2

Zdjęcie dnia - Leo Messi lekkiej atletyki ;)
W swoim Prime nikt nie miał do niego podjazdu ;]
tutaj pokazuje tylko że na każdych zawodach się autentycznie bawił z rywalami

https://zapodaj.net/images/e41a76dfbc6d3.jpg

@Ojciec5tkidzieci @koksik2700 @Sulimo @Rastafarnianin @Ogorinho1974 @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Colon @Emhyr

1

@koksik2700 obok De Niro ulubiony aktor ;) każda rola mistrzowska ;]

0

@LewoSkrzydlowy11 a co takiego napisal/powiedzial?

1

@John_Doe to zapłać, ja zapomniałem, ponoć ostatnia wpłata jest jakoś do polowy grudnia
dzień po upływie czasu przyszło mi pocztą ponaglenie i nakazem wpłacenia odsetek za każdy kolejny dzień, na szczęście mi się udalo po "zaledwie kilku dniach" zapłacić, ale i tak wybuliłem dodatkowe dziesiąt złotych...

1

@John_Doe a masz zarejestrowany odbiornik?
to proponuję Ci zapłacić, bo pod koniec roku możesz mieć przykrą niespodziankę, wiem to z autopsji...

2

@maroon i mimo wszystko Inter ;]

0

@pacior95 pożyjemy zobaczymy ;) w sumie pozostaje mu w LM prześcignąć Ronaldo w strzelonych golach, dać PSG LM i nie ma już co robić w Europie ;]

1

@partymaker my tymczasem wynaleźliśmy Halilovica z Chorwacji XD

0

@Szreko o widzisz, tego nie wiedziałem, warto posłuchać kogoś obeznanego w temacie ;]

2

@jacobFCB ponoć ten film z Bale'm Bielmo dobry ;] jeszcze nie widziałem, ale slyszalem wiele głosów na ten temat

0

oglądał ktoś już drugi sezon Valhalli? warto? ponoć jest lepszy niż pierwszy,
I sezon do vikings się nie umywał, ale mimo wielu durnot (czarna jarl wikingów) dalo się obejrzeć ;]
drugiego jeszcze nie zacząłem

1

@MesQueUnClub_87 ja wiem czy mało znany? ;) nawet słyszałem o nim, jednak nie oglądałem jeszcze

0

Halloween u gwiazd ;]
Kim Kardashian jako Catwoman

https://zapodaj.net/images/7346ecb7a3de0.jpg

5

Dziś w obiektywie aparatu gwiazda Uwierz w ducha i Zakonnicy w przebraniu ;)

https://zapodaj.net/images/e3aea5e12a736.jpg

A wy jakie filmy oglądaliście i polecacie z WG? ;]

@Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @Sulimo @Rastafarnianin @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Colon @koksik2700

1

@arsenallondyn0 Francis Ford Coppola, George Lucas, Martin Scorsese, Steven Spielberg ;]

0

@MesQueUnClub_87 w tym filmie rodem z Indii dużo muzyki? da się obejrzeć bez przewijania? ;]

1

@Azi jakby walczył jak Gołota, Ferran byłby Eunuchem a Enriqe pożegnałby się z rolą dziadka :D

0

@pepo_barcarzadzi bardzo zła wiadomość... ;/ niektórych klasyków nie powinno się ruszać...

2

@lucca87 Good Bye Lenin, również polecam ;] ze swojej strony dodałbym Mężczyznę imieniem Ove (może aż tak niszowy nie jest bo zajął drugie miejsce w oscarach w kategorii film nieanglojęzyczny przegrywając tylko z Szawłem), m jak morderca - Hangman z Carlem Urbanem, krwawa rzeka, czarny motyl - dla mnie przekozacki film... z polskich polubilem Show z Dorocińskim i Zeltem, Pociąg do Hollywood z Figurą,

Panowie, wasze typy?
@Ojciec5tkidzieci @Colon @Ogorinho1974 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87

0

@Zoker w wyjściowej jedenastce Villarrealu? nieźle, czekam czy kiedyś pojawi się wyjściowa jedenastka Athletic Club bez żadnego Baska :D

1

@Ojciec5tkidzieci jak tak patrzę na screeny z filmu na imdb to klimat trochę jak w kruku - zagadce zbrodni, jak nie oglądałeś, też polecam ;] co jeszcze... siedzę na nocce, może coś wymyślę i podeślę Ci jeszcze ;]

0

@Ojciec5tkidzieci mam w planach obejrzeć, dzięki za info ;]

0

@michal26 czyli mój błąd xD sorka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?