arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 obejrzane w kinie, polecam :D
0
@FcPortoFan1999 nie kojarzę, pewnie dlatego że nie śledzę polskiej ligi ;)
0
Jak oceniacie powołania M. Probierza na baraże do Euro?
Kogoś zabrakło? ktoś znalazł się na liście Waszym zdaniem nie potrzebnie? ;]
0
@tomek8756 Detektyw, Banshee, Mentalista, Ripper Street jeśli to można nazwać kryminalnym ;) z bardziej komercyjnych za dzieciaka lubiłem CSI Miami i CSI NY w tv pooglądać ;]
No i Most nad Sundem - zapomniałem :D
1
@macio_944 mnie czeka do obejrzenia ten film Czas krwawego Księżyca ;) biedne istoty obejrzałem, i E. Stone pokazała że Oscara może wygrać nie tylko za Musical ale i inny gatunek filmowy ;]
Co do najlepszego filmu, dyskusji żadnej być nie mogło xd wychodząc z Oppenheimera, wiedziałem że wygra ;) ostatnio taki pewny laureata po obejrzeniu filmu byłem przy Green Booku ;)
1
Cillian Murphy i Emma Stone - faworyci nie zawiedli ;)
0
@karci0 na necie pewnie puszczą, youtube? może jakaś platforma też wypusci
0
@FcPortoFan1999 Nie śledzę polskiej ligi, dlatego pytam ;]
1
ciekawostka - podobno na mecze barażowe może zostać powołany ex reprezentant Polski, który rozegrał w kadrze... 1 spotkanie kilka dobrych lat temu, Taras Romanczuk ;)
Czyżby to był pomysł na wzmocnienie drugiej linii na mecze z Estonią, i Walią/Finlandią? ;]
8
ze starych klisz: #2.
Dwie legendy holenderskiej piłki, dwie generacje ;) mi bliżej do młodszego, pierwsza styczność? Euro 2000 i turniej Belgijsko-Holenderski ;)
Jak ma się sprawa u Was?
Marco van Basten i Patrick Kluivert
https://images4.imagebam.com/d5/22/ea/MESGBIY_o.jpg
2
@tomek8756 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @kamyk_23 @kuz @Sulimo @PatrychoO i inni ;)
0
@Dari0G hehe, chyba się nie zrozumieliśmy, mniejsza o to xd
2
@TheNekro94 do dziś gramy turnieje na hamachi ;) każda kolejna część dużo gorsza od nieśmiertelnej trójki,
H3, DSJ, Gothic, PES6 - dzieciństwo ;]
0
Saluto,
znacie kanały na ytbe w w tematyce tenisu, w styly mieszajsztukiwalki, albo futbolowe wzloty i upadki?
poszukuję i chyba nie mogę niczego takiego wynaleźć ;)
0
@Michael24 najmanowi cos chyba zostalo w glowie po wspolnym teledysku z panna schreiber kiedy byla syreną xDD
1
@Lionel_Messi10 dobra, ale jak zaplace te 10 zł, pozniej nie bd mi sciągalo nic z konta? jednorazowka to jest? ;D
1
@Lionel_Messi10 no wlasnie nie za bardzo się orientuję... i nie wiem jak się za to zabrać xD
0
czy jest możliwosć jednorazowego wykupienia dostępu do Playera na miesiąc? bez wykupowania jakiegos abonamentu który by schodzil mi z konta?
Chciałem obejrzeć serial Kryminalni i chyba tylko taka opcja jest możliwa ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Seria ze Starych klisz - odc 2 ;)
Poznajecie? ;]
któż to się pojawił na zdjęciu? ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424599809_914604174005047_7896503879741436055_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=0YgLt4CGEhUAX8LDhDw&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCLUlajPXAxCkNm8ikJ35J6ZlLbU_QmEVWIY6RGOVtBig&oe=65D3C243
@MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @Colon @kuz @Ogorinho1974 @JimMorrisonFCB @kamyk_23 @Sulimo @tomek8756
11
Poznajecie tych panów? ;]2
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417560672_2528541533995156_4143719360349002013_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=cWnJtueyd-cAX8FHd-i&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfD_nTCo2c29-TuR_J2iwH_j2Y-a8I-9jpLkq-YGIWRZlA&oe=65D17284
@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @kamyk_23 @Ogorinho1974 @tomek8756 @Sulimo @BorzyKrzys @kuz
24
Postanowiłem reaktywować swój stary cykl ;) mam nadzieję że przypadnie do gustu, dziś na rozgrzewkę coś lżejszego ;]
Cykl ze starej kliszy no. 1
Oaza w okolicach Gizy - w tle widoczna jedna z Wielkich Piramid Egipskich - mamy rok 1917. ;)
https://i.imgur.com/LPlesIP.jpeg
@Sulimo @Rastafarnianin @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @Ojciec5tkidzieci @PatrychoO @kuz @tomek8756
1
@barcanawieki Zdecydowanie Margot Robbie ;]
0
@TheNekro94 a który serial wg lepszy? bo słyszałem różne opinie, jedni mówią o jednym, drudzy stawiają na drugi ;]
Breaking Bad czy Better Call Saul?
0
@Roobo juz remis ;]
0
@tomek8756 ogladane, polecane :D
2
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417570410_893585386101427_7133414273764140483_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p526x296&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=YkeTnMK6wa0AX-CQV4q&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfBGkZ0lTaxflO8_LWxwF_SO-s0v2X7zKsa7EM6tTay52g&oe=65BB12B9
@Ojciec5tkidzieci @Colon @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Ogorinho1974 @kuz @tomek8756 @koksik2700
0
a może dla naszych orłów ktoś taki jak Gattuso albo Felix Magath XD
to byłby dopiero płacz co niektórych gwiazdeczek xDD
oczywiście dla mniej zorientowanych - żart xd
0
@NeroTFP1 ja bym jeszcze gdzieś Zico wstawił ;]
3
waszym zdaniem, kto wygrywa? :D
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421267272_395818069624903_4334518519177032909_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=v1lxHdViji4AX8EjioU&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfDFDXvuxRG_SuyFc281n-R11THRV-E4DVOmqnmhsZYobQ&oe=65B9F70A
@JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @Ojciec5tkidzieci @Colon @tomek8756 @kamyk_23 @kuz @Sulimo
4
"Żyję w innych realiach niż wy."
Strzał w punkt ;]