arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Paradoks nad morzem 21 xd
jaki region Polski?
1
@NeKenI Jak bd więcej takich ciekawostek wstawiał, proszę o oznaczenie ;]
2
które serie czy też filmy polecacie z serii Star Trek - które warto obejrzeć i w jakiej kolejności - od razu mówię że jeszcze nie miałem z nimi styczności w ogóle a znajomy namawia xD
0
@tristan87 https://awiacja.imgw.pl/mapa-burz-rad/burzrad_p.html
0
kroś z podkarpacia? Radar opadów tak sobie oglądam, i jakas potężna chmura nad tym obszarem, cóż to się dzieje? ;]
0
@ViscaBarca123 ogólnie takie trylogie, czy obszerniejsze książki powinny być ekranizowane w formie serialu
poza Władcą Pierścieni, Harrym Potterem i od biedy więźniem labiryntu i Igrzyskami śmierci każda taka próba kończyła się wtopą
Eragon, Percy Jackson, Narnia, Wiedźmin (tak wiem, polska produkcja, to nie ma w ogóle o czym gadać xd )
Wyobrażasz sobie jakby wyglądał np film na podstawie Pieśni ognia i lodu?
Ogólnie mi się marzy ekranizacja oczywiście serialowa, komiksów Thorgala :D
1
@Medium hehe, kto co woli ;) książkę też przeczytałem, nie ma podejścia film do papieru, ale tak zwykle jest, co nie zmienia faktu że można obejrzeć xd
0
@PatrychoO pomijając fakt flagi na rękawkach w odwrotnej kolorystyce xd
2
@Sulimo Król lew w wersji aktorskiej - Netflix edition xDDDDDD
7
kto nie oglądał polecam Ciszę białego miasta - podwójne morderstwo
na podstawie trylogii thriller-kryminał o tej samej nazwie
w jednej z głównych ról Aura Garrido znana choćby z moim zdaniem najlepszego hiszpańskiego thrillera - Trup
Dziś w robocie, ruszam jutro z serią filmy warte obejrzenia ;) a dziś podbijam poprzedni swój post,
poszukuje dalej filmu na wieczór hehe ;] zaskoczcie mnie czymś dobrym
@Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @Colon @Rastafarnianin @Sulimo @gumaz @eydeem @norbi77
0
Pomysły jakieś na film na wieczór? thriller niekoniecznie nowy, najlepiej nie oklepany ;)
0
@BaroPodertos tak mi się jakoś skojarzyło z pewnym wynalazkiem sprzed lat ;]
https://i.iplsc.com/-/0001E6294336LJY5-C129-F4.jpg
0
macie pomysły gdzie obejrzeć bramki węgrów i niemców z dzisiaj???
0
o i Henry nam się pokazał ;]
0
Niemcy Włochy - rzut karny 48 minuta ;)
1
@JimMorrisonFCB Oficjalnie, przynajmniej u mnie na bank są w Żabce, przed chwilą wróciłem z 3 sztukami Turbo :D
2
@JimMorrisonFCB ja widzialem w żabkach i Polo Markecie ;]
5
@JimMorrisonFCB wróciły niedawno znów do sprzedaży ;)
Były jeszcze Donaldy, pokemony z Boomerów, no i 7Daysów
Ja zbierałem jeszcze karty historyczne z chipsów, Star-Foods - Wielkie Bitwy - Mówią wieki ;]
0
a jak widzicie rewanż JJ z W. Zhang?
Polka w Waszej opinii ma jakieś szanse?
Jednak dłuższy czas nie walczyła, teraz od razu na głęboką wodę skacze ;)
0
@Walker szkoda że tak spartolił sobie karierę ;)
1
@GeneralXavi Ja uwielbiałem ekipę Porto z czasów zwyciestw w Pucharze UEFA i LM
Carlos Alberto, Derlei, Deco, McCarthy, Aleinichev, Derlei, Paulo Ferreira, Nuno Valente, Vitor Baia ;)
0
kolejny piłkarz kończy karierę, z powodu śmierci swojego przybranego ojca, w wieku 38 lat karierę zakończył były napastnik reprezentacji Argentyny, oraz m.in. Manchesteru United i City - Carlos Tevez
Tym samym dołączy do mojego zbioru kompilacji skillsów piłkarzy którzy zakończyli już kariery
0
@P33ck próbkę możliwości pokazał w filmie Piękna i Bestia grając Gastona ^^
2
wiedzieliście że jednym z idoli Carlesa Puyola był kameruńczyk Song?
niee, nie nasza była gwiazda Alex, tylko jego wuj, Rigobert ;)
0
mam problem, przy zamowieniu części do kosiarki możliwa jest tylko wysyłka kurierska DHL z opcją płatności - Pobranie DHL,
Wypełniłem cały kwestionariusz
wybierałem różne punkty odbioru (jakieś kioski, żabki, supermarkety, cały czas ten sam błąd mi wyskakuje jak już chcę zatwierdzić zamówienie:
Błąd
W przypadku odbioru przesyłki w jednym z punktów kuriera DHL, nie można wybrać płatności za pobraniem.
Nadmieniam że nie mogę wybrać żadnej innej opcji opłacenia paczki...
0
gdzieś w tv leci mecz Hiszpanów z Portugalia?
0
@Sulimo chyba czas obejrzeć ;) wstrzymywałem się jeszcze ;)
0
@msmsms hah, stąd taka dobra forma Puiga w klubie ;]
0
@Nazio87 a o co dokładnie chodzi? chyba nie w temacie jestem
0
widzieli? :D