arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Lewandowscy, Ana Ivanovic i Bastian Schweinsteiger - ale Niemiec zdziadział... dawno jego fot aktualnych nie widziałem xD
https://zapodaj.net/images/c7076851a82fb.jpg
@tomek8756 @Kessie @koksik2700 @Ojciec5tkidzieci @Sulimo @MesQueUnClub_87 @kuz @kamyk_23 @JimMorrisonFCB
0
@zenoowity też żółta koszulka XD
1
@tomek8756 zdj avatarowe z ostatniego Bonda? ;]
0
kto lepiej dziś w piłkę gra? West Ham czy Fiorentina? ;] meczu nie oglądam, widzę tylko wynik 1:1, ciekaw jestem xd
1
@tomek8756 hehe, chyba Twoja ulubienica, zaobserwowałem jest jedną z najczęściej aktorek przedstawianych przez Cb ;]
17
Ivana Baquero - Hiszpańska aktorka znana z seriali Pełne Morze, czy Kroniki Shannary
https://zapodaj.net/images/527b817c0d263.jpg
@Ojciec5tkidzieci @tomek8756 @koksik2700 @Kessie @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @Sulimo @kuz @Rastafarnianin
13
Pamela Anderson 1989
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/348569509_2027355237616095_4455527788048793351_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=hdJMMASnmCwAX-e8fL-&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBXgjqxDHgOKcb8bcqy9mnB9OC4JIt-FE_k6nYpl7i9DQ&oe=647F9F2A
@tomek8756 @koksik2700 @BorzyKrzys @Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Kessie @kuz @kamyk_23 @Sulimo
8
mało znany miniserial rodem z Francji z Netflix bodajże. Horror Marianne - 7 odcinków, polecam ;]
https://www.filmweb.pl/serial/Marianne-2019-838821
@Ojciec5tkidzieci @kamyk_23 @MesQueUnClub_87 @Sulimo @Colon @Encore @Rastafarnianin @tomek8756 @koksik2700 @Kessie
2
@tomek8756 Leon Zawodowiec, Czarny Łabędź, V jak Vendetta, Anihilacja :D tak na szybko wpadło do głowy ;]
0
@Kazragore zapomniałem całkiem :D
8
Halle Berry, Gwiazda m.in. Gothiki, Flintstonów, Połączenia, a także jedna z dziewczyn Bonda
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/349564596_255481487060821_800172910230900809_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=G_I7IjDCe0sAX_ypY_u&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBwh5gEz422-aWcVB6DJxTya6PuTpHScEJkjjWKcW_noQ&oe=647CF41F
Co jeszcze polecacie do obejrzenia?
@koksik2700 @tomek8756 @JimMorrisonFCB @Sulimo @Rastafarnianin @kamyk_23 @BorzyKrzys @Kessie @Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87
5
https://x.com/i/status/1663805957162319874
coraz ciekawiej...
Nie potrzeba obcej nacji na ziemiach Polskich, sami się wybiją...
@michal26 @JimMorrisonFCB @Ojciec5tkidzieci @Colon @Sulimo @kamyk_23 @MesQueUnClub_87 @koksik2700
10
Gina Lollobrigida jako Esmeralda z filmu Dzwonnik z Notre Dame 1956 r.
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BZmE4ZmVjOTMtM2ZlYi00MGNhLWE1YWMtODlkMTUzMzhjZWMwXkEyXkFqcGdeQXVyMzAwOTU1MTk@._V1_.jpg
@BorzyKrzys @koksik2700 @kamyk_23 @Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @Kessie @tomek8756 @Rastafarnianin @MesQueUnClub_87 @Sulimo
0
Bochum się utrzymuje, najważniejsze
Szkoda Stuttgartu bo w barażach bedą grać z HSV i nie wiem w sumie komu kibicować...
0
@Ojciec5tkidzieci ze Stallone'm polecam komedię pomyłek Oskar
bodajże z 1991 roku, można doliczyć komedię stój bo mamuśka strzela
Willis - pierwsze co przychodzi do głowy ostatnio, to Red
Schwarzeneger, tak jak mówiles, terminator, predator, może prawdziwe kłamstwa, jeszcze jedna komedia, świąteczna - zapomniałem tytułu teraz, i taka komedia z Dannym De Vito, jak byli niby braćmi xD
0
Gdzieś przypadkiem znalazłem na necie zapytanie,
Czy mistrz Polski, Raków Częstochowa, utrzymałby się w La Liga? jak myślicie? ;] Sam się zastanawiam, pojedyncze mecze w Europie Polskie Kluby potrafią wygrywać, remisować, jednak jakby mieli utrzymywać taki poziom przez cały sezon by nie spaść z Ligi... nie wiem ;]
0
w LM z Bundesligi zagrają albo Freiburg albo Union, kto by kilka lat temu o tym pomyślał :D
0
Historia Marka Papszuna jako trenera Rakowa Częstochowa i droga Częstochowianin do Mistrzostwa Polski ;]
11
W niedzielę zmarł w wieku 58 lat Ray Stevenson - Pullo z serialu Rzym, Punisher, czy Czarnobrody z Black Sails...
;/
Przyczyna śmierci jeszcze nie jest znana
https://sportshub.cbsistatic.com/i/2023/05/22/197767e7-92e0-4a74-bcbc-d2fb9ce09d72/ray-stevenson-punisher-war-zone.jpg
https://www.comingsoon.net/wp-content/uploads/sites/3/2015/03/BlackBeardBig.jpg
https://i.pinimg.com/originals/b0/3f/3d/b03f3db73d11d98023efa593a127f12f.jpg
@Ojciec5tkidzieci @kamyk_23 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @tomek8756 @kuz @kubix05 @Sulimo @Kessie @koksik2700
6
@zodiak_10 a to brutal :D
1
@kamyk_23 będziesz więcej takich filmików wstawiać?
Sub poleciał ;]
1
Danuta, głowa rodziny Norków ;)
https://i.wpimg.pl/1200x/d.wpimg.pl/32190810-921544514/dorota-chotecka.png
1
@Kgorecki2500 epizodyczna, ale swoje zrobił ;]
7
Świeżo po obejrzeniu Centuriona Ibrahimovica ;)
Asterix i Obelix w Chinach - trochę inna, ale wciąż śmieszna - imiona postaci zawsze mnie bawią ;) Antivirus, Titanicus i inni :D
Kto nie oglądał, niech nadrobi, choćby dla Zlatana ;)
Do zaproszenia na film podrzucam jeszcze źródło westchnień mieszkańców Galijskiej wioski ;) Platoniczną miłość Obelixa - Falbalę ;)
Obok Thorgala, Kajko i Kokosza i Tytusa Romka i A'Tomka ulubiona seria komiksów ;)
Macie jakieś swoje ulubione postaci z serii komiksów Rene Goscinnego i Alberto Uderzo? ;]
https://assets.catawiki.com/image/pr:cw_ldp_l/plain/assets/catawiki/assets/2020/4/1/7/4/9/7491954a-38e4-4c76-aed1-008bd6a8e59b.jpg
@Colon @Encore @JimMorrisonFCB @koksik2700 @tomek8756 @MesQueUnClub_87 @Kessie @kamyk_23 @Rastafarnianin @Sulimo i inni ;)
1
ależ walka mistrzowska! :D
1
W nocy walka na szczycie dywizji lekkiej,
Haney vs. Lomachenko
ogląda ktoś? ;] jakie typy? ;]
0
pytanko - czy zwycięzca Ligi Konferencji podobnie jak zwycięzca LE ma zapewniony awans szczebel wyżej w europejskich pucharach?
czyt. czy jeśli Fiorentina wygra LK, w nast sezonie zagra w LE? czy to tak nie działa?
17
Ząb wymarłego Megalodona z filmu The Meg vs. ząb Żarłacza białego z serii filmów Szczęki
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t45.1600-4/345449978_6352924535723_8675746493467998277_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_p235x350_q75_spS444&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=67cdda&_nc_ohc=Dxx2eJH_KI8AX8gUVxA&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfB0IS30bqKvVSOzqrq4qMv0TaVQfBDj1Pz3aB-ntNfDAw&oe=646A9052
@koksik2700 @kamyk_23 @JimMorrisonFCB @tomek8756 @MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @Kessie @koksik2700 @BorzyKrzys @Sulimo
1
"jestem nikim" :D
0
@Ojciec5tkidzieci hehe, muszę odkurzyć tą swoją serię i powrzucać parę nowych fot tego rodzaju, dużo chęci, mało czasu niestety ;/