1

@Kondziubarca Bielik też długo nie grał, wrocil, z jakim efektem to juz druga sprawa ;]

2

na futbolowe wzloty i upadki wczoraj wskoczył odcinek o Barcelony Cruyffa ;]
kto chciałby przypomnieć sobie historię tej druzyny, ma okazję :D


0

@TheNekro94 za to cytadela mimo słabej gildii magów i nie najsilniejszych kreatur - od 3 poziomu wszystkie mają jakieś umiejętności dodatkowe ;]

1

@JimMorrisonFCB beka, pierwsze slysze xD muszę sprzedać to info znajomym

3

@koksik2700 to co pany? zakładamy konta na Hamachi i robimy turniej :D
@Jakchcesz @TheNekro94 @JimMorrisonFCB @ranger3120

0

@PatrykBarca hahaha xD w sumie racja xD

0

dla fanów kryminałów - wie ktoś ile oficjalnie ma być tego włoskiego serialu powrot na wyspę z tvp 2?
wg jednego ze źrodeł - 3 sezony - razem 18 odc
wg imdb 3 x 13 odc
w tvp-2 dziś leci 38 odcinek już...

1

@kamyk_23 spoznione serdeczne zyczenia ;D

0

skąd można zakupić archiwalne koszulki Barcelony?
znaczy z ostatnich sezonow, niekoniecznie te aktualne

1

Polecam obejrzeć dokument o naszym byłym piłkarzu ;] "Nowym Messim" - Bojanie
ogólnie super kanał - kto nie ma jak zagospodarowac sobie wolnego czasu, polecam zapoznać się z nim :]


6

ze starych klisz #15

Dziś z uwagi na temperaturę w większej części Polski, zabieram Was do Brazylii, a mianowicie na długą na 4 kilometry plażę w Copacabanie - Dzielnicy Rio, zamieszkuje ją 400 000 ludzi, co czyni ją jedną z najgęściej zaludnionych dzielnic świata.
Początkowo, aż do połowy XVIII wieku, nosiła nazwę Sacopenapã. Zmiana nazwy nastąpiła po zbudowaniu kaplicy, zawierającej kopię obrazu Dziewica z Copacabany. Została wcielona do Rio de Janeiro 6 lutego 1842. Plaże Copacabany są gospodarzem wielu imprez kulturalnych i sportowych, takich jak noc sylwestrowa czy Mistrzostwa świata w piłce nożnej plażowej. Artyści którzy wystąpili na Copacabanie to m.in. The Rolling Stones, Rod Stewart i Lenny Kravitz. Promenada jest pełna drogich hoteli, restauracji, barów i pubów.
Zdjęcie pochodzi z 1985 roku ;]

https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/342061025_599835462201846_8129690691135430821_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=hI8_RDtkX8kAX8ccaYF&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCYNhFKAarzR4vJq0Kk2LlpvbKAhvMY3iPgOvhL5YmKig&oe=6449707B

@Ksavix @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @michal26 @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @JimMorrisonFCB @Kessie @Sulimo @koksik2700

2

@MesQueUnClub_87 wiem, wiem XD ale niektóre role szufladkują aktora ;] prawidłowo że probuje się ociąć
mam tu na mysli choćby Seanna Williama Scotta - stifflera z american pie
czy mimo wszystko radcrliffa - ktory mimo ze zagral w paru innych filmach - to co go zobacze na ekranie - mysle Harry Potter xd

0

@tadzik447 oczywiscie Momoa pierwszy z lewej :D

1

@Kessie wygląda jak fotografia z czasów dinozaurów ;]

0

@cules100pro kwestia gustu, ja wole starsze filmy z Moore'm i Connery'm ;]

0

@paweldunajecfcb slyszalem xd nie ogladałem xd

1

@TheNekro94 Mein Kampf?
fake jakiś - az nie wierzę xD

0

@LS @PatrykBarca mi w sumie średnio podpasowała Świątynia zagłady

8

Ziemia w obiektywie #10
W sumie zdj mogłoby też śmiało zostać włączone do starych klisz :D

Na zdjęciu góry środkowe na superkontynencie Pangea ;]
Okazuje się że Góry Kaledońskie na Wyspach Brytyjskich, Góry Watkinsa na Grenlandii, Appalachy, afrykańskie pasmo Atlasu i Góry Skandynawskie to to samo pasmo górskie, które w wyniku ruchów skorupy ziemskiej w przeciągu tysiąców lat rozdzieliły się na to co możemy teraz obserwować na mapie świata ;]

https://foto-hosting.pl/img/ad/42/65/ad426533c756986d2ec5b0ade51afd57b649e323.jpeg

@PatrychoO @JimMorrisonFCB @Pawel13sz @kamyk_23 @tomek8756 @Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @Kessie @kuz @koksik2700

1

@Rl9k1nG Nowa Zelandia, Islandia, Hiszpania

0



ależ to była paka :O
na każdej pozycji gwiazda

0

@Kapitan hawk 365 dni? XDDDD
tego to chyba nic nie przebije xd

1

@RomanHoffer zobaczymy jak będzie wyglądać za kilka lat ;] moze palma odbić i zacznie się przerabiać xD

0

wiecie może gdzie można znaleźć filmik albo gif z tą kontuzją Ramosa z Radomiaka? ponoć tragedia...

1

@maroon Pamiętam jeszcze Herthę z czasów meczów w Pucharze UEFA - albo z Legią albo z Wisłą, już teraz nie pamiętam dokładnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?