0

@Paradoks nad morzem 21 xd
jaki region Polski?

1

@NeKenI Jak bd więcej takich ciekawostek wstawiał, proszę o oznaczenie ;]

2

które serie czy też filmy polecacie z serii Star Trek - które warto obejrzeć i w jakiej kolejności - od razu mówię że jeszcze nie miałem z nimi styczności w ogóle a znajomy namawia xD

0

kroś z podkarpacia? Radar opadów tak sobie oglądam, i jakas potężna chmura nad tym obszarem, cóż to się dzieje? ;]

0

@ViscaBarca123 ogólnie takie trylogie, czy obszerniejsze książki powinny być ekranizowane w formie serialu
poza Władcą Pierścieni, Harrym Potterem i od biedy więźniem labiryntu i Igrzyskami śmierci każda taka próba kończyła się wtopą

Eragon, Percy Jackson, Narnia, Wiedźmin (tak wiem, polska produkcja, to nie ma w ogóle o czym gadać xd )

Wyobrażasz sobie jakby wyglądał np film na podstawie Pieśni ognia i lodu?
Ogólnie mi się marzy ekranizacja oczywiście serialowa, komiksów Thorgala :D

1

@Medium hehe, kto co woli ;) książkę też przeczytałem, nie ma podejścia film do papieru, ale tak zwykle jest, co nie zmienia faktu że można obejrzeć xd

0

@PatrychoO pomijając fakt flagi na rękawkach w odwrotnej kolorystyce xd

2

@Sulimo Król lew w wersji aktorskiej - Netflix edition xDDDDDD

7

kto nie oglądał polecam Ciszę białego miasta - podwójne morderstwo
na podstawie trylogii thriller-kryminał o tej samej nazwie
w jednej z głównych ról Aura Garrido znana choćby z moim zdaniem najlepszego hiszpańskiego thrillera - Trup

Dziś w robocie, ruszam jutro z serią filmy warte obejrzenia ;) a dziś podbijam poprzedni swój post,
poszukuje dalej filmu na wieczór hehe ;] zaskoczcie mnie czymś dobrym
@Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @Colon @Rastafarnianin @Sulimo @gumaz @eydeem @norbi77

0

Pomysły jakieś na film na wieczór? thriller niekoniecznie nowy, najlepiej nie oklepany ;)

0

@BaroPodertos tak mi się jakoś skojarzyło z pewnym wynalazkiem sprzed lat ;]

https://i.iplsc.com/-/0001E6294336LJY5-C129-F4.jpg

0

macie pomysły gdzie obejrzeć bramki węgrów i niemców z dzisiaj???

0

o i Henry nam się pokazał ;]

0

Niemcy Włochy - rzut karny 48 minuta ;)

1

@JimMorrisonFCB Oficjalnie, przynajmniej u mnie na bank są w Żabce, przed chwilą wróciłem z 3 sztukami Turbo :D

2

@JimMorrisonFCB ja widzialem w żabkach i Polo Markecie ;]

5

@JimMorrisonFCB wróciły niedawno znów do sprzedaży ;)
Były jeszcze Donaldy, pokemony z Boomerów, no i 7Daysów

Ja zbierałem jeszcze karty historyczne z chipsów, Star-Foods - Wielkie Bitwy - Mówią wieki ;]

0

a jak widzicie rewanż JJ z W. Zhang?
Polka w Waszej opinii ma jakieś szanse?
Jednak dłuższy czas nie walczyła, teraz od razu na głęboką wodę skacze ;)

0

@Walker szkoda że tak spartolił sobie karierę ;)

1

@GeneralXavi Ja uwielbiałem ekipę Porto z czasów zwyciestw w Pucharze UEFA i LM
Carlos Alberto, Derlei, Deco, McCarthy, Aleinichev, Derlei, Paulo Ferreira, Nuno Valente, Vitor Baia ;)

0

kolejny piłkarz kończy karierę, z powodu śmierci swojego przybranego ojca, w wieku 38 lat karierę zakończył były napastnik reprezentacji Argentyny, oraz m.in. Manchesteru United i City - Carlos Tevez

Tym samym dołączy do mojego zbioru kompilacji skillsów piłkarzy którzy zakończyli już kariery

0

@P33ck próbkę możliwości pokazał w filmie Piękna i Bestia grając Gastona ^^

2

wiedzieliście że jednym z idoli Carlesa Puyola był kameruńczyk Song?

niee, nie nasza była gwiazda Alex, tylko jego wuj, Rigobert ;)

0

mam problem, przy zamowieniu części do kosiarki możliwa jest tylko wysyłka kurierska DHL z opcją płatności - Pobranie DHL,
Wypełniłem cały kwestionariusz
wybierałem różne punkty odbioru (jakieś kioski, żabki, supermarkety, cały czas ten sam błąd mi wyskakuje jak już chcę zatwierdzić zamówienie:

Błąd
W przypadku odbioru przesyłki w jednym z punktów kuriera DHL, nie można wybrać płatności za pobraniem.

Nadmieniam że nie mogę wybrać żadnej innej opcji opłacenia paczki...

0

gdzieś w tv leci mecz Hiszpanów z Portugalia?

0

@Sulimo chyba czas obejrzeć ;) wstrzymywałem się jeszcze ;)

0

@msmsms hah, stąd taka dobra forma Puiga w klubie ;]

0

@Nazio87 a o co dokładnie chodzi? chyba nie w temacie jestem

0



widzieli? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?