1

@Piotr,1985 nooo grubo ;]

0

hah, ale szum ostatnimi dniami się zrobił wokół tej akcji ze śledztwem Iwony Wieczoreek ... ;] ciekawe, ciekawe czy coś ruszy
Raczej wątpie, ale... dawno aż tak nie było wsio nagłaśniane ;]

0

@Ojciec5tkidzieci i o tym właśnie mówię ;] każdy ma swoje zdanie, a ja... dylemat :D hehe

0

@MeMyselfAndI Żartujesz? XD Zdecydowanie Johan nad Di Stefano ;] czwartego dałbym właśnie Di Stefano, albo Puskasa, później Eusebio albo Mullera ;]
w sumie każdy może poza dwójką Pele Maradona, wytypować kolejnych kilku piłkarzy, i też byłoby dobrze ;]
Charlton, Riva, Best, ten Urugwajczyk po którym Zidane nadał imię synowi, Enzo - nie pamiętam nazwiska, Garrinha, Jaszyn, Błokchin, van Basten, Gullit i pewnie masę jeszcze zapomniałem (wiem - wymieniłem część jeszcze żyjących)

1

@Ghostface hehe, jak nie oglądałem obu, nie mam pojęcia, to tak jakbyś spytał Barcelona czy Arsenal gościa który nie zna obu klubów ;]

0

@Kondzix Nie oglądałem ;] dopiero zamierzam się zabrać ;]

0

@Seneka @Kessie No własnie słyszałem że mega serial, ale ostatnio trochę ochoty mi narobiliście tu na Gomorrę też, i zastanawiałem się które lepsze ;]

0

z kategorii wybierz jedno ;]
Rodzina Soprano vs. Gomorra
@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @Colon @Sulimo @Ogorinho1974

0

@MESSIah16 jeszcze Garrinha, Eusebio, Kazimierz Deyna ;)

0

@tristan87 dla jednego emerytura, drugi niestety odszedł...

0

@marcin62 właśnie mam w planach obejrzeć ;]

0

@barcanawieki ponoć gdzieś czytałem, w co raczej nie wierze, że mógł maczać palce w sprawie Iwony Wieczorek 12 lat temu ;]

edit: teraz patrzę że miałby wtedy 24 lata, czyli raczej bujda xd

5

@Lionel_Messi10 hehe, kozackie zdjęcie :D uwielbiam takie perełki xd

6

w wieku 70 lat zmarł aktor filmowy i teatralny i dubbigowi Emilian Kamiński

0

Zawodnicy którzy błysnęli na mundialu, po turnieju przenieśli się do nowego klubu, i okazali się wtopą...
Kto by mógł być wrzucony do takiej szufladki? ;]

0

@dniel Wszystkiego dobrego ;)

0

@kamyk_23 Wzajemnie! ;]

0

@Deathwing112 i ja, do samego późnego wieczora ;]

3

Wesołych świąt wszystkim przygotowującym się w domu, ale i siedzącym aktualnie w pracy ;)

Dziś 25 urodziny obchodzi 13 Posterunek ;)

https://i.iplsc.com/aleksandra-wozniak-agnieszka-wlodarczyk-maciej-slesicki-pawe/000GJ20KO26RA73U-C122-F4.webp

0

@Esteban_ głodnemu chleb na myśli xD szykuje, ciekawy wieczór - jutro od 8 na 12 godzin do roboty ;]

1

@kamyk_23 trzeba zapamiętać tą stronkę ;]

2

wczoraj przypadkiem natrafilem na serial Gomorra,
ogladaliscie? polecacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?