1

@pt9 a to pamiętasz? ;]


1

Macie jakieś pomysly gdzie by obejrzeć serial historyczny Domina? najlepiej 1 i 2 sezon ;) szukam po necie i znaleźć nie mogę...

https://www.filmweb.pl/serial/Domina-2021-844126

@Ojciec5tkidzieci @Colon @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Kessie @Ogorinho1974 @koksik2700 @Sulimo @tomek8756 @kuz

2

@Sulimo masakra, niektóre z tych zdjęć wyglądają jakby byly na kompie przerobione xd

1

@Kgorecki2500 moja z sentymentu, bo pierwszą nabylem była ta o prasolocie i chronieniu zabytków xd

1

@Kgorecki2500 przeczytane wszystkie księgi, ale nad nimi zawsze stawiałem Kajko i Kokosza i przede wszystkim Thorgala :D

6

12 urodziny obchodzi dziś.... Gdański stadion PGE Arena Gdańsk ;) jak to szybko zleciało
moim skromnym zdaniem wizualnie najładniejszy stadion zbudowany na Euro 2012

https://s-trojmiasto.pl/zdj/c/n/9/2808/1500x0/2808310-Pracujace-lampy-do-nagrzewania-murawy-sprawiaja-ze-stadion-nocami-mocno-sie-swieci.jpg

@Ojciec5tkidzieci @koksik2700 @kamyk_23 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @kuz @tomek8756 @Kessie

2

ale mi się wkręcił ten kawałek XD


0

@LM10GOAT hehe, jeszcze nie tak dawno Saviciem interesowała się Barcelona ;]

0

@okiemtypera_lucaxx95 boże, jakbym czytał to samo co u nas w robocie...

0

@Kazragore ja tylko podałem w jakim filmie można zobaczyć Merę ;]
też subiektywnym zdaniem wolę Marvela od DC, z paroma wyjątkami - właśnie Batmanem, ale tylko tym od C. Nolana ;]

0

@FcPortoFan1999 znani są już potencjalni rywale w II rundzie? Edit xD nieaktualne, już sprawdziłem xD

0

@Kazragore służę pomocą, Mera - Aquaman ;)

4

KSW ciekawą zapowiedz wczorajszej gali wrzucili - a'la legendarny Słoneczny Patrol :D

https://www.instagram.com/p/CutgCY7olU4/

@tomek8756 @Colon @Ojciec5tkidzieci @kamyk_23 @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Rastafarnianin @Sulimo @Kessie @kuz

0

coś mi umknęło, nie wiedziałem nawet że wyszła 3 część Strażników Galaktyki
Warto obejrzeć

1

Gerard Pique lubi to! :D

1

@Comentateiro będzie gdzieś ten mecz w TV? ;]

1

@Ptasior Soldic z Du Plessisem na razie na remis ;] 1:1 ciekawe jakby dopięli trylogię, który by wygrał

0

@Eto'o9 R10 każdy ma swój gust i trzeba go szanować hehe ;]

1

@tomek8756
po pracowitym dniu na planie zdjęciowym :D

https://zapodaj.net/images/e55f90d553938.jpg

0

@spacer albo wyjść z pracy :D

1

@tomek8756 panna Barbie :D
Wyśniony świat, Wilk z Wall Street, Fokus, Babilon, Legion Samobójców, Ja Tonya etc... :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?