arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ogladał ktoś już ten film Pokusa Sadowskiej?
podobno tragedia, ale wypadaloby zobaczyć,
ma ktoś pomysł gdzie znajdę film z napisami? (tam ponoć są dialogi angielskie)
@Colon @Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @MESSIah16 @Encore
0
@Kluivert_P i ten wiecznie mlody ibra xd
0
@Nhyz magik :d hehe
0
@BorzyKrzys co do tego Jan'a też tak pomyślałem jak go pierwszy raz usłyszałem że próbuje Mansekin naśladować xd
1
@takisobiektos hehe trailer przed dzisiejszym meczem? tylko inna obsada głównych bohaterów ;]
0
ciekaw jestem dzisiejszego półfinału, Derby Mediolanu ;]
jakoś tak przypomniał mi się mecz finałowy LM Juventus Milan - z czasów kiedy w obu zespolach grali choćby Nedved (nie zagrał w finale za kartki) Del Piero, Buffon, w Juve a w Milanie Dida, Nesta, Inzaghi którego szczerze nie cierpiałem, Szewczenko i Kaka ;]
0
@PatrychoO wystarczy XD
1
@Kidd hehe, ja tam chcialbym zeby się utrzymali, szkoda takich marek ;]
już wystarczy ze tyle lat w La Liga 2 siedzi Saragossa
w Niemczech, HSV m.in. w Anglii gdzies po niższych ligach tuła się Birmingham, Middlesbrough, i Blackurn Rovers, w Polsce Ruch, Wisła, GKS Katowice, we Francji Saint Etienne ;]
1
@PatrychoO nie wiadomo xD kto wie jak zdobywala glosy jurorow za kulisami preselekcji xD
0
Jak Valencia wygra w najbliższej kolejce z Celtą, może w koncu choc troche odskoczyć od strefy spadkowej, 18 - Getafe gra z Realem, a 19 Espanyol z Barceloną ;)
Teraz albo nigdy dla Nietoperzy xD
0
@DonMatteo901 Kozacki filmik !
0
@Rust_Cohle ja przede wszystkim chciałbym zobaczyć Lens i Newcastle w ogóle w LM :D zawsze jakieś odmiany ;]
0
W przypadku porażki Legii Raków ma już mistrza?
0
@Kamilos84 coś takiego znalazłem:
jest cos innego? szukam najlepiej tej transmisji z TVP - najlepiej w całości :D
0
wiecie gdzie na necie można obejrzeć wczorajszą transmisję z koronacji królewskiej??
23
Mila Kunis ;]
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/345434095_776656247264507_27986392105196566_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=WCv-w2P7uC8AX-nmw3H&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfBfLRD4sfGqM6B7YsHKfqf-uZDeJzRK45ADfc1btJ0xIw&oe=645BEC77
@koksik2700 @Kessie @Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Sulimo @Rastafarnianin @kamyk_23 @Ogorinho1974
0
@koksik2700 Miałeś okazję tego bawidamka pobić i wymazać mu pamięć? :D
1
@Medium Klasyk :D
1
@Kwasiak98 ja miałem wiele razy od godzin porannych że wydano do doręczenia, a w paczkomacie przesyłka ląduje po 18 xd
0
@Ojciec5tkidzieci to chyba moje ulubione "święto nietypowe" :D
0
Saluto,
znacie jakieś strony - generatory tytułów filmow? najlepiej zeby losowalo też polskie ;] jest pierdylion róznych dostępnych filmow na necie, az czlowiek dluzej się zastanawia co oglądać niż jest to warte... xd
widzialem parę takich generatorów ale nie mogę znaleźć w sumie takiego gdzie prócz obcojęzycznych wyskakują też polskie produkcje ;) ktoś cos takiego zna/pomoże?
@Encore @Colon @Ogorinho1974 @Rastafarnianin @Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Sulimo @koksik2700 @Kessie i inni...
;]
1
@Ojciec5tkidzieci już kiedyś pisałem że klasyków się nie rusza,
nie przypomina mi się tak na szybko żaden taki film którego nowa wersja albo kontynuacja trzymała poziom
No może poza LotR ;]
3
@Emhyr jeśli kontuzje nie pokrzyżują szyków ;)
1
@Vekk mowie ze pamiętałem ze to kozak xD nazwisko mi uciekło a nie chcialem gafy strzelić xd
1
hehe - Fati Gwinea Bissau, Yamal - Gwinea Równikowa - pozostaje już tylko Gwinea ;]
Firpo z Dominikany pochodził
Wiem że wszyscy reprezentują Hiszpanię, ale przychodzi wam do glowy jeszcze jakiś egzotyczny pilkarsko kierunek jeśli chodzi o piłkarzy Barcelony?
Białorus - Hleb
Ukraina - Czygrynski
kiedys był jakiś kozacki piłkarz rodem z Filipin, nie pamiętam nazwiska, poza nimi nikt mi do głowy nie przychodzi xD
0
@kulek22 mówię, meczu nie oglądam, tylko czytam relację - pierwszy komunikat wyświetlil się ze strzelcem gola jest Fati - pozniej pojawil się dopiero samobój
1
I zabrali gola Fatiemu - oficjalnie samobój?
meczu nie oglądam, czytam relacje tekstowe, stąd akcji nie widziałem xd
0
@Adamski69 trzeba dodać jeszcze że wpuszczony Kessie jest ponoć na wylocie z klubu, - Xavi stwierdził że jak dostanie odpowiednią propozycję odejścia, nie będzie robił problemów xd
0
@Kengo i wejście Torre? XD
5
legenda Betisu...
Pamiętam jeszcze w PES6 kupowałem go w karierze :D
Będzie kolejne nazwisko z filmikiem ze skillsami - piłkarzy którzy zakończyli karierę ;]