0

poratuje ktoś streamem?
nigdzie znaleźć nie można a ciekaw jestem meczu :)

0

Ktoś poczęstuje linkiem? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

malcoooom!
:DD
1:1

0

gratulacje ;)

0

następny przeciwnik na drodze losowania, czy jakaś drabinka jest??

0

4:1 to jeszcze nie jest tragedia... nie szalejcie
byleby nie stacić już nic wiecej

1

sam je robisz? ;)

0

niestety, też mam takie przeczucie :)

0

jeszcze mają trochę czasu na odrobienie strat,
to by sensacja była gdyby Espanyol dłużej pograł w CdR od Barcelony ;)

Możecie mówić co chcecie, ale myślę że dziś będzie ciężki mecz...

0

Panowie, jak wyglądala w tym meczu gra Cou?
nie mialem mozliwosci obejrzenia, a jestem bardzo ciekaw ;)

1

Ciekawe teraz czy sternicy klubu zrezygują z Rabiota, czy i on zawita na Camp Nou ;) wtedy to PSG całkiem by się załamało :D

1

ponoć decyzja zostanie ogłoszona w sobotę ;) obstawiam że po południu dopiero coś bedzie wiadomo ;)

Pozdrawiam wszystkich
ciekawi mnie jeszcze, jak zakończą się poszukiwania napastnika ;)

7

masakra, co za mecz...
dawno takiego nie bylo w LM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Hehe Mourinho nadal gra w swoją piłkę ;) dobrze że tego frajera nie ma już w Hiszpanii

0

a wiesz, nie pomyślałem ;)

1

wynik trafiony trafiony sprzed meczu
mowilem - screeny robcie hehe
fajnie że Malcolm strzelił, szkoda skuteczności Suareza ;)

0

Będzie remis 1:1
hehe, screenujcie posta :P

0

kolejka niespodzianek? hehe,
Liverpool przegrywa z Crveną
Monaco z Brugią

Ciekawe jak to sie ulozy w naszej grupie

0

jakis link do transmisji dzialającej? :)

0

też bym poprosił! :) szukam na necie, ale nic znaleźć nie mogę... :

1

ja wolałbym tego młodego francuza, Pavarda ze Stuttgartu bodajże

19

No to panowie, mamy w tym roku nowego mistrza świata w kadrze Barcelonie :)
Umtiti i Dembele? Czy Rakitić? :D

0

obok Garrinhii najlepszy technik w historii footballu,
jego akcje na boisku w niczym nie przypominały pajacowania coniektórych ówczesnych techników ;) robił tylko to co potrzeba i kiedy było trzeba ;) Mimo że moim ulubionym piłkarzem pozostaje Rivaldo, to Ronaldinho był najlepszy :)

0

ok ok xD w sumie, złe porównanie xD

0

po cichu liczę na remis :)

0

hehe, mimo wszystko ciekawy weekend, faworyci gubią punkty,
ManCity, przegrywa z Liverpoolem, Borussia tylko remis z Wolfsburgiem, wczoraj real przegrał z Villarreal, a dziś Barca męczy się z Sociedad, ciekaw jestem jakie były kursy na ten mecz ;)

2

miałem to samo pisać, wybitnie niewygodny rywal,
remis brałbym z pocałowaniem ręki, mimo wszystko...

2

no to jeszcze Mina na stopera, utrzymać Umtitiego, posprzedawać balast (Arda, Gomes, Deulofeu), urządzić jutro godne pożegnanie Mascherano, i okienko udane :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?