arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium U mnie to tak wygląda: Heroes 3, Gothic, PES 6 :D gry z serii Sierra - Faraon, Zeus, Caesar ;]
0
@Sztywno oglądane :D potwierdzam - dobry film :D coś dalej? ;]
1
świeżo po obejrzeniu serialu Alienista,
Poszukuje czegoś podobnego do tego, bądź do Pełnego Morza - Czyt. Kryminałow, thrillerów rozgrywających się w klimatach własnie takich kostiumowych ;] XIX w. początek XX w.
Ktoś coś poleci?
@Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @Encore @Colon @Rastafarnianin @Sulimo @koksik2700 @Kessie
0
@Pawel13sz możliwe, ale zaprzeczysz że podobne? ;]
11
ziemia w obiektywie #9
Po Portugalii ruszamy na północ Włoch żeby obejrzeć jedno z najstarszych drzew w Europie,
Przed państwem 2500 letni okaz Drzewa Oliwnego z Wenecji
Oprócz wieku drzewa, warto wspomnieć o ciekawym kształcie pnia, wyglającego jak głowa mędra - co w połączeniu z wiekiem drzewa dodaje mu dodatkowego uroku ;]
https://images4.imagebam.com/5a/fe/bf/MEJB6S1_o.jpg
@PatrychoO @JimMorrisonFCB @Pawel13sz @kamyk_23 @tomek8756 @Monix10 @Kessie @kuz @koksik2700 i inni ;]
8
SH
Bodyguard Zawodowiec, Frida, Sexi Pistols, Desperado, Everly, Dom Gucci...
co jeszcze? ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/322129899_856379715576035_5231306357451490678_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=U-1OFd0t4V4AX9Q7JIu&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfAzswh2ZUjZHnQZ2yFVAN_2i1hA8qUeMl6Z7PXazdP7yQ&oe=640CFA4D
@Kessie @Colon @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Sulimo @Rastafarnianin @kamyk_23 @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 i inni ;]
0
@Colon były krwiożercze donuty, była zabójcza opona, ostatnio morderczy kubuś puchatek, to moze być i nakoksowany misiek :D
8
SW, gwiazda m.in Obcego ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/334472332_3385487685053166_6508783946956816634_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=zR5j1xGyMD8AX9e_T0P&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCWYES1xq5QOFk8_DRAQp3H91xwynP347eO_5krtzQ4LQ&oe=640B1E18
@Ojciec5tkidzieci @koksik2700 @Kessie @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Rastafarnianin @kamyk_23 @Colon @Sulimo
1
@Ojciec5tkidzieci ja nie oglądałem na pewno, za to ostatnio byłem na filmie true crime, na faktach o mordercy prostytutek w Iranie, ciekawy, bo na faktach, i pokazuje myslenie ludzkie wlasnie w kraju takim jak Iran ;)
polecam - Holy Spider - film nagrodzony w Cannes ;)
10
Ziemia w obiektywie punkt 8!
Zapraszam do Portugalii!
Przed państwiem Odeleite. Rzeka położona w gminie Castro Marim w Algarve w Portugalii. Pochodzi z gór Serra do Caldeirao i przepływa przez gminy Sao Bras de Alportel, Tavira, Alcoutim, Castro Marim w dystrykcie Faro. Znajduje się tam również zbiornik wodny o tej samej nazwie. Odeleite jest prawym dopływem rzeki Guadiana.
Rzek zwana jest też uwaga...
RZEKĄ NIEBIESKIEGO SMOKA, z uwagi na kształt koryta jakim płynie ;)
https://www.faena.com/sites/default/files/inline-images/15181825782029.jpg
https://img.joemonster.org/images/vad/img_43660/7a5b559b866a86bf2632a5c84bd8482c.jpg
@PatrychoO @JimMorrisonFCB @Pawel13sz @kamyk_23 @tomek8756 @Monix10 @Kessie @kuz @koksik2700 i inni zainteresowani ;]
7
Ze starych klisz #12.
1911. zdjęcie zrobione rok przed tragicznym rejsem jednego z największych wtenczas transatlantyków - Titanica - Nie wszyscy bowiem wiedzą że ten olbrzym miał jeszcze okręty siostrzane, Olimpic i Britanic, wszystkie szybko zatonęły...
Na pierwszym zdjęciu ww. giganty, Britanic, Titanic i Olimpic, na drugim, zdjęcie główne dzisiejszego dnia,
olbrzymie śmigła Titanica ;)
1.
https://preview.redd.it/sd95w0kom2p41.png?auto=webp&s=e01f618f8f93000584a4b45a33e4a09e0d4898b7
2.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/327447129_696255545524529_3484213103586753153_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=wa-CUpPdwIIAX80fq6V&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfB00Gm6x2kuGVRwnRRJagXVKMp-JBsZ6-hQ0OIx3-5z-Q&oe=6409C509
@Ksavix @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @michal26 @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @JimMorrisonFCB @Kessie @koksik2700 @Sulimo
0
@Pawel13sz Xavi preferuje styl Otto Rehaghella podczas jego Kampanii z Grekami na EURO 2004 - faza pucharowa, i rozstrzał wyników meczów od 0:0 do 1:0 xD
0
Xavi przy swoich 50 meczach w roli szkoleniowca Barcelony rozegrał już mecze z 39 klubami ;) ostatnim "nowym" klubem był Manchester United ;] jakie były jego bilanse z poszczególnymi klubami? różne, wrócę z roboty to udostępnię tabelkę którą prowadzę od kiedy Hiszpan objął stery klubu ;)
1
@Commandement gwiźnie xDDD
buahaha XD
0
@MajkiYB o kim mowa? bo meczu nie oglądałem, a aż jestem ciekawy xD
0
@Trojanek23 Dokładnie! Ja za dzieciaka najbardziej lubiłem Rivaldo i Nedveda ;]
0
@Ojciec5tkidzieci już patrzę :D
7
na odstresowanie przed meczem - Alexandra Daddario ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/332347093_572102421528515_3805420500909717245_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=39HFRG8HUQoAX-R5KIH&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfD5JnbmrnOGMWf1wlnZqwoGndpa8JKEuX6BmvSd9EtAtQ&oe=640694B1
1
@lucca87 Isco
https://www.fcbarca.com/75559-klauzula-anty-barca-w-kontrakcie-isco.html
Jese:
https://www.realmadryt.pl/news/68141-klauzula-anty-barca-w-umowie-jesego
1
@lucca87 nie wiem na jakiej zasadzie to działa xd nawet nie wiem czy jest cos na rzeczy xd ale pamietam ze kiedys takie pomysly real miał xd
0
@lucca87 pewnie ma klauzulę jakąś anty Barca ;D jak to real zwykle wymysla x D
2
@MesQueUnClub_87 polecam jeszcze film Dom snów ;]
2
Polski He-Man :]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.18169-9/11904634_891124534297187_3755948579637088645_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=ba80b0&_nc_ohc=n_p2nxBlnmUAX_PMR7E&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBhsdS6GH4MN9R5WzA1wVqpSjCCBKiZOCqTnRXAMTjfug&oe=64273C97
9
Shakira i Pique lata 90 ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.18169-9/12047020_896843417058632_1043611788757716249_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=3rS3tKy2wKoAX88gLe_&_nc_oc=AQnCAPoZPoQ0U1oe_I_-P43-xY6vAFNKdoZ38KuAahqJLElDPkqRp9pfdotmHHMKD5g&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfDjiYDoHxcwnlXUf1bX4P-CHwH88Esh6_ewoymu2uCE4A&oe=64272A35
0
@Azi Damian Gorawski ;] Pamietam jak chwile pograł w Repce ;] jej szczerze to nie poznałem xD
0
Zagadka na dziś - bez oszustw ze wstawianiem zdj do google grafika ;D
kogóż to mamy na zdj? ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.18169-9/11223554_923263894416584_7620928099538178168_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=KtxuMEBgXY8AX_K6uWk&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfAMbNlaP_H6s241TvDI9Zx6wdDqkCA8tQLgWF4JJagNRQ&oe=64272356
0
@PatrychoO Widziałem bliżej nawet ;] tak się składa że też na własne oczy ;]
16
Ziemia w obiektywie #7
Przed Państwem jedno z największych powierzchniowo jak i pod względem populacji miasto świata. Łatwo po zdjęciu stwierdzić co to za miasto, odgadniecie? cóż to za miasto i góra na fotografii? ;]
Powierzchnia aglomeracji miejskiej 13,500 km2
Liczba ludności - 37,274,000 (2022)
Co daje gęstość zaludnienia 2,642 os/km2 ;)
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/332780960_599982318664980_7023207474265756455_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=7RYcs7MkMGQAX-y5DbO&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCO3IUig2kiuyPGdP888nKzQ9LBtoWGhCvq2lWwLmDVRQ&oe=64037222
@PatrychoO @JimMorrisonFCB @kamyk_23 @tomek8756 @Monix10 @Kessie @kuz @koksik2700 i inni ;]
0
@kubix05 mam taką na pamiątkę :D
3
Mariusz Max i Weronika Rosati :D
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.18169-9/12038364_983267615082878_2913761000012569783_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=glHQYu2Bw6AAX-iLG1H&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfAEcmJtkgL9s3vH0vRYIh4JqmwXDi3TNgHf6CkqKzEP0A&oe=6424624A