pojedynku :)
czekal, czekal x lat, i chyba sie doczekal, chyba ze bedzie katastrofa i przegra walke z Wallinem
0
@Encore hehe, to raczej bylo pytanie ironiczne ;)
To top 3-4 mamy juz w wadze ciezkiej raczej wykrystalizowana ;) za nimi, wieksza lub mniejsza grupka aspirujacych do zostania najlepszymi ;]
0
za dwa knockdowny w rundzie jaka jest punktacja? 10:7 czy 10:6?
bo za jeden 10:8
0
@Mihcim hehehe ;] waga ciezka, najlepsza kazdy moze wygrac, kazdy przegrac
0
WILDER ;] a smiali sie
2
@Ronmes ale sedzia musi miec tez zelazne nerwy, wejsc miedzy takich wielkoludow, jeszcze szczerze sie nienawidzacych xd
0
bedzie ko... na stowe
0
gwizdza na wildera w ameryce :D
0
kutwa myslalem ze fury zmienil sie w aladyna xd a to juliusz cezar xd
1
albo vooodooo
xd bedzie czarowac xdddd
0
bahahahaa zaraz nie bédzie walki
0
@Mihcim heheeh ;] dyplomata
1
niesamowity wrzesien/pazdziernik na bokserskiej mapie swiata ;]
jeszcze przed nami Canelo...
0
@Kusco15 nie ogladalem niestety zadnego, o Yoce slyszalem (mistrz olimpijski? ) ale o tym drugim niestety nic ;]
0
@Mihcim i po co obraza? ;] tak jak mowisz, kazdy ma swoja opinie ;]
Fury bedzie faworytem dzis, bylby pewnie faworytem z Joshua, z Usykiem, ale Ukrainiec to i tak dla mnie fenomen ;] pewnie przegralby z furym, ale nic mu to nie umiejsza ;]
0
@Kibic1998 nie moja opinia, walka Dubuis, Joyce bylo tytulowana walka prospektow wagi ciezkiej xd
1
@Oskar00 ze starych pilkarzy mozna dodac do tej listy jeszcze Di Stefano, Beckenbauera moze starego Mullera i Eusebio ;]
Aaa i wegrzy z lat 60 ;] Puskas, kosics, czibor
0
@Mihcim klasa, i geniusz ringu to co najwyzej Usyk, Canelo, Mayweather ;] Fury za to, to ringowy cwaniak ;]
0
@Triv44 i sądząc po avatarze J. Nicholsona? ;]
0
@Nazio87 ależ by się Brytole zapłakali, jakby wszystkie pasy Hw im uciekły xdd
po Euro 2020 jestem antyfanem wszelkich reprezentantów/drużyn angielskich od tamtej pory ;]
0
Sanchez przypomina mi stylem walki trochę Ortiza ;]
szczerze to nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy
niedawno Doubuis, teraz Ajagba moze przegrać, z "prospektów" których szumnie określały media pozostał tylko Joyce, Hrgovic, i tyle chyba :D
0
@Tuc naoglądał się Gołoty ;]