1

@Medium U mnie to tak wygląda: Heroes 3, Gothic, PES 6 :D gry z serii Sierra - Faraon, Zeus, Caesar ;]

0

@Sztywno oglądane :D potwierdzam - dobry film :D coś dalej? ;]

1

świeżo po obejrzeniu serialu Alienista,
Poszukuje czegoś podobnego do tego, bądź do Pełnego Morza - Czyt. Kryminałow, thrillerów rozgrywających się w klimatach własnie takich kostiumowych ;] XIX w. początek XX w.

Ktoś coś poleci?
@Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @Encore @Colon @Rastafarnianin @Sulimo @koksik2700 @Kessie

0

@Pawel13sz możliwe, ale zaprzeczysz że podobne? ;]

11

ziemia w obiektywie #9
Po Portugalii ruszamy na północ Włoch żeby obejrzeć jedno z najstarszych drzew w Europie,
Przed państwem 2500 letni okaz Drzewa Oliwnego z Wenecji
Oprócz wieku drzewa, warto wspomnieć o ciekawym kształcie pnia, wyglającego jak głowa mędra - co w połączeniu z wiekiem drzewa dodaje mu dodatkowego uroku ;]

https://images4.imagebam.com/5a/fe/bf/MEJB6S1_o.jpg

@PatrychoO @JimMorrisonFCB @Pawel13sz @kamyk_23 @tomek8756 @Monix10 @Kessie @kuz @koksik2700 i inni ;]

0

@Colon były krwiożercze donuty, była zabójcza opona, ostatnio morderczy kubuś puchatek, to moze być i nakoksowany misiek :D

1

@Ojciec5tkidzieci ja nie oglądałem na pewno, za to ostatnio byłem na filmie true crime, na faktach o mordercy prostytutek w Iranie, ciekawy, bo na faktach, i pokazuje myslenie ludzkie wlasnie w kraju takim jak Iran ;)
polecam - Holy Spider - film nagrodzony w Cannes ;)

10

Ziemia w obiektywie punkt 8!
Zapraszam do Portugalii!
Przed państwiem Odeleite. Rzeka położona w gminie Castro Marim w Algarve w Portugalii. Pochodzi z gór Serra do Caldeirao i przepływa przez gminy Sao Bras de Alportel, Tavira, Alcoutim, Castro Marim w dystrykcie Faro. Znajduje się tam również zbiornik wodny o tej samej nazwie. Odeleite jest prawym dopływem rzeki Guadiana.
Rzek zwana jest też uwaga...
RZEKĄ NIEBIESKIEGO SMOKA, z uwagi na kształt koryta jakim płynie ;)

https://www.faena.com/sites/default/files/inline-images/15181825782029.jpg

https://img.joemonster.org/images/vad/img_43660/7a5b559b866a86bf2632a5c84bd8482c.jpg

@PatrychoO @JimMorrisonFCB @Pawel13sz @kamyk_23 @tomek8756 @Monix10 @Kessie @kuz @koksik2700 i inni zainteresowani ;]

7

Ze starych klisz #12.
1911. zdjęcie zrobione rok przed tragicznym rejsem jednego z największych wtenczas transatlantyków - Titanica - Nie wszyscy bowiem wiedzą że ten olbrzym miał jeszcze okręty siostrzane, Olimpic i Britanic, wszystkie szybko zatonęły...

Na pierwszym zdjęciu ww. giganty, Britanic, Titanic i Olimpic, na drugim, zdjęcie główne dzisiejszego dnia,
olbrzymie śmigła Titanica ;)

1.
https://preview.redd.it/sd95w0kom2p41.png?auto=webp&s=e01f618f8f93000584a4b45a33e4a09e0d4898b7

2.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/327447129_696255545524529_3484213103586753153_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=wa-CUpPdwIIAX80fq6V&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfB00Gm6x2kuGVRwnRRJagXVKMp-JBsZ6-hQ0OIx3-5z-Q&oe=6409C509

@Ksavix @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @michal26 @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @JimMorrisonFCB @Kessie @koksik2700 @Sulimo

0

@Pawel13sz Xavi preferuje styl Otto Rehaghella podczas jego Kampanii z Grekami na EURO 2004 - faza pucharowa, i rozstrzał wyników meczów od 0:0 do 1:0 xD

0

Xavi przy swoich 50 meczach w roli szkoleniowca Barcelony rozegrał już mecze z 39 klubami ;) ostatnim "nowym" klubem był Manchester United ;] jakie były jego bilanse z poszczególnymi klubami? różne, wrócę z roboty to udostępnię tabelkę którą prowadzę od kiedy Hiszpan objął stery klubu ;)

1

@Commandement gwiźnie xDDD
buahaha XD

0

@MajkiYB o kim mowa? bo meczu nie oglądałem, a aż jestem ciekawy xD

0

@Trojanek23 Dokładnie! Ja za dzieciaka najbardziej lubiłem Rivaldo i Nedveda ;]

0

@Ojciec5tkidzieci już patrzę :D

1

@lucca87 nie wiem na jakiej zasadzie to działa xd nawet nie wiem czy jest cos na rzeczy xd ale pamietam ze kiedys takie pomysly real miał xd

0

@lucca87 pewnie ma klauzulę jakąś anty Barca ;D jak to real zwykle wymysla x D

2

@MesQueUnClub_87 polecam jeszcze film Dom snów ;]

0

@Azi Damian Gorawski ;] Pamietam jak chwile pograł w Repce ;] jej szczerze to nie poznałem xD

0

@PatrychoO Widziałem bliżej nawet ;] tak się składa że też na własne oczy ;]

16

Ziemia w obiektywie #7

Przed Państwem jedno z największych powierzchniowo jak i pod względem populacji miasto świata. Łatwo po zdjęciu stwierdzić co to za miasto, odgadniecie? cóż to za miasto i góra na fotografii? ;]
Powierzchnia aglomeracji miejskiej 13,500 km2
Liczba ludności - 37,274,000 (2022)
Co daje gęstość zaludnienia 2,642 os/km2 ;)

https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/332780960_599982318664980_7023207474265756455_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=7RYcs7MkMGQAX-y5DbO&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCO3IUig2kiuyPGdP888nKzQ9LBtoWGhCvq2lWwLmDVRQ&oe=64037222

@PatrychoO @JimMorrisonFCB @kamyk_23 @tomek8756 @Monix10 @Kessie @kuz @koksik2700 i inni ;]

0

@kubix05 mam taką na pamiątkę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?