arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
można gdzieś znaleźć spis wszystkich meczy wraz z wynikami Barcelony pod wodzą Xaviego?
0
obiektywne wasze typy top 5 transferów tego okna transferowego? ;]
0
Mam pytanie, skąd taka zmiana, że Fati pograł kilkanaście minut wchodząc z ławki i zaraz zszedł?
Kontuzja jakaś?
0
https://foto-hosting.pl/img/f2/44/40/f244408699bcff4e1ebc9f35cec774885a644459.png
;] Kiedyś render Neya, dziś Lewego ;]
0
@FCBurnley No niestety, czasu nie mialem śledzić wszystkich wiadomosci xd
0
Pjanic nawet boiska nie powąchał, więc chyba sprawa jego pozostania w klubie jest wyjaśniona xd
1
@koksik2700 z ciekawostek, wystąpiła u boku mamy, w serii filmów Resident Evil, a przynajmniej w ostatniej części, jako Czerwona Królowa ;)
0
@Sulimo a o kogo chodzi? xDD
0
@Messibestplayerintheworld To w końcu de Jong jedzie do Stanów, czy nie?
0
saluto, ma ktoś pakiet disney+ z polsat plus? Na którym kanale można go znaleźć
8
Dziś nieco prędzej wystamiam kolejną propozyjcę na liście, niestety, wieczór - nocka, dlatego nie będę mieć możliwości wstawienia filmu później...
Mniej znany, ale myślę że warto zalukać ;) Film zdobył nagrodę BAFTA za debiut reżyserski Michaela Pearce'a
Filmy godne uwagi:
#018
Pod ciemnymi gwiazdami (Beast) - 20147
produkcja brytyjska
Thriller
reżyseria - Michael Pearce
Subiektywna ocena - 6 !!
Młoda kobieta żyjąca w odosobnionej społeczności zostaje wciągnięta między opresyjną kontrolą rodzicielską a tajemniczym outsidera podejrzanego o serię brutalnych morderstw.
https://foto-hosting.pl/img/9a/c2/59/9ac259fdab3704f7551d1aff7a86da05848ec21a.jpeg
@norbi77 @PatrykBarca @Rompul @Colon @Sulimo @Rastafarnianin @Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @gontex
1
@Ojciec5tkidzieci Labirynt oglądany, Winni, obejrzałem ale wersję duńską, jeśli mówimy o tym samym filmie ;)
0
@MesQueUnClub_87 Może moja niższa ocena wiąże się właśnie z tym aktorem, nie wiem ;] Ogólnie jak pisałem wcześniej, film mi się podobał ale nie wyżej niż 6,5- 7;)
2
@JimMorrisonFCB polecam obejrzeć do końca, nie jest to typowy thriller ;)
10
Ruszamy dalej, długo nic nie wstawiałem, do dnia wczorajszego, czas nadrobić zaległości ^^
Dziś mroczny kryminał Dana Gilroya z Jake Gyllenhall'em, osobiście nie leży mi ten aktor, mimo to film przypadł do gustu, tym większy plus dla niego...
Prócz niego zobaczymy m.in. Billa Paxtona i Rene Russo
Filmy godne uwagi:
#017
Wolny strzelec (Nightcrawler) - 2014
produkcja amerykańska
Kryminał
reżyseria - Dan Gilroy
Subiektywna ocena - 6+ !!
Szukający desperacko pracy Lou Bloom wpada na pomysł, by filmować nocne wypadki i zbrodnie, po czym sprzedawać materiały lokalnej telewizji. Stopniowo popada w coraz większy obłęd na tym punkcie...
https://foto-hosting.pl/img/93/a9/c1/93a9c1123a75ec793a2434800824afec588221c4.png
@norbi77 @PatrykBarca @Rompul @Colon @Sulimo @Rastafarnianin @Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @gontex
11
Po dłuższej przerwie... Kolejny film, uważam, że warty obejrzania, dziś niewątpliwie bardziej znany, z ciekawą obsadą, w rolach głównych Danzel Washington, Donald Sutherland, John Goodman, Polecam ;]
Postaram się częściej wstawiać, ale co zrobić.. mniej czasu na cokolwiek ;/
Filmy godne uwagi:
#017
W sieci zła (Fallen) - 1998
produkcja amerykańska
Kryminał
reżyseria - Gregory Hoblit
Subiektywna ocena - 7!!
Detektyw z wydziału zabójstw John Hobbes jest świadkiem egzekucji seryjnego mordercy Edgara Reese. Wkrótce po egzekucji zabójstwa zaczynają się od nowa i są bardzo podobne do stylu Reese.
https://foto-hosting.pl/img/1d/89/6d/1d896ddd5fdb89c3ac2ff67731133ba3d61b9d87.jpeg
@norbi77 @PatrykBarca @Rompul @Colon @Sulimo @Rastafarnianin @Ojciec5tkidzieci @gumaz @JimMorrisonFCB @gontex
1
@FC1899Barca zdecydowanie najlepszy sezon, mroczniejszy i fabuła ciekawsza, wiele wyjaśniająca ;)
no i Jaqen z GoT się pojawił :D a tego się nie spodziewałem xD
0
pytanie, ostatnia część Bonda z Craigiem fabularnie połączona z poprzednimi częściami z jego udziałem?
Czy nie oglądając wszystkich części z Nim, mogę się zabrać za ostatnią, czy raczej powinienem lecieć po kolei? ;]
0
@sergio5 ?? coś pomyliłem?
0
@BoreekxD oby z dala od Słowenii :D chyba największy koszmar Biało Czerwonych, Iran też średnio nam leży z tego co zauważyłem ;)
1
@Mateee93 oki, to tylko moje skromne zdanie, jeszcze raz mówię, obym się mylił,
z Depayem niestety się nie myliłem, nie ma tragedii w jego grze, ale jak gadałem że nie sprawdził się w ManU, odszedł do Francji, i tam zaczął błyszczeć, a Barcelona Go kupiła, wszyscy krzyczeli że to inny piłkarz niż ten który grał w Anglii ;]
0
@barczyk to tylko statystyki, ale wg transfermarkt: 35 meczy, 11 bramek 3 asysty, jest skrzydłowym, to tak średnio, z drugiej strony, grał w klubie który do końca walczył o utrzymanie, nie o jakieś miejsca w czubie tabeli... hmm ;]
1
mam dziwne przeczucie że może to być niestety drugi Malcom,
obym się mylił...
1
@Pawlak1992 A Zlatan? Milan, Inter, Juventus ;)może nie bezpośrednio z jednego do drugiego ale mimo wszystko, też bym go dodał do tej listy ;)
1
@bartas97 Gratki!
0
@Emhyr jaki region Polski?
wczoraj nad morzem, to armagedon był ;] dziury w dachach, drzewa pozwalane xd
0
@Kinginiesta całą drugą część - czyt. 2 odcinki :D
3
@Medium zanim zajrzałem w link, miałem przed oczami ostatni fragment odcinka świat według kiepskich pt. W kamasze ;) tam Waldek zadał podobne pytanie do widzów xd
3
@Nano22 Ronaldinho? heh, dla nie nie ma żadnej wątpliwości ;)
0
to kiedy jest zakończenie roku szkolnego teraz?