0

@DawidekFCB @Kondziubarca wszystko jasne :D dziekować ;D

0

ocb z tymi kwasami w reprezentacji Belgii? bo nie w temacie za bardzo jestem?

4

"no to będzie laga"
xDD

2

Super! naprzód Kanada, a później niech Chorwacja wyrzuci Belgów z turnieju! :D

0

Bardzo dobrze :D
może jednak będzie to turniej krajów arabskich / afrykańskich? ;]
kto wie...

0

zajebiscie :D prześlizgneli się na Kanadzie, teraz bramka do szatni ;]

edit... dupa :D

1

@draxidox i mapka pokazuje w sumie różnicę wielkości między Pacyfikiem a pozostalymi oceanami ;)

1

@michal26 to tylko pokazuje, że nie ma 4 oceanów, tylko jeden wielki super-zbiornik wody morskiej ;)
Naczynia połączone hehe

0

@draxidox kozacka mapka ;D do zapisania! :D

1

jakoś nadal nie przekonuje mnie ta Belgia, pewnie dziś wygra, ale jakoś nie widziałbym ich jakoś daleko w turnieju

1

https://www.instagram.com/p/ClZb1EbomFu/

Pudzian pomaga w rozpracowaniu Arabii :D

0

"musisz mieć ręce do wyskoku, do barowania się" xDDDD

0

kto oglądał mecz od początku Irańczyków?
śpiewali dziś hymn czy jak w meczu z Anglią, nie?

2

@El Madridista. ja mam nadzieję ze Kanadzie się uda, pierwszym meczem mi grubo zaimponowali, bo wczesniej nie mialem zadnego pojęcia o tej druzynie ;]

0

Waszym zdaniem, Kanada, Serbia i Senegal mimo pierwszych porażek wyjdą ze swoich grup? ;]

1

może sie okazać ze to Arabia z Argentyną wyjdzie, w poprzednim mundialu wszyscy mówili o Kolumbii jako nr.1 a o 2 walczyły Polska i Senegal, a wyszła Japonia ;]

1

@aleksandrowielki jeszcze w takich temperaturach powietrza xd hehe,

1

hehe, te nazwiska, dobrze że nie komentuje Szpakowski xD

0

Co ten Borek gada?
Pulisic czyta się jako "Pulisik"?
Czy jak? XD bo już nie ogarniam xd

3

szybko przed meczem ;]

Seria "Ze starych klisz"
Ep.04

Fotografia przedstawia przez wielu uważanego za najlepszego pilkarza wszechczasów, podczas relaksu ;] Pele jako gitarzysta :)

https://foto-hosting.pl/img/c7/33/57/c73357b9ed7f6c1e923d41ec6a5eaf0070bc85a2.jpeg

@JimMorrisonFCB

0

Wczoraj Tommy z Power Rangers a dziś blond demonica z Supernatural - w wieku 47 lat zmarła Nicki Aycox
https://fwcdn.pl/nph/1985708/2022/40395_1.14.jpg

0

jak myślicie? Cash miałby dziś pierwszy skład w rep. Anglii?
z tego co widzę konkurentem na boisku byłby Trippier albo Shaw?

1

@-barca4ever- Nie ;]

0

wie ktoś gdzie można znaleźć filmiki z otwarcia mistrzostw? parada maskotek, fajerwerki itd? ;] bo pewnie całego otwarcia to nie bedzie nigdzie xd

edit.
znalezione xd

0




:D nieoficjalny hymn mundialu? :D

0

@Ojciec5tkidzieci a co ma w ogole oznaczc to uklekniecie? kiedys mialem poczytac o tym i w sumie zapomnialem ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?