arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Bielik też długo nie grał, wrocil, z jakim efektem to juz druga sprawa ;]
2
na futbolowe wzloty i upadki wczoraj wskoczył odcinek o Barcelony Cruyffa ;]
kto chciałby przypomnieć sobie historię tej druzyny, ma okazję :D
0
@TheNekro94 za to cytadela mimo słabej gildii magów i nie najsilniejszych kreatur - od 3 poziomu wszystkie mają jakieś umiejętności dodatkowe ;]
1
@JimMorrisonFCB beka, pierwsze slysze xD muszę sprzedać to info znajomym
3
@koksik2700 to co pany? zakładamy konta na Hamachi i robimy turniej :D
@Jakchcesz @TheNekro94 @JimMorrisonFCB @ranger3120
0
@PatrykBarca hahaha xD w sumie racja xD
0
dla fanów kryminałów - wie ktoś ile oficjalnie ma być tego włoskiego serialu powrot na wyspę z tvp 2?
wg jednego ze źrodeł - 3 sezony - razem 18 odc
wg imdb 3 x 13 odc
w tvp-2 dziś leci 38 odcinek już...
6
Zendaya i Jenna Ortega - Kiedyś i dziś ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/342368762_5957784687652208_3387751320970496450_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=r_T9Oj95YXcAX8RCxwA&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfDPnSWjep13ADyVHu7BtE6DgCO3B0mMWx2_1LdxNP4fhA&oe=644C6A9E
@Ojciec5tkidzieci @Kessie @JimMorrisonFCB @Ogorinho1974 @tomek8756 @Sulimo @koksik2700 @BorzyKrzys @MesQueUnClub_87
1
@kamyk_23 spoznione serdeczne zyczenia ;D
0
skąd można zakupić archiwalne koszulki Barcelony?
znaczy z ostatnich sezonow, niekoniecznie te aktualne
1
Polecam obejrzeć dokument o naszym byłym piłkarzu ;] "Nowym Messim" - Bojanie
ogólnie super kanał - kto nie ma jak zagospodarowac sobie wolnego czasu, polecam zapoznać się z nim :]
6
ze starych klisz #15
Dziś z uwagi na temperaturę w większej części Polski, zabieram Was do Brazylii, a mianowicie na długą na 4 kilometry plażę w Copacabanie - Dzielnicy Rio, zamieszkuje ją 400 000 ludzi, co czyni ją jedną z najgęściej zaludnionych dzielnic świata.
Początkowo, aż do połowy XVIII wieku, nosiła nazwę Sacopenapã. Zmiana nazwy nastąpiła po zbudowaniu kaplicy, zawierającej kopię obrazu Dziewica z Copacabany. Została wcielona do Rio de Janeiro 6 lutego 1842. Plaże Copacabany są gospodarzem wielu imprez kulturalnych i sportowych, takich jak noc sylwestrowa czy Mistrzostwa świata w piłce nożnej plażowej. Artyści którzy wystąpili na Copacabanie to m.in. The Rolling Stones, Rod Stewart i Lenny Kravitz. Promenada jest pełna drogich hoteli, restauracji, barów i pubów.
Zdjęcie pochodzi z 1985 roku ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/342061025_599835462201846_8129690691135430821_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=hI8_RDtkX8kAX8ccaYF&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCYNhFKAarzR4vJq0Kk2LlpvbKAhvMY3iPgOvhL5YmKig&oe=6449707B
@Ksavix @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @michal26 @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @JimMorrisonFCB @Kessie @Sulimo @koksik2700
5
porywają tłumy, nie ma co :D
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/342191017_1477783939422727_5979988482437072534_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=MmrByy2gmcQAX9tYOOL&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfAMKU9hu5CX_20XwiplODisvN-nRWIyRSK7Hv3Q9Bfhsw&oe=64497CA0
2
@MesQueUnClub_87 wiem, wiem XD ale niektóre role szufladkują aktora ;] prawidłowo że probuje się ociąć
mam tu na mysli choćby Seanna Williama Scotta - stifflera z american pie
czy mimo wszystko radcrliffa - ktory mimo ze zagral w paru innych filmach - to co go zobacze na ekranie - mysle Harry Potter xd
8
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336663365_929091058138491_5835739651728167242_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=7klxQTqJSoAAX9oZAGI&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBkgDjdPSSjdVQ5T1R0IrwMVpjX0GtRX37_Bn__vuH06w&oe=644902AF
Millie Bobby Brown - Eleven ze Stranger Things zmieniła image w porownaniu z graną przez siebie postacią :D
https://media.posterlounge.com/images/l/1919080.jpg
swoją drogą niedawno skonczyla 19 lat, jak ten czas zap.... ;]
@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @koksik2700 @Kessie @JimMorrisonFCB @kamyk_23 @kuz @Sulimo @Rastafarnianin @Ogorinho1974
0
@tadzik447 oczywiscie Momoa pierwszy z lewej :D
0
Jason Momoa i Carmen Electra na planie Słonecznego Patrolu ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/341759147_120691710992283_8927346615371287743_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Cface1fTwN8AX_g0p3O&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfA-pc2uvPVQAwtFlRaWNevERgePYhl37af6L7Cjciw03A&oe=6446DBE4
1
@Kessie wygląda jak fotografia z czasów dinozaurów ;]
0
@cules100pro kwestia gustu, ja wole starsze filmy z Moore'm i Connery'm ;]
0
@paweldunajecfcb slyszalem xd nie ogladałem xd
1
@TheNekro94 Mein Kampf?
fake jakiś - az nie wierzę xD
4
E.G.
Gwiazda 300 - Początek Imperium, Sin City i jednego z filmów o Bondzie ;]
Gdzie jeszczcze warto ją zobaczyć? ;]
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/341477676_190015977174353_5123099364205544916_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=rysqTrtGyGYAX8wFxnb&_nc_ht=scontent-fra3-1.xx&oh=00_AfDtQwLb9dIvw6X9XLt5O_GKQkz205hVLh4I48P9v5AQVw&oe=64431A87
@Colon @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Ojciec5tkidzieci @Emhyr @Ogorinho1974 @koksik2700 @BorzyKrzys @Kessie
0
@LS @PatrykBarca mi w sumie średnio podpasowała Świątynia zagłady
8
Ziemia w obiektywie #10
W sumie zdj mogłoby też śmiało zostać włączone do starych klisz :D
Na zdjęciu góry środkowe na superkontynencie Pangea ;]
Okazuje się że Góry Kaledońskie na Wyspach Brytyjskich, Góry Watkinsa na Grenlandii, Appalachy, afrykańskie pasmo Atlasu i Góry Skandynawskie to to samo pasmo górskie, które w wyniku ruchów skorupy ziemskiej w przeciągu tysiąców lat rozdzieliły się na to co możemy teraz obserwować na mapie świata ;]
https://foto-hosting.pl/img/ad/42/65/ad426533c756986d2ec5b0ade51afd57b649e323.jpeg
@PatrychoO @JimMorrisonFCB @Pawel13sz @kamyk_23 @tomek8756 @Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @Kessie @kuz @koksik2700
1
@Rl9k1nG Nowa Zelandia, Islandia, Hiszpania
0
ależ to była paka :O
na każdej pozycji gwiazda
0
@Kapitan hawk 365 dni? XDDDD
tego to chyba nic nie przebije xd
1
@RomanHoffer zobaczymy jak będzie wyglądać za kilka lat ;] moze palma odbić i zacznie się przerabiać xD
0
wiecie może gdzie można znaleźć filmik albo gif z tą kontuzją Ramosa z Radomiaka? ponoć tragedia...
1
@maroon Pamiętam jeszcze Herthę z czasów meczów w Pucharze UEFA - albo z Legią albo z Wisłą, już teraz nie pamiętam dokładnie :D