13

Lewandowscy, Ana Ivanovic i Bastian Schweinsteiger - ale Niemiec zdziadział... dawno jego fot aktualnych nie widziałem xD

https://zapodaj.net/images/c7076851a82fb.jpg

@tomek8756 @Kessie @koksik2700 @Ojciec5tkidzieci @Sulimo @MesQueUnClub_87 @kuz @kamyk_23 @JimMorrisonFCB

0

@zenoowity też żółta koszulka XD

1

@tomek8756 zdj avatarowe z ostatniego Bonda? ;]

0

kto lepiej dziś w piłkę gra? West Ham czy Fiorentina? ;] meczu nie oglądam, widzę tylko wynik 1:1, ciekaw jestem xd

1

@tomek8756 hehe, chyba Twoja ulubienica, zaobserwowałem jest jedną z najczęściej aktorek przedstawianych przez Cb ;]

17

8

mało znany miniserial rodem z Francji z Netflix bodajże. Horror Marianne - 7 odcinków, polecam ;]

https://www.filmweb.pl/serial/Marianne-2019-838821

@Ojciec5tkidzieci @kamyk_23 @MesQueUnClub_87 @Sulimo @Colon @Encore @Rastafarnianin @tomek8756 @koksik2700 @Kessie

2

@tomek8756 Leon Zawodowiec, Czarny Łabędź, V jak Vendetta, Anihilacja :D tak na szybko wpadło do głowy ;]

0

@Kazragore zapomniałem całkiem :D

5

https://x.com/i/status/1663805957162319874

coraz ciekawiej...

Nie potrzeba obcej nacji na ziemiach Polskich, sami się wybiją...

@michal26 @JimMorrisonFCB @Ojciec5tkidzieci @Colon @Sulimo @kamyk_23 @MesQueUnClub_87 @koksik2700

0

Bochum się utrzymuje, najważniejsze
Szkoda Stuttgartu bo w barażach bedą grać z HSV i nie wiem w sumie komu kibicować...

0

@Ojciec5tkidzieci ze Stallone'm polecam komedię pomyłek Oskar
bodajże z 1991 roku, można doliczyć komedię stój bo mamuśka strzela

Willis - pierwsze co przychodzi do głowy ostatnio, to Red

Schwarzeneger, tak jak mówiles, terminator, predator, może prawdziwe kłamstwa, jeszcze jedna komedia, świąteczna - zapomniałem tytułu teraz, i taka komedia z Dannym De Vito, jak byli niby braćmi xD

0

Gdzieś przypadkiem znalazłem na necie zapytanie,
Czy mistrz Polski, Raków Częstochowa, utrzymałby się w La Liga? jak myślicie? ;] Sam się zastanawiam, pojedyncze mecze w Europie Polskie Kluby potrafią wygrywać, remisować, jednak jakby mieli utrzymywać taki poziom przez cały sezon by nie spaść z Ligi... nie wiem ;]

0

w LM z Bundesligi zagrają albo Freiburg albo Union, kto by kilka lat temu o tym pomyślał :D

0



Historia Marka Papszuna jako trenera Rakowa Częstochowa i droga Częstochowianin do Mistrzostwa Polski ;]

6

@zodiak_10 a to brutal :D

1

@kamyk_23 będziesz więcej takich filmików wstawiać?
Sub poleciał ;]

1

1

@Kgorecki2500 epizodyczna, ale swoje zrobił ;]

7

Świeżo po obejrzeniu Centuriona Ibrahimovica ;)
Asterix i Obelix w Chinach - trochę inna, ale wciąż śmieszna - imiona postaci zawsze mnie bawią ;) Antivirus, Titanicus i inni :D
Kto nie oglądał, niech nadrobi, choćby dla Zlatana ;)

Do zaproszenia na film podrzucam jeszcze źródło westchnień mieszkańców Galijskiej wioski ;) Platoniczną miłość Obelixa - Falbalę ;)
Obok Thorgala, Kajko i Kokosza i Tytusa Romka i A'Tomka ulubiona seria komiksów ;)
Macie jakieś swoje ulubione postaci z serii komiksów Rene Goscinnego i Alberto Uderzo? ;]

https://assets.catawiki.com/image/pr:cw_ldp_l/plain/assets/catawiki/assets/2020/4/1/7/4/9/7491954a-38e4-4c76-aed1-008bd6a8e59b.jpg

@Colon @Encore @JimMorrisonFCB @koksik2700 @tomek8756 @MesQueUnClub_87 @Kessie @kamyk_23 @Rastafarnianin @Sulimo i inni ;)

1

ależ walka mistrzowska! :D

1

W nocy walka na szczycie dywizji lekkiej,
Haney vs. Lomachenko
ogląda ktoś? ;] jakie typy? ;]

0

pytanko - czy zwycięzca Ligi Konferencji podobnie jak zwycięzca LE ma zapewniony awans szczebel wyżej w europejskich pucharach?
czyt. czy jeśli Fiorentina wygra LK, w nast sezonie zagra w LE? czy to tak nie działa?

1



"jestem nikim" :D

0

@Ojciec5tkidzieci hehe, muszę odkurzyć tą swoją serię i powrzucać parę nowych fot tego rodzaju, dużo chęci, mało czasu niestety ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?