arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jason David Frank nie żyje, aktor znany głównie z roli Tommy'ego z Power Rangers podobno popełnił samobójstwo. Miał 49 lat
https://gfx.rozrywka.radiozet.pl/var/radiozetrozrywka/storage/images/seriale/jason-david-frank-nie-zyje-gwiazdor-power-rangers-mial-49-lat/19950917-1-pol-PL/Jason-David-Frank-nie-zyje.-Gwiazdor-Power-Rangers-mial-49-lat_article.jpg
2
Seria "Ze starych klisz"
Ep.03
Szkocki Aktor (celowo napisałem z dużej literki "A")Sean Connery oraz francuska aktorka i modelka Brigitte Bardot
https://foto-hosting.pl/img/91/4b/81/914b817d3a0e6c85386695dafc86aa8f10903f5f.jpeg
@JimMorrisonFCB
0
@maroon oo tego nie wiedzialem :D
1
@masq będzie dobrze ;) pozdrowienia ;)
1
@Faro ze starszych może Kult z Nicolas Cage, z nowszych Zaproszenie z Nathalie Emmanuel, coś jeszcze przyjdzie do głowy, napiszę :D
1
@agaFCB potwierdzam :D aż się nie chciało wstawać do roboty xd
1
@koksik2700 z ciekawostek, Lampo z książki dla dzieci - O psie który jeździł koleją też jest postacia prawdziwą ;]
1
@Kessie jak wrota Asgardu :D od razu stare anime mi się skojarzyło nie wiem czemu :D Saint seiya Asgard ;]
https://static.wikia.nocookie.net/saintseiya/images/7/73/Valhalla_Palace.png/revision/latest?cb=20150903034551
9
Seria "Ze starych klisz"
Ep.02
Zdjęcie pokazuje przygotowywania do jednej z walk przez wielu uznawanego za najlepszego boksera wszechczasów. Muhammad Ali trenuje refleks i szybkość na dnie basenu, opór wody kolejnym przeciwnikiem fenomenalnego Cassiusa Claya ;)
https://foto-hosting.pl/img/f2/56/9d/f2569d9fe8c325e50d0f86b37832a7ac8915ff52.jpeg
0
Korea Południowa 2002 vol. 2
7
Seria "Ze starych klisz"
Ep.01
Arnold Schwarzeneger na planie filmu Conan z lat 80. ubiegłego wieku. Jak widać kolegów na planie miał ponad swoich rozmiarów ;) oprócz "Conana" na zdjęciu - Andre The Giant - zawodowy wrestler oraz koszykarz Wilt Chamberlain ;)
https://foto-hosting.pl/img/50/07/24/500724c6c55c495c4eab77a0c1bb1e52dbb16241.jpeg
Mam nadzieję że seria przypadnie do gustu ;)
0
kiedy przegląd sportowy wypuszcza skarb piłkarski mundialu?
wiecie może?
0
@Volk a cóż to się stało? nie śledziłem meczu, z tego co widzę nie było go nawet w kadrze meczowej ;)
0
oglądał ktoś ten dokument Netflixa o zaginięciu nastolatki we Włoszech? Co powiązali to z Watykanem?
Warto?
0
I chyba Grabara wskoczy do składu za Dragowskiego... szkoda pilkarza...
1
@HERORICH2 Ogólnie dziwny ten mundial xd nie czuć w ogóle atmosfery poprzednich turniejów, przynajmniej z mojej strony xd
1
@HighestInTheRoom m. in. Służba zdrowia, ratownicy medyczni też pracują po 12 godzin, niezaleznie czy to święta czy weekendy
a ratownicy medyczni i kierowcy karetek nawet i więcej ;]
1
@Rastafarnianin proszę o oznaczenie ;] albo wiadomości na PriV ;]
0
Losowani LE też dzisiaj?
0
https://pbs.twimg.com/media/Ci76V4lVAAA57VA.jpg
Robin Thickle i Carl Urban ;]
0
@koksik2700 gdzie znajdujesz te stare zdjęcia? jakiś kanał/grupa na Fejsie?
1
@Barca1992 zgadza się :D
2
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BYmE5YzA0OWUtNjVhNC00OTU2LTkzOTUtY2VhMWFhZjBiOTQ5XkEyXkFqcGdeQXVyODE4Nzg1NTA@._V1_.jpg
hehe zapomniałem całkiem tych sympatycznych panów ;)
poznajecie bohaterów ze zdjęcia?
0
z ww. towarzystwa najmniej mi mimo wszystko nie odpowiada Lazio ;)
3
jak kolega Kubix05 niedawno wstawił, mamy dziś rocznice urodzin dwóch wielkich aktorów -
Zbyszka Cybulskiego i Charlesa Bronsona ;)
Pytanie do kinomaniaków, jakieś filmy ww. dwójki zapadły Wam w pamięć? jakieś klasyki? a może jakieś mniej znane, ale warte odnotowania?
@Bocheno1 @gumaz z @baartekk97 @Rothan1 @Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 i inni, których zapomniałem oznaczyć ;)
0
@Ojciec5tkidzieci hehe, no mnie się jednak średnio podobał ;)
1
@MesQueUnClub_87 Właśnie też zabieram się na dniach za tą Ostatnią Wieczerzę, ogładałem W lesie dziś nie zaśnie nikt, oglądałem wszyscy moi przyjaciele nie żyją, oglądałem też starszy film z Żukowskim z 2008 roku - Pora Mroku...
z ww. tylko pierwsza część w lesie dziś nie zaśnie nikt mi w miarę przypasiła, taka nasza wersja drogi bez powrotu ;) druga część tragedia, o pozostałych filmach się nie będę wypowiadać, liczę że ta Ostatnia Wieczerza będzie lepsza ;)
Wasze opinie? ogladaliscie resztę tych "dzieł"? ;]
@Ojciec5tkidzieci @Colon @Ogorinho1974
0
@sokot z takim zaangażowaniem jak ostatnio? xD
0
@kynio302 ciekawie się robi...
2
@MesQueUnClub96 Niby poszła fama że niedaleko w jakimś pubie pojawił się jakiś znany celebryta, wszyscy ruszyli żeby zobaczyć go, był straszny ścisk, powstała panika, ludzie zaczęli się tratować...