arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 tak ;]
4
Panowie, pytanko mam, a zielony w tej kwestii jestem i nie chcę gafy palnąć ;)
Chcemy kupić na prezent kartę podarunkową do Netflix,
Na jakiej zasadzie to działa? To coś w stylu doładowania konta na telefonie? ;)
Czy jak inaczej? xD
@MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Ojciec5tkidzieci @Colon @Ogorinho1974 @Encore @Emhyr @kamyk_23 @tomek8756
0
@MesQueUnClub96 troche przypomina ścieżkę Polski na Euro 2016
Szwajcaria, Portugalia, Walia ;)
1
@michal26 Narazie niby wg Flashscore Słowenia jest druga, chyba że to po meczu się zaktualizuje, ale niby jest na żywo...
Edit - juz przeskoczyło XD Dania jest druga ;]
3
@MesQueUnClub_87 No ja pewnie też, tak jak oglądałem każdą kolejną część Robin Hooda, np ;)
Niby ta z Crowe'm też nie była zła, ta najnowsza, nawet nie pamietam aktora grającego główną postać już odpada ;) dla mnie top to wersja z Costnerem,
Klasyki tamtych czasów (~90- ~00) w filmach kostiumowych - dramatów historycznych to dla mnie właśnie R-H - Książę złodziei, Patriota, Ostatni Mohikanin, Ostatni Samuraj, Troja, Gladiator, Królestwo Niebieskie, Braveheart - takie filmy mogę oglądać non stop :D to akurat moja ulubiona tematyka ;)
2
@MesQueUnClub_87 No na Nosferatu czekam, i na dokończenie trylogii Horroru z Mią Goth - MaXXXine, po Pearl i X jestem ciekaw jak poprowadzą tą postać, co do Chinatown, też jestem lekko sceptycznie nastawiony, jak i na nowego Gladiatora ;]
0
Co tam się na meczu węgier działo? Wiadomo już co z tym kontuzjowanym węgrem? jest gdzieś filmik z momentu tego zderzenia??
0
@FcPortoFan1999 nie lubię Espanyolu ;D
1
Który mecz oglądacie? ;]
0
@FcPortoFan1999 a szkoda, jakoś nie trawię tego zespołu... oprócz nich, Valladolid i Leganes? czy cos pomyliłem?
1
Porównanie wielkości mózgu różnych organizmów ;)
https://pbs.twimg.com/media/GQfHFTlXkAAi6AW?format=jpg&name=medium
0
macie moze pomysły czy znajdę gdzieś na necie w pdf jakis skarb pilkarski Copa America? ;]
1
gonimy rekord Platiniego, narazie PNA pokonany :D
https://pbs.twimg.com/media/GQi7MAgXYAAoPfR?format=jpg&name=large
21
wielki klasyk Hiszpania - Włochy :D
2
@JimMorrisonFCB Niestety, tylko Clint się ostał...
4
Przed meczem napłynęła smutna wiadomość, zmarł Donald Sutherland. Miał 88 lat
https://i.iplsc.com/donald-sutherland-nie-zyje/000JCNNLR7NNCRUX-C122-F4.webp
z jakich filmów najbardziej pamiętacie tego legendarnego aktora?
@Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @JimMorrisonFCB @koksik2700 @Encore @tomek8756 @Emhyr @kamyk_23
0
@Hosh ma cos wspolnego z Fadigą z mundialu 2002? ;]
4
Jurgen Klopp - FSV Mainz
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/443711915_807369968158316_7599411771496573905_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=OxSnZkLhRpgQ7kNvgHvSBrr&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AYDfj9xI5tNav-B02o8ec4i-AoQWyHiHoJFvZlpwpcrQwA&oe=66789906
9
Młody Steven Gerrard
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/447617029_816286217266691_7287317511639364721_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=RlSehELj9pAQ7kNvgHoCJzk&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AYA9CbirW-LmLUVfaT-Iaortfh0mW21V99mWXRNcK4ffKw&oe=66787C33
@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @koksik2700 @kuz @tomek8756 @BorzyKrzys @kamyk_23 @JimMorrisonFCB
11
Frank Rijkard i... Wesley Snejider
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448145717_819884860240160_8628832446989539656_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=2lJRFeJot-EQ7kNvgG2SCwD&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AYDRSC1iaaRlltdaUIdBKhBteUXK4nqCBamaP-BoglGANA&oe=66789761
@Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @MesQueUnClub_87 @koksik2700 @kuz @tomek8756 @BorzyKrzys @kamyk_23 @JimMorrisonFCB
0
@regatta52 https://sport.interia.pl/reprezentacja-polski/news-probierz-zdecydowal-to-on-zastapi-lewandowskiego-oficjalny-s,nId,7578073
0
@Stinger_ od MS 2002 do MS Katar, i Euro 2004 - Euro 2024 mam wszystkie skarby kibica ;D tez w celach kolekcjonerskich, a bedę chcial jeszcze zdobyć skądś MS 1998 i Euro 2000 - dwa pierwsze wielkie turnieje które zacząłem oglądać ;]
0
Ocb z tym Zalewskim i aferze? bo nie mogę nigdzie znaleźć na necie xD
24
panowie, zaczynamy świętowanie? ;D proszę przekazać partnerkom:
;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448319342_805409148348013_6432371941027393937_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=-aJfyyrU1mIQ7kNvgF_jNX4&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AYDBKA6tTM_CyybAmAbBC4oyWnV-krIoqLmEVAJcYjVIQg&oe=6671DF0C
2
@Ojciec5tkidzieci ogolnie nie ceniłem za bardzo jakoś tego piłkarza, ale bramka sztos, nie ma co... :]
0
@tomek8756 a w poniedziałek Ród Smoka ;)
0
@Ojciec5tkidzieci Szczerze, nie oglądałem, trzeba zobaczyć ;D
3
ewolucja loga Batmana na przestrzeni lat :D
https://pbs.twimg.com/media/GPqNJU4WAAA4VCf?format=jpg&name=large
9
Odszedł Orest Lenczyk, trener m.in Cracovii i Zagłębia Lubin, chociaż ja głownie kojarzę go z prowadzenia Śląska Wrocław....
Miał 81 lat.
https://s8.tvp.pl/images2/8/b/c/uid_8bc73c1553bb31bd8afaef52f6ee15331274710574887_width_943_play_0_pos_0_gs_0_height_0_orest-lenczyk-nie-stracil-poczucia-humoru.jpg
@MesQueUnClub_87 @Colon @Ogorinho1974 @kuz @tomek8756 @Sulimo @Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB
21
Edgar Davids, bez charakterystycznych okularów i... długowłosy Henrik Larsson ;]
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441603058_967630552032859_8752560188007598922_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=8igjtNf8KkkQ7kNvgEG44OK&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AYA32lMyNcU7fU1cmak6ZLwiTNXBOx0L0H1W05w6Yeka-g&oe=666E2B24