arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Penelope i Monica Cruz ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/299122836_606903151027072_6203242800661760853_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=DALgupoorEEAX8Q-IXZ&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfAdwDDAhks4pDssPw-93B91hQtDoOX4-cOtL2PfdzucyQ&oe=63B3D74E
14
Zdjęcie bonusowe:
Przerwa na dymka - nawet podczas tak epickiej potyczki ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310051356_643295364054517_4792909654723619438_n.png?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=yg_WnUq6JS4AX-1HeZW&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCZf5xwhI3s-9v9NSPUxUhq2klJB3Kxq2K0fBqtuIAWYg&oe=63B38CD1
@MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @Ojciec5tkidzieci @Colon @Rastafarnianin @Sulimo
7
Zdjęcie na dziś ;]
Po castingu do kolejnej części Asterixa - Przyjaciel Centuriona Zlatana Ibrahimovica ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/275925403_508863123933852_1689879800380358166_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=xK4j9htPzC4AX-nHbAC&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBHp7b2bUoVOQKpBR9svsRC7cQ6piL28trLvD_Wp1speg&oe=63B445E4
@Ojciec5tkidzieci @Colon @Sulimo @Ogorinho1974 @Rastafarnianin @MesQueUnClub_87
1
@Piotr,1985 nooo grubo ;]
0
hah, ale szum ostatnimi dniami się zrobił wokół tej akcji ze śledztwem Iwony Wieczoreek ... ;] ciekawe, ciekawe czy coś ruszy
Raczej wątpie, ale... dawno aż tak nie było wsio nagłaśniane ;]
0
@Ojciec5tkidzieci i o tym właśnie mówię ;] każdy ma swoje zdanie, a ja... dylemat :D hehe
0
@MeMyselfAndI Żartujesz? XD Zdecydowanie Johan nad Di Stefano ;] czwartego dałbym właśnie Di Stefano, albo Puskasa, później Eusebio albo Mullera ;]
w sumie każdy może poza dwójką Pele Maradona, wytypować kolejnych kilku piłkarzy, i też byłoby dobrze ;]
Charlton, Riva, Best, ten Urugwajczyk po którym Zidane nadał imię synowi, Enzo - nie pamiętam nazwiska, Garrinha, Jaszyn, Błokchin, van Basten, Gullit i pewnie masę jeszcze zapomniałem (wiem - wymieniłem część jeszcze żyjących)
1
@Ghostface hehe, jak nie oglądałem obu, nie mam pojęcia, to tak jakbyś spytał Barcelona czy Arsenal gościa który nie zna obu klubów ;]
0
@Kondzix Nie oglądałem ;] dopiero zamierzam się zabrać ;]
0
@Seneka @Kessie No własnie słyszałem że mega serial, ale ostatnio trochę ochoty mi narobiliście tu na Gomorrę też, i zastanawiałem się które lepsze ;]
0
z kategorii wybierz jedno ;]
Rodzina Soprano vs. Gomorra
@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @Colon @Sulimo @Ogorinho1974
0
@MESSIah16 jeszcze Garrinha, Eusebio, Kazimierz Deyna ;)
0
@tristan87 dla jednego emerytura, drugi niestety odszedł...
0
@marcin62 właśnie mam w planach obejrzeć ;]
0
@barcanawieki ponoć gdzieś czytałem, w co raczej nie wierze, że mógł maczać palce w sprawie Iwony Wieczorek 12 lat temu ;]
edit: teraz patrzę że miałby wtedy 24 lata, czyli raczej bujda xd
5
@Lionel_Messi10 hehe, kozackie zdjęcie :D uwielbiam takie perełki xd
6
w wieku 70 lat zmarł aktor filmowy i teatralny i dubbigowi Emilian Kamiński
0
Zawodnicy którzy błysnęli na mundialu, po turnieju przenieśli się do nowego klubu, i okazali się wtopą...
Kto by mógł być wrzucony do takiej szufladki? ;]
0
@dniel Wszystkiego dobrego ;)
0
@kamyk_23 Wzajemnie! ;]
0
@Deathwing112 i ja, do samego późnego wieczora ;]
3
Wesołych świąt wszystkim przygotowującym się w domu, ale i siedzącym aktualnie w pracy ;)
Dziś 25 urodziny obchodzi 13 Posterunek ;)
https://i.iplsc.com/aleksandra-wozniak-agnieszka-wlodarczyk-maciej-slesicki-pawe/000GJ20KO26RA73U-C122-F4.webp
9
Zdjęcie dnia:
Mel Gibson charakteryzuje się do roli w filmie Braveheart ;)
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/40530785_2133662850234553_3948279666170658816_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=EsRu0toaGaYAX97pgjL&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCjCWMQq-y_W9MaUisxC6nwbZMONhc4aABfNWLGd28BKQ&oe=63CD6C98
@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @Sulimo @Ogorinho1974 @Rastafarnianin
0
@Esteban_ głodnemu chleb na myśli xD szykuje, ciekawy wieczór - jutro od 8 na 12 godzin do roboty ;]
0
Prośba o identyfikację ;]
Ktoś rozpozna aktorkę ze zdjęcia? nie przychodzi mi chyba nikt do głowy xd
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/67137931_2338348523099317_4055091091890765824_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=lg95vU2YmEQAX-TOFXx&tn=LiOQW8efoaoTLagP&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCrB_ka1IDXr9PSu3KDrJoSYYvOtiZWVx9yqUXj-XMtxQ&oe=63CD2B1A
1
@kamyk_23 trzeba zapamiętać tą stronkę ;]
0
Backstage LoTR ;]
McKellen, Jackson i Orlando Bloom ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/73119574_2415116392089196_8518370914906144768_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=OYHx6wn6NmkAX_qsyFl&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBSBdXNy8O5WS7b-yMv_zYAbE3KhRiNmKb_hESRwvTDUA&oe=63CC2A26
7
Przed państwem:
Frodo Baggins i Czarna Wdowa ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/88143746_2526367660964068_4605478381935394816_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=cXrwydijK-QAX9QBMJ1&tn=uZGV8M9f17IOo9K_&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfDDFPZr0U0QWycw9rpUq9JQGUuQNnMfPvA1w5LoxVrPbg&oe=63CC0B5E
2
wczoraj przypadkiem natrafilem na serial Gomorra,
ogladaliscie? polecacie?
29
Zdjęcie dnia:
Król Gondoru kibicuje innemu królowi ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320787949_3347316728858325_3899181782247833500_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=1Ggb79PVN2YAX_795q3&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfC3OrIPn84aUnhfdT21khb_VAqCsPUVqGcb0KHY5TAITQ&oe=63A8D821
@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @Sulimo @Ogorinho1974