arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz wygląda jak grafika komputerowa :D
1
@KrwawiaceoczyVEB tak, ostatnie zdanie w poprzednim poście to świadczy:
(...) od razu mówię, że nie wiem czyje burdy na stadionie są przyczyną zatrzymania meczu, ale winowajców powinni ukarać walkowerem i karami finansowymi - takież moje zdanie
1
@Encore to żeś dowalił porównanie ;)
My kiedyś mieliśmy w kadrze też takiego Luuka ;) były piłkarz m.in. Groclinu, Tottenhamu, Derby ;)
o kim myślę? XD
0
jak kto lubi thrillery hmm, z nutką historii w tle polecam polski serial Pajęczyna - dostępny na Playerze ;) raptem 7 odcinków nieźle się zaczyna - sam jestem na odc 3/7 :]
0
Jeśli to szalikowcy Legii są odpowiedzialni za przerwany mecz, powinien być Walkower i tyle, a nie jakieś przekładanie spotkania. Lublin prowadził, to kibice musieli pomóc swoim kopaczom wyjść z opresji i zacząć zabawę od nowa...
(od razu mówię, że nie wiem czyje burdy na stadionie są przyczyną zatrzymania meczu, ale winowajców powinni ukarać walkowerem i karami finansowymi - takież moje zdanie)
edit. nie zauważyłem że mecz wznowiony XD
1
@kuz teatr kibiców :D
0
@Janiama skończy się na kolejnym przedłużeniu kontraktu, bo "może w końcu odpali, i rozwinie się przy Xavim" pogra dwa - trzy mecze i szpital
aa, no i jeszcze koniecznie podwyżka pensji ;x
1
@BulaKG Ostatnimi czasy stawianie na Legię bardzo ryzykowne :D
2
@MesQueUnClub_87 U mnie obejrzane, O północy w Paryżu - Polecam jak nie widzialeś, Co nas kręci, co nas podnieca, Vicky Cristina Barcelona, Na karuzeli życia ;)
Pozdrawiam!
@Rothan1 @MesQueUnClub_87
1
@MesQueUnClub_87 Dziekuje za oznaczenie :D czekam na przedstawienie sylwetek kolejnych reżyserow ;)
0
@Kondziubarca hehe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
jak myślicie? prawda czy fejk? ;]
0
warto zainwestować w zakup konta na Viaplay? jakie ligi piłkarskie można oglądać?
ogólnie nie ukrywam, że trochę przejście KSW z Polsatu na ViaPlay skierowało mój wzrok w tą stronę, a że przy okazji jakieś mecze się obejrzy, tylko się cieszyć hehe
0
@Colon ależ nie cierpiałem Inzaghiego ;O jak ten typ mnie zawsze irytował ;//
0
ciekaw jestem jakie kary zostaną nalozone na legie w zwiazku z wybrykami kibiców w Anglii ;D
wiadomo juz cos?
0
@Sulimo dlatego dawno nie patrze na oceny filmwebu, wole posilkowac sie np Rotten Tomatoes
11
Witam, i zapraszam!
Filmy warte uwagi:
#009
Ocaleni (Passengers) - 2008
produkcja kanadyjska
Thriller
reżyseria - Rodrigo García
Po katastrofie samolotu sześcioma ocalałymi pasażerami opiekuje się młoda psycholog. Między nią a jednym z podopiecznych tworzy się wyjątkowa więź. W pewnym momencie ocaleni pasażerowie zaczynają znikać w tajemniczych okolicznościach. Główna bohaterka postanawia dołożyć wszelkich starać, aby rozwiązać zagadkę dziwnych zniknięć...
https://foto-hosting.pl/img/e2/0c/00/e20c00a89638a727cf857fb530c964c0f66f4cca.jpeg
@Rothan1 @baartekk97 @gontex @Bocheno1 @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @kamilo0066 @Colon @JimMorrisonFCB @Zazinho
1
@macio_944 Najwyżej poszukam innej i zmodyfikuje poprzednie podpisy :D tak czy owak, dzięki ;)
1
Witam, jest ktos w stanie pomóc w identyfikacji nazwy czcionki z tego obrazka?
https://foto-hosting.pl/img/1d/c0/1c/1dc01c000d431f72057503054d7f353708e0c472.png
charakterystyczna jest tutaj literka "W"
Korzystałem z niej ostatnio na kilku plikach, jednak zapomniałem zapisać sobie jej nazwy... ;/
0
@Sulimo ja planuję jeszcze obejrzeć inny film fantasy ;) z Diuną też czekam, jestem w trakcie czytania książki ;)
https://www.filmweb.pl/film/Ruchomy+chaos-2021-789694
0
@Persyfl dlatego napisalem ze wg powszechnej opinii :D to film nie dokument stąd też wiadomo że amerykanie wybielą wszystko, ale moim zdaniem nie najgorszy film :)
12
Dzień 11 września 2001 przeszedł do historii, to wtedy według powszechnej opinii organizacja zwana Al-Kaidą swoimi atakami terrorystycznymi wypowiedziała wojnę USA a także całemu światu. Porwane samoloty uderzyły w wieżowce World Trade Center oraz budynek Pentagonu. Jednak niewiele osób wie o jeszcze jednym samolocie i bohaterskiej odwadze załogi samolotu z lotu nr 93 z Newark do San Francisco...
Filmy warte uwagi:
#008
Lot 93 (United 93) - 2006
produkcja amerykańsko-brytyjska
Dramat katastroficzny, biograficzny
reżyseria - Paul Greengrass
Akcja filmu rozpoczyna się w noc, poprzedzającą porwanie trzeciego z samolotów. Zaid, jeden z trzech terrorystów ma pilotować porwany samolot. Jednak nie wszystko idzie od początku zgodnie z ich planem. Po wcześniejszych porwaniach innych samolotów Lot 93 do San Francisco zostaje opóźniony. Samolot zdąży się jednak wzbić w powietrze, zanim pierwsza z porwanych maszyn uderzy w jedną z wież World Trade Center. Napięcie dodatkowo potęgują sami zamachowcy, którzy podczas lotu ponaglają Zaida w celu rozpoczęcia akcji...
https://foto-hosting.pl/img/e6/3f/79/e63f79ece0c578a52910b15cf851edfa9bf8e249.jpeg
@Rothan1 @baartekk97 @gontex @Bocheno1 @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @kamilo0066 @Colon @JimMorrisonFCB @Zazinho
1
@Rastafarnianin https://collections.queenslandgames.com/star-foods-wielkie-bitwy/
zbierało się... :O
ja mile wspominam star foods - prawie każdy smak :D
1
zajebista scena :D nie wiem czy ktoś kojarzy serie anime saint seiya :D
0
pamiętam jak mówiłem ze Depay moze sie tu nie sprawdzić, przywolywałem ze nie radził sobie w ManU ;)
Nie wierzyli... ;)
5
już ponad 3 lata minęły, a ja dopiero teraz dotarłem do takich wiadomości
Przyczyny śmierci Emiliano Sali, i wszystkie afery w sprawie jego feralnej podróży z Francji do Walii
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/emiliano-sala-smierc-pilkarza-i-brudy-ktore-po-niej-ujawniono/4t5eseq
btw. wiem że stary artykuł, od razu mówię, że dopiero na niego natrafiłem, trochę w szoku jestem
1
@Deviler głupie pytanie xDDD
1
@Barca445 ważne że trofeum, a jakie? nieważne, kolejny wazon na kwiatki w gablocie xD
1
@Barca445 pan Mioduski nie ma chyba w gablocie jeszcze Pucharu I Ligi ;) najwyższy czas zdobyć i to trofeum ;)