arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci priv ;;]
1
@Ojciec5tkidzieci dopisane do listy ;) ja teraz oglądam serial kryminalny z Luksemburga, Capitani ;) pierwszy sezon przynajmniej polecam ;) lubię wypróbowywać filmy/seriale z innych, hmm, mniej znanych krajówv ;)
Stąd też po Capitani, zamierzam wypróbować też Delhi Crime - Indyjski thriller-kryminał, i Diabelskie gardło - uwaga - Bułgarski miniserial :D
0
@koziar wystarczy się tu zalogowac? ;]
ja znów się bawie w gimpie, i przydałyby się nowe materiały do renderowania ;]
4
@Rastafarnianin Nawet powstał film którego akcja dzieje się w tym lesie
siostra rusza z USA w poszukiwaniu swojej siostry ;)
Las samobójców - w roli głównej Natalie Dormer
@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @gumaz @Sulimo
0
@Medium chyba nie jestem w temacie, streścisz ocb? ;]
0
@Sysia11 Słuszny wiek, pewna epoka się kończy...
2
Lewandowski strzela u nas, ale co robi Zieliński w meczu z Liverpoolem? ;]
2 gole, i asysta XD
0
@kejdzi co to za stronka? ;)nie pytam o zapodaj bo to wiem że screen ;)
2
@MesQueUnClub96 to samo miałem pisać ;]
0
@J4no chwilę przed Mundialem kontuzja, i tyle go widzieli ;]
0
@Sulimo A czytałeś książkowy Prequel Pieśni Lodu i Ognia?
0
przypomina mi z wyglądu trochę Adama Diver'a xD
0
@Encore czcionka na koszulce kozacka ;] nawet pamiętam że po necie szukałem co to za font...
bardziej od tej podobała mi się chyba tylko koszulka z motywem tygrysich pasów na koszulkach BVB
2
ale byłby numer jakby Laporta zakontraktował na sezon Ronaldo... XDD
Padłbym xd
0
@inFLAMES hehe, wiem tylko pytałem czy jest już oficjalka, po co od razu jakieś wąty ;]
0
żadnej bomby już nie będzie ;)
Alonso i Bellerin już oficjalnie klepnięci? czy jeszcze nie?
0
@VamosVamos w sumie racja xD
0
@VamosVamos Jeszcze nie odszedł, chyba że czegoś nie zauważyłem :D
0
@Fido66 Szczerze? pierwszy raz oglądałem, też mnie nie zachwycił, ale później zabrałem się jeszcze raz, obejrzałem kilka pierwszych odc jeden po drugim, i na tyle się wciągnąłem że chyba 3 razy obejrzałem całą serię, no i przeczytałem książki ;)
0
@Pewex Jestem tego samego zdania ;]
0
@jeyx77x próby wątrobowe, najlepiej obniżyć, zmieniając dietę, no i ograniczyć alkohol ;)
1
@Sulimo poproszę o oznaczenie ;)
0
do kiedy jest okienko transferowe?
do końca sierpnia?
0
@dzolopikolo10 hehe, ja z podobnego okresu, Rivaldo, Saviola, Kluivert też by się znalazł ;))
1
kupuje ktoś - orientuje się, kiedy przegląd sportowy wypuści skarb kibica LM?
tak jak co roku wychodziły przegląd lig (Hiszpania, Anglia, Niemcy, Włochy, Francja, i właśnie LM)
Nie chcę przegapić... ;)
0
ale się wkurzyłem, szkoda Chińczyka...
0
@cchesterr43 który to? ;D
0
Oglądacie KSW, boks? czy olewacie jedno i drugie? :D
0
@PatrykBarca xD hahah właśnie widzę, 5 sekund XD rekord KSW chyba
0
@PatrykBarca którą walkę przegapiłem?