arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Uchwycone w obiektywie:
lampa uliczna - Wrocław
https://scontent-fra5-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/324669105_610022690885357_5999387430599401044_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=3-p5__yod9UAX_uBoDX&_nc_ht=scontent-fra5-2.xx&oh=00_AfAp5IHgDMWERGcCch4ObOg8ByBSFAnlLTQ9pvaZBHbhGA&oe=63C7BE0D
2
Zdjęcie dnia - Leo Messi lekkiej atletyki ;)
W swoim Prime nikt nie miał do niego podjazdu ;]
tutaj pokazuje tylko że na każdych zawodach się autentycznie bawił z rywalami
https://zapodaj.net/images/e41a76dfbc6d3.jpg
@Ojciec5tkidzieci @koksik2700 @Sulimo @Rastafarnianin @Ogorinho1974 @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Colon @Emhyr
1
@koksik2700 obok De Niro ulubiony aktor ;) każda rola mistrzowska ;]
0
@LewoSkrzydlowy11 a co takiego napisal/powiedzial?
1
@John_Doe to zapłać, ja zapomniałem, ponoć ostatnia wpłata jest jakoś do polowy grudnia
dzień po upływie czasu przyszło mi pocztą ponaglenie i nakazem wpłacenia odsetek za każdy kolejny dzień, na szczęście mi się udalo po "zaledwie kilku dniach" zapłacić, ale i tak wybuliłem dodatkowe dziesiąt złotych...
1
@John_Doe a masz zarejestrowany odbiornik?
to proponuję Ci zapłacić, bo pod koniec roku możesz mieć przykrą niespodziankę, wiem to z autopsji...
2
@maroon i mimo wszystko Inter ;]
0
@pacior95 pożyjemy zobaczymy ;) w sumie pozostaje mu w LM prześcignąć Ronaldo w strzelonych golach, dać PSG LM i nie ma już co robić w Europie ;]
1
@partymaker my tymczasem wynaleźliśmy Halilovica z Chorwacji XD
0
@Szreko o widzisz, tego nie wiedziałem, warto posłuchać kogoś obeznanego w temacie ;]
2
@jacobFCB ponoć ten film z Bale'm Bielmo dobry ;] jeszcze nie widziałem, ale slyszalem wiele głosów na ten temat
0
oglądał ktoś już drugi sezon Valhalli? warto? ponoć jest lepszy niż pierwszy,
I sezon do vikings się nie umywał, ale mimo wielu durnot (czarna jarl wikingów) dalo się obejrzeć ;]
drugiego jeszcze nie zacząłem
1
@MesQueUnClub_87 ja wiem czy mało znany? ;) nawet słyszałem o nim, jednak nie oglądałem jeszcze
6
THE ELDER PHOTOS:
rok 1990 - Gwiazda Raportu Pelikana, Pretty Woman i Sekretu w ich oczach,
JR
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/298575900_438822288285343_5094126388154904143_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=_DxK_BC-iw0AX9JJHur&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfDEUfqsaANCu4YrhmXS5rvCSB2CMxvwOk0tRPSOqL0oSQ&oe=63C359D5
Panowie i panie, gdzie warto jeszcze zobaczyć bohaterkę powyższej fotografii?
@Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @Colon @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @Rastafarnianin @koksik2700 @Sulimo
0
Halloween u gwiazd ;]
Kim Kardashian jako Catwoman
https://zapodaj.net/images/7346ecb7a3de0.jpg
5
Dziś w obiektywie aparatu gwiazda Uwierz w ducha i Zakonnicy w przebraniu ;)
https://zapodaj.net/images/e3aea5e12a736.jpg
A wy jakie filmy oglądaliście i polecacie z WG? ;]
@Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @Sulimo @Rastafarnianin @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Colon @koksik2700
5
1988 r.
Milla Jovovich ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/307942248_460409476126624_3311958501089164524_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=g1MB-oC8F50AX_rJkRx&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfDU0cfSaPpX4Nay74RVI_2HWIaZ338SoNVv20iB15vrgg&oe=63C11A34
15
legenda:
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/281915499_103422205715890_7351696129722453695_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=UofbiBE1Pb4AX-A47lp&tn=lrhBaCGSxc6Jkph4&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfANcJtfHunvMMg0_q0j0WR05G7y8CnaPCKY1NfEBeTC7Q&oe=63C11D1F
1
@arsenallondyn0 Francis Ford Coppola, George Lucas, Martin Scorsese, Steven Spielberg ;]
5
Najważniejsze poczucie humoru, niezależnie od miejsca i czasu ;)
Legendarni reżyserzy na jednym zdjęciu ;) kogo brakuje w ekipie? ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t31.18172-8/1534951_1535031573431020_1649932243082161213_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=ba80b0&_nc_ohc=SjIW2-cmlBUAX-NywK_&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfChJAnd9-GqE5vCgk27hAvNdr-VV4pQGK6phq5XxbFM1Q&oe=63E3B2CC
@Ojciec5tkidzieci @Colon @Ogorinho1974 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Sulimo @Rastafarnianin @koksik2700
3
@Kamilos84 przypomniał mi się odcinek kiepskich - dlug publiczny xD
https://static.wikia.nocookie.net/kiepscy/images/b/be/359.jpg/revision/latest/scale-to-width-down/343?cb=20160215233534
0
@MesQueUnClub_87 w tym filmie rodem z Indii dużo muzyki? da się obejrzeć bez przewijania? ;]
1
@Azi jakby walczył jak Gołota, Ferran byłby Eunuchem a Enriqe pożegnałby się z rolą dziadka :D
0
@pepo_barcarzadzi bardzo zła wiadomość... ;/ niektórych klasyków nie powinno się ruszać...
2
@lucca87 Good Bye Lenin, również polecam ;] ze swojej strony dodałbym Mężczyznę imieniem Ove (może aż tak niszowy nie jest bo zajął drugie miejsce w oscarach w kategorii film nieanglojęzyczny przegrywając tylko z Szawłem), m jak morderca - Hangman z Carlem Urbanem, krwawa rzeka, czarny motyl - dla mnie przekozacki film... z polskich polubilem Show z Dorocińskim i Zeltem, Pociąg do Hollywood z Figurą,
Panowie, wasze typy?
@Ojciec5tkidzieci @Colon @Ogorinho1974 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87
0
@Zoker w wyjściowej jedenastce Villarrealu? nieźle, czekam czy kiedyś pojawi się wyjściowa jedenastka Athletic Club bez żadnego Baska :D
1
@Ojciec5tkidzieci jak tak patrzę na screeny z filmu na imdb to klimat trochę jak w kruku - zagadce zbrodni, jak nie oglądałeś, też polecam ;] co jeszcze... siedzę na nocce, może coś wymyślę i podeślę Ci jeszcze ;]
0
@Ojciec5tkidzieci mam w planach obejrzeć, dzięki za info ;]
0
@michal26 czyli mój błąd xD sorka :D
4
Ciekawa grafika:
Najwyżej oceniane filmy w poszczególnych stanach USA ;]
https://scontent-fra5-2.xx.fbcdn.net/v/t31.18172-8/22499300_1944092765858230_7104674408020584747_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=DfFTa95Kj90AX9WyPD5&_nc_ht=scontent-fra5-2.xx&oh=00_AfBJWyUgZfQAxItRTqkUuiU1pxEKp449wrz1azkqXMLuTQ&oe=63E25B4F
@Ojciec5tkidzieci @Colon @Ogorinho1974 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Rastafarnianin @Sulimo