1

w ogole jakie marki znaczące kiedys w Niemczech w strefie spadkowej xD
Stuttgart, Hertha i Schalke - kto by kilka lat temu o tym pomyślal xd

0

Trzeci mecz z Getafe za kadencji Xaviego
w poprzednich dwóch padła tylko jedna bramka - jak będzie tym razem? ;]

0

@arasz1819 napisalem że Lenin mordował / zlecił morderstwo? ;]

8

Ze starych klisz #14.
Ostatni z dynastii Romanowów Mikołaj II przemawia do deputowanych w Dumie Państwowej. Jest rok 1906.
12 lat później tragicznie ginie wraz z całą rodziną podczas zamachu stanu

https://foto-hosting.pl/img/97/06/e8/9706e8993e61a7e6a4c3cb19efa2d194db800940.jpeg

@Ksavix @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @michal26 @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @JimMorrisonFCB @Kessie @Sulimo @koksik2700

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub_87 faktycznie, zapomniałem całkiem xd oo jeszcze jeden film mi się kojarzy ale muszę sprawdzić w sumie czy on tam grał zeby gafy nie strzelić xd z Mickeyem Rouke - horror western też z takim "brzydalem" xD


edit.
Śmierć w Tombstone - Mickey Rouke i Dany Trejo xD

1

@MesQueUnClub_87 jak się go zobaczy na ekranie, ciężko odzobaczyć :D Imię róży, i Hellboya oglądałem, Walki o ogień nie, natomiast w Pacific Rim go nie pamietam :D

1

@Ojciec5tkidzieci jestem za, tym bardziej że w planach mam obejrzenie, proszę o oznaczenie ;]

0

@MeMyselfAndI jak tak na to patrzysz, to ok ;]

0

@MeMyselfAndI wg moich obliczeń jednak 5:2 dziś mecz numer 8,
pierwszy mecz wypadł w styczniu ubiegłego roku w Superpucharze Hiszpanii,
a ostatni 19 marca w lidze

https://zapodaj.net/images/163c85a3695fa.jpg

0

dziś mecz numer 8 Xaviego jako trenera FCB przeciwko Realowi
do tej pory bilans jest na korzyść Xaviego - 5:2
w bramkach 14:8
ostatnie dwa mecze:
2:1 w Lidze
1:0 w Pucharze Króla
Jak będzie dziś? ;]

1

@TheNekro94 Mars - mniejszy brat Ziemi ;] jedna rodzina hehe :D

3

@MesQueUnClub_87 występuje woda w stanie stałym, znaczy lód, a raczej tzw. "czapy lodowe"
https://www.urania.edu.pl/sites/default/files/inline-images/marspolaricecaps.jpg
;)

19

wysokiej rozdzielczości mapa Marsa udostępniona przez Uniwersytet Nowojorski ;) obraz powstał na podstawie połączenia ponad 3 tys obserwacji z pokładu Emirates Mars Mission (EMM), misji znanej również jako Hope lub Al-Amal, która obecnie krąży wokół Marsa

https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/62494e41472fb068c3fe30f3/17ef6202-9690-42fc-a79c-6d360d3711a1/NYUAD_Mars_Map_Hope_EN.png?format=1500w

Uniwersytet umożliwia również pobranie atlasu geograficznego Marsa w formacie pdf ;]

@Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @Kessie @Rastafarnianin @Sulimo @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @koksik2700 @kamyk_23

0

@Jarema2000 racja, ja też nikomu nie umniejszam, ale po przeczytaniu wypowiedzi Pana Premiera, chciałem poruszyć ten temat tutaj ;] i poznać opinie innych ;]

1

@Jarema2000 jak uderzamy we Władców Polski, to dodałbym Batorego i Sobieskiego - Tak wiem, Batory książę Siedmiogrodu - żaden Polak, ale jednak jako jedyny miał szansę na zdobycie Moskwy ;] gdyby tylko przeżył zatrucie...
Sobieski - zatrzymał Arabską nawałę na Europę ;)
Zapomniany Generał Rozwadowski - który w nie mniejszym (powiedziałbym nawet że w większym) stopniu od Piłsudskiego zatrzymał bolszewików podczas Bitwy Warszawskiej
;)
kogoś dodasz @michal26 ?

1

@ZwyklyKibicBarcy04 miałem dokładnie to samo napisać, dodałbym jeszcze Carraghera i Gerarda z Liverpoolu, Puyola czy De Rossiego z Romy ;]

0

@tko jutro planuję obejrzeć ;] to się wypowiem :D

0

Gdzieś przeczytałem wypowiedz p. Premiera - że Jan Paweł II jest najwybitniejszym Polakiem w dziejach - Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Pełna zgoda czy postawilibyście na kogoś innego?

0

0

@partymaker @Encore @koziar Natomiast Wilder o którego Hearn i AJ się ostatnio upominali, jakby utrzymał obecną "formę" zabrałby mu nie tylko duszę ;]

0

@tbas Beka XDDD
jakby to tylko nie był 1 kwietnia... xD

13

Po dłuższej przerwie, reaktywacja!
Ze starych klisz #13.
1928 - Rzeźbienie w skale Rushmore wizerunków 4 prezydentów:

Jerzy Waszyngton
Abraham Lincoln
Thomas Jefferson
Theodore Roosvelt
Autorem pracy byl Gutzon Borglum. Budowa zaczęła się w 1927 i trwała 14 lat.

3 fotografie, pierwsza przed konstrucją, druga w trakcie budowy, trzeci - widok obecny

1. https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ef/Six_Grandfathers.jpg/800px-Six_Grandfathers.jpg

2.
https://www.travelsouthdakota.com/sites/default/files/styles/editorial_text_with_imagery_single/public/mtrushmore00091.jpg?h=fc9c5048&itok=rPfncbUr

3.
https://i.insider.com/5e3c8a2bdf2f6633de484088?width=700

@Ksavix @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @michal26 @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @JimMorrisonFCB @Kessie @Sulimo @koksik2700

1

@Kgorecki2500 Sabaton kozacki band ;]
Coś jest w tych demotywatorach które piszą że smutne jest, że Szwedzi uczą nas Historii Polski
Proszę o oznaczenie!

0

@Emhyr ale ten typ przypomina mi Woody'ego Harrelsona ;D

2

kto nie zna to polecam zalukać - przypadkiem znalazłem ten kanał na youtube :D

https://www.youtube.com/@futbolowewzlotyiupadki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?