arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB koniec roku za 2 tygodnie z hakiem xD
0
@MESSIah16 walka stulecia xD Face to face stulecia xd
0
@Kluivert_P a on wie gdzie Polska leży? ;]
0
@MAGNETO i napiszą historię, bo chyba nikt wcześniej nie obronił mistrza
0
@TaKeSe a jaki rodzaj pliku ? ;] muzyczny, tekstowy, video?
0
@Rastafarnianin xDD każdy rozpacza na swój sposób xD
0
@ranger3120 u nas - na pomorzu mróz, ale nowego śniegu nie dosypało ;]
0
@Pustelnik Ney też zalał się łzami na stadionie, pocieszali go Brazylijczycy, pocieszał go nawet syn Perisica? mogę się mylić... ;) To są emocje, a on już od dawna nad nimi nie panuje, pierwszy mecz na mundialu Portugalczyków, podczas hymnów też Ronaldo zalał się łzami ;]
0
@Gitarkafcb oby nie, nie cierpię angoli ;]
0
to fajerwerków na Niderlandach - czas start ;]
0
@allien18 bylo wczoraj XD
0
@Emhyr Tylko czy on by chciał być rezerwowym ;]
0
@Conradxc potwierdzam, jeszcze Hamachi doinstalować i mistrzostwa osiedla ;]
5
pilkarskie slowo roku - Laga XD
0
@maroon I co z tym Darwinem? Nie radzi sobie w Anglii?
0
są już składy na na mecz? ;]
0
Argentyna przejdzie, szkoda że Depay nie gra ;]
0
@Vekk nawet nie kojarzę co działo się w tym meczu o którym mówisz :D
4
krąży gdzieś po necie ten filmik z kibicem na murawie? bo aż jestem ciekaw xd
0
@Vekk czyżbym się pomylił? w pamięci mam taki ostry faul Nigela De Jonga na którymś Hiszpanie - Wyprostowana noga w klatkę...
0
Z liczbą tych kartek kojarzy mi się mecz Hiszpanów z Holandią ;)
0
@Colon Szczęsny podobnej cieszynki kiedyś nie zrobił? xD
0
@klopx Juz Brazylia miała mieć autostradę ;]
0
@Barca1992 chciał strzelać jako piąty, zeby przypieczętować awans XDDD niestety xd
0
Pedro wszedł :D
Pedro jest tylko Hiszpański :D
0
@paweldunajecfcb Holandia to wygra, przykre, ale tak myślę ;)
0
@Qlimax86 Szlifował talent w Ekstraklasie :D
0
@Lionel_Messi10 ogolnie nie lubię Keatona dlatego wolę trylogię Nolana ;]
1
@lucca87 moja macocha jest kosmitką ;]
1
@Barca1992 polecam obejrzeć ;] jak nie kojarzysz :D