arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cchesterr43 kozacka fotka przede wszystkim ;]
0
Saluto, pytanie mam, mam zamiar kupić sobie dysk zewnętrzny, 2 Tb, wcześniej korzystałem, z dysków firm Seagate, Adata, Toshiba, co możecie powiedzieć o firmie WD? jakieś opinie, warto, nie warto? ogolnie najlepiej mi się sprawdzały Seagate, ale moze warto spróbować czegoś nowego :D
4
Tragiczne wieści z Paryża - w wieku 60 lat na atak serca zmarł trener kadry bokserskiej Samoa - Lionel Elika Fatupaito
https://i2-prod.themirror.com/incoming/article616573.ece/ALTERNATES/s1200d/0_Lionel-Elika-Fatupaito.jpg
0
Podziękował, propozycje pozapisywane, będzie w czym wybierać ;)
5
panowie, proszę o polecenie jakichs dobrych seriali - kryminały, thrillery - nowe, starsze, niekoniecznie bardzo znane ;) szukam czegoś do ogladania, nic mi do głowy nie przychodzi xd
@tomek8756 @MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @Ogorinho1974 @kamyk_23 @Colon @Rastafarnianin @Sulimo @kuz i inni ;]
1
Saluto panowie,2
Ma ktoś pomysł gdzie znaleźć zaktualizowaną listę filmow marvela do oglądania chronologicznie względem akcji - a nie wychodzenia filmów?
ale taką zaktualizowaną o najnowsze produkcje już (Madame Web, Ant Man nowy, Strażnicy galaktyki najnowsze, Morbius, itd)
@kamyk_23 @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @MesQueUnClub_87 @Colon @JimMorrisonFCB @Encore
0
God Save the Queen :D
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t31.18172-8/13517669_692996444171954_65311113661229208_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=0327a3&_nc_ohc=HOspWIMcXKkQ7kNvgHkD8BV&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&oh=00_AYA3AX7KGrA6Dl0fk6xe6oSi3lssu1L2-1Su3uJ7JMKlVw&oe=66BBB857
2
Nie żyje Shannen Doherty - Znana głównie z serialu Beverly Hills i Czarodziejki
Przegrała walkę z rakiem - Miała 53 lata.
https://www.filmweb.pl/news/Nie+%C5%BCyje+Shannen+Doherty.+Brenda+z+%22Beverly+Hills%2C+90210%22+mia%C5%82a+53+lata-147636
1
@Popitek12 Rivaldo, Nedved ;]
1
@DragonxNF Chłopi im wyszły, to teraz na siłę będą próbować robić kolejne animacje ;]
3
@TheNekro94 Gratki!
1
2x Araujo, 2x Lamine ;)
kto da więcej! XD
0
Jeszcze jutro Anglików wywalić i będzie dobrze! :D
Jak Hiszpania straci gola to bedzie poniżej krytyki...
0
Niemcy wracaaają do domu!!!
aa, oni są w domu xD
1
@arsenallondyn0 Pełny skład:
Diego Velazquez (cap.), Miguel Cervantes, Joan Miró , Garcia Lorca, Paco de Lucia, Francisco Goya,
Luis Buñuel, Pablo Picasso, Salvador Dali, El Greco, Antoni Gaudi
1
i once de gala Francuzów na wieczór ;)
Tylko jakby trochę słabo z opalenizną u tych Francuzów ;)
Paul Gauguin, Paul Cézanne, Auguste Rodin, Edgar Degas, Jean Auguste Renoir, Claude Monet (Capitaine),
Honoré Daumier, Georges Seurat, Toulouse Lautrec, Edouard Manet, Eugène Delacroix.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449054943_1033926408103907_1843824054206289848_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=-al4lRNVSJsQ7kNvgFtz32M&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AYAIdvPqOKM1swiQITAIH-nARw21kRe4rZ3QQhepJLulrg&oe=668E0ACA
@Rastafarnianin @Sulimo @Ojciec5tkidzieci @kamyk_23
1
@Cvzx jak rozpoznałeś, to szacun ;)
2
Z przymrużeniem oka ;)
11 Hiszpanii, w pierwszym składzie m.in.
Picasso, Dali, Francisco Goya czy Gaudi i Cervantes ;)
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449444775_1036351407861407_5390387541240818684_n.jpg?stp=dst-jpg_s720x720&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=WceVzby0MdAQ7kNvgGgklYu&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&gid=Ag_BmBMtmCx5AxtgdAFDc7n&oh=00_AYAfjO0975K9HSJCJWopufuasAXNOUHynK4QrULI8SxKoA&oe=668E130E
0
wiadomo juz z kim gramy w tym sezonie o Puchar Gampera? ;]
1
@Barca_Big_Moment spokojnie, też jestem za Hiszpanią, tak tylko mi przez myśl przeszło xD
a w piciu browarów na stadionie to z Niemcami mogą rywalizować Angole xd
0
mam dziwne przeczucie że jednak Niemcy wyeliminują Hiszpanów, obym się mylił ^^
4
@Barca_Q Niemcy grają u siebie, także kto wie...
tak czy owak, myślę że kto wygra w meczu Niemców z Hiszpanią zdobędzie Puchar
Liczę że Szwajcaria utrze nosa Angolom...
0
koeman - człowiek ze złotym przyrodzeniem ;] - znaczy szczęśliwym wg komentatorów xD
0
Oby nie.... Francuski Krychowiak.... ;/
1
@szymek029 wolę Portugalię od Angoli...
1
@mekston no to właśnie mówię, że Holandia wg mnie pokona Rumunów
1
@mekston Holandia też myślę że da radę Rumunii ;)
0
@TheNekro94 Dziś gdzieś czytałem że winą za słaby wynik Włochów, Spalletti obarcza Simone Inzaghiego i pilkarzy Interu Mediolan, że niby wypaleni po sezonie xD
2
Czyżby Mistrz i Wicemistrz Europy poza turniejem już w 1/8 finału?
Oby, od czasu meczu Anglików z Duńczykami na poprzednim turnieju nie trawię tej ekipy, banda zadufanych w sobie gwiazdeczek...
Z taką kadrą powinni już dawno coś dużego ugrać, chyba personalnie druga po francuskiej kadrze najsilniejsza drużyna Europy
0
Fajerwerki ; O
Fejk czy prawdziwe zdj?
https://pbs.twimg.com/media/GRQ-ZCnXYAAwbL-?format=jpg&name=small