arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DawidekFCB @Kondziubarca wszystko jasne :D dziekować ;D
0
ocb z tymi kwasami w reprezentacji Belgii? bo nie w temacie za bardzo jestem?
4
"no to będzie laga"
xDD
7
26 lat ;] 1 klub Rzymianin z krwi i kości ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/308106980_5569725799801930_1854199995786528191_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=j2hIF2dKdCQAX-B0kbF&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCcgir-2lfD4tOkyBfeoLs7w1lR1W1lqhDegGS_7w23Jw&oe=6388D20E
2
Paolo Maldini - I rywale z boiska ;)
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/312259337_480383884126620_8779766680114708687_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=5e7_BV_EyqQAX9U-jjv&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfD_Y_aHeRlNGxFVMIfhleTfabaetWP7lAeJTNqMbnchRQ&oe=638931AD
3
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/315213737_493055852859423_5131838534324789241_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=tK6pbLHpjpEAX-ayIyI&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCfiQMbWSM7-g0n1gtey3viGC8LtPV871KosG6C8yC2cg&oe=6388B82C
hehe, czy któryś z nich zdobędzie ostatni skalp? ;]
3
pięciu mistrzów świata ;) mega fotka :D swoją drogą, nie poznałem Kaki ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/317230635_506422334856108_7906053217612081906_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=GOIYGq7HO5sAX_KaJPq&tn=8HiJ-ifyggF6b2uT&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfDDID3_Q8QFJd0JhqSvyIplJdmDASucJfUI0zAJ4Ft0cw&oe=6387B3C4
2
Super! naprzód Kanada, a później niech Chorwacja wyrzuci Belgów z turnieju! :D
0
Bardzo dobrze :D
może jednak będzie to turniej krajów arabskich / afrykańskich? ;]
kto wie...
0
zajebiscie :D prześlizgneli się na Kanadzie, teraz bramka do szatni ;]
edit... dupa :D
1
@draxidox i mapka pokazuje w sumie różnicę wielkości między Pacyfikiem a pozostalymi oceanami ;)
1
@michal26 to tylko pokazuje, że nie ma 4 oceanów, tylko jeden wielki super-zbiornik wody morskiej ;)
Naczynia połączone hehe
0
@draxidox kozacka mapka ;D do zapisania! :D
1
jakoś nadal nie przekonuje mnie ta Belgia, pewnie dziś wygra, ale jakoś nie widziałbym ich jakoś daleko w turnieju
1
https://www.instagram.com/p/ClZb1EbomFu/
Pudzian pomaga w rozpracowaniu Arabii :D
0
"musisz mieć ręce do wyskoku, do barowania się" xDDDD
0
kto oglądał mecz od początku Irańczyków?
śpiewali dziś hymn czy jak w meczu z Anglią, nie?
2
@El Madridista. ja mam nadzieję ze Kanadzie się uda, pierwszym meczem mi grubo zaimponowali, bo wczesniej nie mialem zadnego pojęcia o tej druzynie ;]
0
Waszym zdaniem, Kanada, Serbia i Senegal mimo pierwszych porażek wyjdą ze swoich grup? ;]
1
może sie okazać ze to Arabia z Argentyną wyjdzie, w poprzednim mundialu wszyscy mówili o Kolumbii jako nr.1 a o 2 walczyły Polska i Senegal, a wyszła Japonia ;]
1
@aleksandrowielki jeszcze w takich temperaturach powietrza xd hehe,
1
hehe, te nazwiska, dobrze że nie komentuje Szpakowski xD
0
Co ten Borek gada?
Pulisic czyta się jako "Pulisik"?
Czy jak? XD bo już nie ogarniam xd
3
szybko przed meczem ;]
Seria "Ze starych klisz"
Ep.04
Fotografia przedstawia przez wielu uważanego za najlepszego pilkarza wszechczasów, podczas relaksu ;] Pele jako gitarzysta :)
https://foto-hosting.pl/img/c7/33/57/c73357b9ed7f6c1e923d41ec6a5eaf0070bc85a2.jpeg
@JimMorrisonFCB
0
Wczoraj Tommy z Power Rangers a dziś blond demonica z Supernatural - w wieku 47 lat zmarła Nicki Aycox
https://fwcdn.pl/nph/1985708/2022/40395_1.14.jpg
0
jak myślicie? Cash miałby dziś pierwszy skład w rep. Anglii?
z tego co widzę konkurentem na boisku byłby Trippier albo Shaw?
1
@-barca4ever- Nie ;]
0
wie ktoś gdzie można znaleźć filmiki z otwarcia mistrzostw? parada maskotek, fajerwerki itd? ;] bo pewnie całego otwarcia to nie bedzie nigdzie xd
edit.
znalezione xd
0
:D nieoficjalny hymn mundialu? :D
0
@Ojciec5tkidzieci a co ma w ogole oznaczc to uklekniecie? kiedys mialem poczytac o tym i w sumie zapomnialem ;]