0

wiadomo jak we Wloszech radzi sobie Umtiti? ;]

0

@Pawel13sz A Huntelaar? ;]

0

@Patrykl145 jako pracownik sluzb medycznych, potwierdzam ;]

2

@Deviler do czasu kiedy na nocki nie wlazłem i miałem wątpliwą przyjemność przejechania 2 przystanków autobusowych i wycieczki pieszo paru km do domu w ogóle nie piłem, teraz zarówno sypana jak i ta rozpuszczalna ;]

0

@Ogorinho1974 beka :D nie zauwazylem ;D

1

@Bezhistorii a ja nie atakuję ;] raczej jestem ciekawy ;]

0

@Bezhistorii skąd taki wniosek że to grafika? masz jakieś info na ten temat? ;]

17

zdjęcie dnia -
09.02.2023 - Grecki strażak z uratowanym tureckim dzieckiem po tragicznych trzęsieniach ziemi które nawiedziły ten kraj
Przypominam że Grecja z Turcją są między sobą skonfliktowani, głównie z powodu Wysp na Morzu Jońskim - i przynależności ich do tych krajów.
Tragedie ludzkie łączą, nie dzielą.

https://pbs.twimg.com/media/FoedMirWcAAWq7D?format=jpg&name=900x900

@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @JimMorrisonFCB @Colon @Rastafarnianin @Sulimo @koksik2700 @Kessie @BorzyKrzys

0

i kolejny klasyk :D awantura? :D


0

klasyk :D


0

@Gall kolejne zaskoczenie! podziękował! :D

Ogólnie mało anime oglądałem xD

4

Darling 2017 rok
oglądał ktoś? taka trochę duńska odpowiedź na Czarnego łabędzia ;]

https://www.filmweb.pl/film/Darling-2017-792507

W planach do obejrzenia
Ocenami nie zamierzam się sugerować (5,9)

PS.
I jeszcze gdzieś coś takiego wyhaczyłem xd
https://www.filmweb.pl/film/Neon+Demon-2016-677753

@Ojciec5tkidzieci @Colon @Zazinho @JimMorrisonFCB @Sulimo @Encore @MesQueUnClub_87 @norbi77

0

@IronSanHybrid dlatego tak jak pisałem ;D nie orientuje się ;]

0

@LukaszFan uszkodzone na bank, ale czy 0 stopni w Turcji? nie orientuje się ale chyba z temp tak źle tam nie jest ;]

1

@kubix05 kozacki, charakterny piłkarz ;]

1

@hayek nawiązanie do legendarnego Seven z Kevinem Spacey i Bradem Pittem? ;]

0

@Transu96 gdzie tak napisałem? ;]
losowo wrzucam zdjęcia stare ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?