arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
poratuje ktoś streamem?
nigdzie znaleźć nie można a ciekaw jestem meczu :)
0
Ktoś poczęstuje linkiem? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
malcoooom!
:DD
1:1
0
gratulacje ;)
0
następny przeciwnik na drodze losowania, czy jakaś drabinka jest??
0
4:1 to jeszcze nie jest tragedia... nie szalejcie
byleby nie stacić już nic wiecej
1
sam je robisz? ;)
0
niestety, też mam takie przeczucie :)
0
jeszcze mają trochę czasu na odrobienie strat,
to by sensacja była gdyby Espanyol dłużej pograł w CdR od Barcelony ;)
Możecie mówić co chcecie, ale myślę że dziś będzie ciężki mecz...
0
Panowie, jak wyglądala w tym meczu gra Cou?
nie mialem mozliwosci obejrzenia, a jestem bardzo ciekaw ;)
1
Ciekawe teraz czy sternicy klubu zrezygują z Rabiota, czy i on zawita na Camp Nou ;) wtedy to PSG całkiem by się załamało :D
1
ponoć decyzja zostanie ogłoszona w sobotę ;) obstawiam że po południu dopiero coś bedzie wiadomo ;)
Pozdrawiam wszystkich
ciekawi mnie jeszcze, jak zakończą się poszukiwania napastnika ;)
7
masakra, co za mecz...
dawno takiego nie bylo w LM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Hehe Mourinho nadal gra w swoją piłkę ;) dobrze że tego frajera nie ma już w Hiszpanii
0
a wiesz, nie pomyślałem ;)
1
wynik trafiony trafiony sprzed meczu
mowilem - screeny robcie hehe
fajnie że Malcolm strzelił, szkoda skuteczności Suareza ;)
0
Będzie remis 1:1
hehe, screenujcie posta :P
0
kolejka niespodzianek? hehe,
Liverpool przegrywa z Crveną
Monaco z Brugią
Ciekawe jak to sie ulozy w naszej grupie
0
jakis link do transmisji dzialającej? :)
0
też bym poprosił! :) szukam na necie, ale nic znaleźć nie mogę... :
1
ja wolałbym tego młodego francuza, Pavarda ze Stuttgartu bodajże
19
No to panowie, mamy w tym roku nowego mistrza świata w kadrze Barcelonie :)
Umtiti i Dembele? Czy Rakitić? :D
0
obok Garrinhii najlepszy technik w historii footballu,
jego akcje na boisku w niczym nie przypominały pajacowania coniektórych ówczesnych techników ;) robił tylko to co potrzeba i kiedy było trzeba ;) Mimo że moim ulubionym piłkarzem pozostaje Rivaldo, to Ronaldinho był najlepszy :)
0
ok ok xD w sumie, złe porównanie xD
0
po cichu liczę na remis :)
0
hehe, mimo wszystko ciekawy weekend, faworyci gubią punkty,
ManCity, przegrywa z Liverpoolem, Borussia tylko remis z Wolfsburgiem, wczoraj real przegrał z Villarreal, a dziś Barca męczy się z Sociedad, ciekaw jestem jakie były kursy na ten mecz ;)
2
miałem to samo pisać, wybitnie niewygodny rywal,
remis brałbym z pocałowaniem ręki, mimo wszystko...
2
no to jeszcze Mina na stopera, utrzymać Umtitiego, posprzedawać balast (Arda, Gomes, Deulofeu), urządzić jutro godne pożegnanie Mascherano, i okienko udane :)