0

@tomek8756 obejrzane w kinie, polecam :D

0

@FcPortoFan1999 nie kojarzę, pewnie dlatego że nie śledzę polskiej ligi ;)

0

Jak oceniacie powołania M. Probierza na baraże do Euro?
Kogoś zabrakło? ktoś znalazł się na liście Waszym zdaniem nie potrzebnie? ;]

0

@tomek8756 Detektyw, Banshee, Mentalista, Ripper Street jeśli to można nazwać kryminalnym ;) z bardziej komercyjnych za dzieciaka lubiłem CSI Miami i CSI NY w tv pooglądać ;]

No i Most nad Sundem - zapomniałem :D

1

@macio_944 mnie czeka do obejrzenia ten film Czas krwawego Księżyca ;) biedne istoty obejrzałem, i E. Stone pokazała że Oscara może wygrać nie tylko za Musical ale i inny gatunek filmowy ;]
Co do najlepszego filmu, dyskusji żadnej być nie mogło xd wychodząc z Oppenheimera, wiedziałem że wygra ;) ostatnio taki pewny laureata po obejrzeniu filmu byłem przy Green Booku ;)

1

Cillian Murphy i Emma Stone - faworyci nie zawiedli ;)

0

@karci0 na necie pewnie puszczą, youtube? może jakaś platforma też wypusci

0

@FcPortoFan1999 Nie śledzę polskiej ligi, dlatego pytam ;]

1

ciekawostka - podobno na mecze barażowe może zostać powołany ex reprezentant Polski, który rozegrał w kadrze... 1 spotkanie kilka dobrych lat temu, Taras Romanczuk ;)
Czyżby to był pomysł na wzmocnienie drugiej linii na mecze z Estonią, i Walią/Finlandią? ;]

8

ze starych klisz: #2.
Dwie legendy holenderskiej piłki, dwie generacje ;) mi bliżej do młodszego, pierwsza styczność? Euro 2000 i turniej Belgijsko-Holenderski ;)
Jak ma się sprawa u Was?

Marco van Basten i Patrick Kluivert

https://images4.imagebam.com/d5/22/ea/MESGBIY_o.jpg
2
@tomek8756 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @kamyk_23 @kuz @Sulimo @PatrychoO i inni ;)

0

@Dari0G hehe, chyba się nie zrozumieliśmy, mniejsza o to xd

2

@TheNekro94 do dziś gramy turnieje na hamachi ;) każda kolejna część dużo gorsza od nieśmiertelnej trójki,
H3, DSJ, Gothic, PES6 - dzieciństwo ;]

0

Saluto,
znacie kanały na ytbe w w tematyce tenisu, w styly mieszajsztukiwalki, albo futbolowe wzloty i upadki?
poszukuję i chyba nie mogę niczego takiego wynaleźć ;)

0

@Michael24 najmanowi cos chyba zostalo w glowie po wspolnym teledysku z panna schreiber kiedy byla syreną xDD

1

@Lionel_Messi10 dobra, ale jak zaplace te 10 zł, pozniej nie bd mi sciągalo nic z konta? jednorazowka to jest? ;D

1

@Lionel_Messi10 no wlasnie nie za bardzo się orientuję... i nie wiem jak się za to zabrać xD

0

czy jest możliwosć jednorazowego wykupienia dostępu do Playera na miesiąc? bez wykupowania jakiegos abonamentu który by schodzil mi z konta?
Chciałem obejrzeć serial Kryminalni i chyba tylko taka opcja jest możliwa ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

Postanowiłem reaktywować swój stary cykl ;) mam nadzieję że przypadnie do gustu, dziś na rozgrzewkę coś lżejszego ;]

Cykl ze starej kliszy no. 1

Oaza w okolicach Gizy - w tle widoczna jedna z Wielkich Piramid Egipskich - mamy rok 1917. ;)

https://i.imgur.com/LPlesIP.jpeg

@Sulimo @Rastafarnianin @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @Ojciec5tkidzieci @PatrychoO @kuz @tomek8756

1

@barcanawieki Zdecydowanie Margot Robbie ;]

0

@TheNekro94 a który serial wg lepszy? bo słyszałem różne opinie, jedni mówią o jednym, drudzy stawiają na drugi ;]
Breaking Bad czy Better Call Saul?

0

@Roobo juz remis ;]

0

@tomek8756 ogladane, polecane :D

0

a może dla naszych orłów ktoś taki jak Gattuso albo Felix Magath XD
to byłby dopiero płacz co niektórych gwiazdeczek xDD

oczywiście dla mniej zorientowanych - żart xd

0

@NeroTFP1 ja bym jeszcze gdzieś Zico wstawił ;]

4

"Żyję w innych realiach niż wy."
Strzał w punkt ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?