arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
w ogole jakie marki znaczące kiedys w Niemczech w strefie spadkowej xD
Stuttgart, Hertha i Schalke - kto by kilka lat temu o tym pomyślal xd
0
Trzeci mecz z Getafe za kadencji Xaviego
w poprzednich dwóch padła tylko jedna bramka - jak będzie tym razem? ;]
0
@arasz1819 napisalem że Lenin mordował / zlecił morderstwo? ;]
8
Ze starych klisz #14.
Ostatni z dynastii Romanowów Mikołaj II przemawia do deputowanych w Dumie Państwowej. Jest rok 1906.
12 lat później tragicznie ginie wraz z całą rodziną podczas zamachu stanu
https://foto-hosting.pl/img/97/06/e8/9706e8993e61a7e6a4c3cb19efa2d194db800940.jpeg
@Ksavix @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @michal26 @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @JimMorrisonFCB @Kessie @Sulimo @koksik2700
13
Salma Hayek - 1998 rok ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340761279_2453455151489278_1157523973866566221_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=C4UxI8jEo4MAX-jIo7F&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfC7sATrQ06S9jc64VMYvWou2Qj2jSFiNSEFmAtgVxrYpg&oe=643CD56E
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub_87 faktycznie, zapomniałem całkiem xd oo jeszcze jeden film mi się kojarzy ale muszę sprawdzić w sumie czy on tam grał zeby gafy nie strzelić xd z Mickeyem Rouke - horror western też z takim "brzydalem" xD
edit.
Śmierć w Tombstone - Mickey Rouke i Dany Trejo xD
1
@MesQueUnClub_87 jak się go zobaczy na ekranie, ciężko odzobaczyć :D Imię róży, i Hellboya oglądałem, Walki o ogień nie, natomiast w Pacific Rim go nie pamietam :D
1
@Ojciec5tkidzieci jestem za, tym bardziej że w planach mam obejrzenie, proszę o oznaczenie ;]
1
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340770393_577676264142531_689983375784359295_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p526x296&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=EtLOZQ1BSMcAX_1fwFC&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCZUdiZIuYrHtFp6JnD6meQjVsVuMC6PF1qx1njErej6A&oe=643C206D
Beka :D
naoglądał się Parasite
41
Północne Andy widziane z orbity ;]
po wschodniej stronie zielone płuca Ziemi, Amazonia ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339735742_5805291309579342_5291957175520836883_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=s1u0v9Q-o4UAX9psZUt&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfDTYeoz8C0Hhr6EiX_MFLhreLZUW-Sae6Q7MugAsqH3yg&oe=64330A8C
@koksik2700 @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @Rastafarnianin @Kessie @Sulimo @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @tomek8756
0
@MeMyselfAndI jak tak na to patrzysz, to ok ;]
0
@MeMyselfAndI wg moich obliczeń jednak 5:2 dziś mecz numer 8,
pierwszy mecz wypadł w styczniu ubiegłego roku w Superpucharze Hiszpanii,
a ostatni 19 marca w lidze
https://zapodaj.net/images/163c85a3695fa.jpg
0
dziś mecz numer 8 Xaviego jako trenera FCB przeciwko Realowi
do tej pory bilans jest na korzyść Xaviego - 5:2
w bramkach 14:8
ostatnie dwa mecze:
2:1 w Lidze
1:0 w Pucharze Króla
Jak będzie dziś? ;]
1
@TheNekro94 Mars - mniejszy brat Ziemi ;] jedna rodzina hehe :D
3
@MesQueUnClub_87 występuje woda w stanie stałym, znaczy lód, a raczej tzw. "czapy lodowe"
https://www.urania.edu.pl/sites/default/files/inline-images/marspolaricecaps.jpg
;)
19
wysokiej rozdzielczości mapa Marsa udostępniona przez Uniwersytet Nowojorski ;) obraz powstał na podstawie połączenia ponad 3 tys obserwacji z pokładu Emirates Mars Mission (EMM), misji znanej również jako Hope lub Al-Amal, która obecnie krąży wokół Marsa
https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/62494e41472fb068c3fe30f3/17ef6202-9690-42fc-a79c-6d360d3711a1/NYUAD_Mars_Map_Hope_EN.png?format=1500w
Uniwersytet umożliwia również pobranie atlasu geograficznego Marsa w formacie pdf ;]
@Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @Kessie @Rastafarnianin @Sulimo @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @koksik2700 @kamyk_23
0
@Jarema2000 racja, ja też nikomu nie umniejszam, ale po przeczytaniu wypowiedzi Pana Premiera, chciałem poruszyć ten temat tutaj ;] i poznać opinie innych ;]
1
@Jarema2000 jak uderzamy we Władców Polski, to dodałbym Batorego i Sobieskiego - Tak wiem, Batory książę Siedmiogrodu - żaden Polak, ale jednak jako jedyny miał szansę na zdobycie Moskwy ;] gdyby tylko przeżył zatrucie...
Sobieski - zatrzymał Arabską nawałę na Europę ;)
Zapomniany Generał Rozwadowski - który w nie mniejszym (powiedziałbym nawet że w większym) stopniu od Piłsudskiego zatrzymał bolszewików podczas Bitwy Warszawskiej
;)
kogoś dodasz @michal26 ?
1
@ZwyklyKibicBarcy04 miałem dokładnie to samo napisać, dodałbym jeszcze Carraghera i Gerarda z Liverpoolu, Puyola czy De Rossiego z Romy ;]
0
@tko jutro planuję obejrzeć ;] to się wypowiem :D
0
Gdzieś przeczytałem wypowiedz p. Premiera - że Jan Paweł II jest najwybitniejszym Polakiem w dziejach - Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Pełna zgoda czy postawilibyście na kogoś innego?
0
@Yanek co źrodlo to inna liczba ;]
https://en.wikipedia.org/wiki/Erwin_Helmchen
0
@partymaker @Encore @koziar Natomiast Wilder o którego Hearn i AJ się ostatnio upominali, jakby utrzymał obecną "formę" zabrałby mu nie tylko duszę ;]
0
@tbas Beka XDDD
jakby to tylko nie był 1 kwietnia... xD
13
Po dłuższej przerwie, reaktywacja!
Ze starych klisz #13.
1928 - Rzeźbienie w skale Rushmore wizerunków 4 prezydentów:
Jerzy Waszyngton
Abraham Lincoln
Thomas Jefferson
Theodore Roosvelt
Autorem pracy byl Gutzon Borglum. Budowa zaczęła się w 1927 i trwała 14 lat.
3 fotografie, pierwsza przed konstrucją, druga w trakcie budowy, trzeci - widok obecny
1. https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ef/Six_Grandfathers.jpg/800px-Six_Grandfathers.jpg
2.
https://www.travelsouthdakota.com/sites/default/files/styles/editorial_text_with_imagery_single/public/mtrushmore00091.jpg?h=fc9c5048&itok=rPfncbUr
3.
https://i.insider.com/5e3c8a2bdf2f6633de484088?width=700
@Ksavix @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @michal26 @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @JimMorrisonFCB @Kessie @Sulimo @koksik2700
1
@Kgorecki2500 Sabaton kozacki band ;]
Coś jest w tych demotywatorach które piszą że smutne jest, że Szwedzi uczą nas Historii Polski
Proszę o oznaczenie!
0
@Emhyr ale ten typ przypomina mi Woody'ego Harrelsona ;D
14
Księżna Diana - Wersja z dłuższymi włosami :D
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/338013560_163819306177652_3124270888788997107_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=yJcv3NduYA8AX-54WIL&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfC9Q6G3dFi4IQ89-qkUwScXaUjc2WWmRSkwgiH9GHEjMw&oe=642A0BC1
2
kto nie zna to polecam zalukać - przypadkiem znalazłem ten kanał na youtube :D
https://www.youtube.com/@futbolowewzlotyiupadki