arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zaraz koniec pracy dziś :D
wracam do domu i myślę nad odcinkiem nr 8 na Naszej liście Filmów godnych uwagi ;)
0
Napoli nie chciało chyba zbytnio odskoczyć Milanowi, Rosso Neri wczoraj 3:4 Azzuri dziś 2:3 ;]
0
@kaamil1910 ponoć jakiś kibic obraził Wrzoska, mówiąc że i on by go pokonał, po interwencji ochrony, i rozdzieleniu obu panów, zaczał go jeszcze wyzywać, Wrzosek nie wytrzymał xd
0
@Sulimo A czy Ungolianta to te straszydło które zjadło światło drzewa z którego ziaren urosło Białe Drzewo w Gondorze?
Muszę sobie przypomnieć Silmarillion bo dawno nie czytałem i wiele mi z głowy uleciało :D
0
jeszcze chwilę i mecz na który wszyscy czekamy, czy piłkarze przejdą do historii, przegrywając kolejny mecz z rzędu? :DDD
Zabrze: mecz Górnik vs. Legia :D
W ogóle jakie kursy i kto faworytem bukmacherów w tym meczu? zupełnie się na tym nie znam :D a jestem ciekaw hehe
11
tęskniliście? czas na numer 7!
Filmy warte uwagi:
#007
Wróg (Enemy) - 2013
produkcja francusko-włoska
Thriller
reżyseria - Denis Villeneuve
Adam, jest profesorem historii. Życie, jakie prowadzi, jest nudne i zaniedbane do tego stopnia, że nie poświęca zbyt wiele uwagi nawet swojej dziewczynie, Mary. Wszystko zmienia się, gdy pewnego razu ogląda film, który polecił mu znajomy. W trakcie seansu Adam dostrzega w jednej z ról własnego sobowtóra. Zaintrygowany tym, co zobaczył, postanawia odszukać mężczyznę z filmu.
https://foto-hosting.pl/img/50/3f/6c/503f6c23c03c7c2d67c6e6591f70ea1fee3c8e37.jpeg
@Rothan1 @baartekk97 @gontex @Bocheno1 @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @kamilo0066 @Colon @JimMorrisonFCB @Zazinho
0
kto jest najpoważniejszym rywalem do zgarnięcia trofeum? ;)
0
@Rothan1 w sumie nigdy nie myślałem ale sam sobie robie na dysku listę filmów obejrzanych od 2015 roku wyszło 1020 na ten moment hehe
pewnie byloby więcej ale cisnąłem jakiś czas seriale z x sezonami (Gra o tron, Wikingowie, Supernatural itd. ;)
3
@Triv44 hehe, pamiętam czasy kiedy zabawa zaczynała się od Kuusamo i Trondheim ;)
1
@Triv44 Nie oglądałem, i słabo jakoś jestem poinformowany ;) gdzie rozgrywany jest pierwszy konkurs?
0
@gumaz zaraz poszukam tytułu, bo mam na koncu języka, może nie identico co mumbaj, ale też film w tym klimacie
a oglądales niemożliwe - z Naomi Watts?
mam!
https://www.filmweb.pl/film/No+Escape-2015-722202
11
kolejna propozycja Filmy warte uwagi:
#006
Hotel Mumbaj (Hotel Mumbai) - 2018
produkcja australijska
Dramat biograficzny
reżyseria - Anthony Maras
26 listopada 2008 zorganizowana grupa terrorystów przeprowadza skoordynowany atak terrorystyczny w 12 miejscach na terenie Bombaju (Indie), jednym z nich jest Taj Mahal Palace. Rozpoczyna się walka z czasem. Personel oraz goście hotelowi ryzykują życiem, aby chronić siebie oraz swoich bliskich.
https://foto-hosting.pl/img/de/31/d4/de31d408fc69331988b791154656f58d58880d56.jpeg
@Rothan1 @baartekk97 @gontex @Bocheno1 @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @kamilo0066 @Colon @JimMorrisonFCB @Zazinho
0
@AmigoBlancos idzie nowe :D od dawna nie oglądałem skoków narciarskich, ale zauważylem że co kilka lat następuje taka... nowa fala nowych skoczków, albo czasowa eksplozja talentu starszych ;)
1
pracuje powoli nad 6 punktem mojej serii o filmach ;) ciekaw jestem czy ten tytuł jest Wam znany/spodoba się Wam ;) za chwil kilka post wyląduje na tablicy ;)
1
@eydeem będę wysyłał kolejne linki na priv, bo mam już 10 oznaczeń ;)
0
@arsenallondyn0 dokładnie ;) Polecam, z ciekawostek, Mężczyzna imieniem Ove był nominowany do Oskara na najlepszy film nieanglojęzyczny, zajął 2 miejsce, przegrywając tylko z węgierskim Synem Szawła ;)
Podwójny Kochanek, całkiem inny film, ale też momentami dosyć zaskakujący ;)
11
Filmy warte uwagi:
#005
Podwójny kochanek (L'amant double) - 2017
produkcja francuska
Thriller
reżyseria - François Ozon
Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a zafascynowany nią mężczyzna z czasem również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Odkrywając stopniowo jego kolejne tajemnice, kobieta sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.
Uwaga - film dla widzów +18
https://foto-hosting.pl/img/78/76/3c/78763cc235e8f802e546415886141f8ff878ff84.jpeg
@Rothan1 @baartekk97 @gontex @Bocheno1 @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @kamilo0066 @Colon @JimMorrisonFCB @Zazinho
1
@Comfortable_ nie wiedziałem xD oki, będę pamiętał wieczorem ;)
0
@arsenallondyn0 @norbi77 @PatrykBarca @JimMorrisonFCB
9
Filmy warte uwagi - wczorajsza zaległość, wybaczcie ;)
004.
Mężczyzna imieniem Ove (En man som heter Ove) - 2015
produkcja szwedzka
Komediodramat
reżyseria - Hannes Holm
Ove, blisko sześćdziesiątletni emeryt ze Szwecji po śmierci żony stracił wszelką radość życia. Stał się zrzędliwym tetrykiem, który uprzykrza życie mieszkańcom swojego osiedla. Kiedy traci pracę w spółce kolejowej, postanawia popełnić samobójstwo. W tym samym czasie do domu naprzeciwko wprowadza się młoda irańska rodzina. Nowa znajomość zmienia życie Ovego.
https://foto-hosting.pl/img/90/f2/0b/90f20b1fe783cdef5daec9ac295fae6d652f6dc6.jpeg
@Rothan1 @baartekk97 @gontex @Bocheno1 @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @kamilo0066 @Colon @Rompul @Zazinho
0
podeślecie jak znacie oficjalnego twittera Zelta? ;] szukam szukam i znajduje ale jakies podróbki, chodzi mi o jego ostatnie akcje w sprawie kryzysu na granicy
1
oglądam z japą od ucha do ucha uśmiechniętą :D
0
@Persyfl bylem dzieciakiem - kolo 7-8 lat, dorośli oglądali film, bylo jakieś święto xd przechodziłem koło tv i to mi akurat utkwiło w pamięci, raczej to nie film polski
0
@Gwyn mozliwe, musze obejrzec, bo opis pasuje ;D
0
@Gwyn podaj namiary na ta strone :D
0
@Gwyn super! czekam :D
1
@kamyk_23 numer 003 na mojej liscie filmow wartych uwagi :D
0
panowie, sorki za spam,
wiecej nie bede obiecuje D;
ale nakrecilem sie troche na ten film teraz
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10945095#comment-10945095
nic wam nie mowia moje mierne wypociny? co to moze byc za film? na filmwebie kieedys probowalem podpytac, to tak slabo troche wyszlo ;]
2
@DLFCB wyglada jak jakis rozciety skorupiak xd
0
tez pamietam taki film wlasnie z lat 90 albo i wczesniejszych, pamietam ze w latach 90 widzialem w tv ;) a tytulu nigdzie znalezc nie moge...
final filmu wygladal mniejwiecej tak, ze byla sala sadowa, jakiegos typa skazali, on pozniej wlazl na sale rozpraw, zastrzelil zone ktora skladala wyjasnienia pewnie przeciw niemu, pozabijal lawników, sedziego,
gdy przyjechaly posilki, on wysadzil caly gmach sadu, samemu tez ginac, policja z samochodow widziala wybuch budynku