arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Historyczna chwila ;)
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441890303_981901447272436_2990133003287593014_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=sSM1V6ijXjsQ7kNvgGWQ7Ww&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AYByJEB5oqDhXedR0xh1CUOLpmamCNa-IrP93Qf46_lTYg&oe=666E1B84
9
Football lat 90 ;)
Thierry Henry - Juventus Turyn ;)
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441883316_982689880526926_6750054135941203397_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=223SndaH4hgQ7kNvgENqgOk&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AYBFxL8ei0e6PtEss-zbqYasE4Smx8DTaXwjfHjWRa63fQ&oe=666E4FC4
0
@tristan87 Captain Marvel? ;]
2
@BorzyKrzys oglądane, i podzielam opinię kolegi ;]
1
@Ojciec5tkidzieci zagrał też w jednej z części Transfomersów ;) i trzeba pamiętać że zaczynał jako muzyk :D
9
w wieku 74 lat zmarł Janusz Rewiński...
https://www.filmweb.pl/news/Nie+%C5%BCyje+Janusz+Rewi%C5%84ski.+Siara+z+%22Killera%22+mia%C5%82+74+lata-155919
@JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @Colon @kamyk_23 @Ojciec5tkidzieci @tomek8756 i inni
Jaki rola oprócz oczywiście kultowego Siary zapadła Wam w pamięci?
0
Własnie miałem pisać, czy ktoś z tamtych rejonów, co widać na filmikach, a co widać na żywo, to i tak niebo a ziemia...
0
@FanBarcYxD ja dzis przed chwilą w sumie zacząłem duński thriller pod osloną mroku, niezle się narazie zapowiada :D
Pod osłoną mroku
https://www.filmweb.pl/serial/Pod+os%C5%82on%C4%85+mroku-2019-832382
0
@Emhyr dokładnie tak :D pamiętam nawet jak nascie lat temu w PES 6 karierę nimi grałem xD
4
@Kgorecki2500 z kąśliwym poczuciem humoru, hehe :D
0
@maroon niee tylko od Herberta seniora :D ogólnie to jestem bardziej pod fantasy jak thrillery i kryminały i raczej takie ksiazki czytam, ale sprawdze tego Szamałka, bo jednak film oglądałem, a później wracam do moich fantasy :D cykl Anielski czeka, Pan Lodowego Ogrodu, Virion, Mroczna wieża etc. ;) narazie przerobiłem Całego Tolkiena, i Martina, cykl demoniczny Bretta, od Sapkowskiego cykl wiedźmiński, jeszcze nie ruszyłem trylogii husyckiej, ale do niej to jeszcze daleeka droga hehe
1
@maroon jeszcze ksiażki nie czytałem, żona twierdzi że nienajgorzej ;) ogolnie podobal jej się film, mimo ze wpierw ksiażke przeczytała, ja jak skonczę Diunę :D zabiorę się za Szamałka, to będę mógł wyrazić swoją opinię hehe :D
0
@maroon dokładnie tak, w rolach głównych Trojan i Magdalena Koleśnik, gra też m.in starszy brat Andrzeja Grabowskiego, zapomniałem imienia ^^
1
@MesQueUnClub96 Margot Robbie, Mila Kunis, może Gal Gadot bym jeszcze dorzucił ;]
4
Kolory zła - Czerwień, na podstawie thrillera M.O. Sobczak obejrzane, trochę się różni od książki, ale ogólnie całkiem na plus, Gierszał jak zwykle trzyma poziom, inni znacząco nie odstają, ze swojej strony polecam ;) jak na polskie realia niezły film, swoją drogą ostatnie polskie thrillery dają radę (Nieobliczalna, Doppelganger, Ukryta sieć, teraz Czerwień, czeka mnie jeszcze film Różyczka 2, ale jestem dobrej myśli)
Oglądaliście? jak wrażenia? może jakieś wasze typy na dobre thrillery, w miarę nowe (Amazon, Netflix, Disney, HBO, etc.)
@MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @Colon @Encore @Emhyr @JimMorrisonFCB @Ogorinho1974 @tomek8756 @kamyk_23 @kuz
0
@macio_944 oki. zwracam honor
1. a co powiecie o hipotetycznej planecie X - Nibiru? istnieje? nie istnieje?
2. Inna sprawa - Życie na ziemi przyleciało z kosmosu, komety, etc. takie coś też gdzieś slyszalem
3. Śmierć Hitlera w Berlinie - głośno mówiło się że Hitler przezyl wojnę, i uciekl do Argentyny
@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @Arden @Kgorecki2500
2
@macio_944 jesteś tak w 100 % pewny że w Armstrong i Aldrin wtedy wylądowali na Ksieżycu? wiele zdj temu przeczy xD ale w sumie musialbym sie wczytać w to, flaga amerykańska łopocze na wietrze na zdjęciu bodajze, a przecież na Księżycu nie ma jako takiej atmosfery, i skąd tam ruchy powietrza? xD
Nie chce polemizować xD na szybko, ot tak to mi do głowy przyszlo
0
@MesQueUnClub_87 tutaj raczej chodzi mi o wykrycie sprawców XD
5
@Arden Zamach na WTC, lądowanie na Księżycu, może śmierć Bruce Lee i jego syna, Zamach na Tupaca
Dużo tego xd
1
teraz tak myslę, że Laporta od początku chciał się pozbyć Xaviego, ten zagrał mu na nosie mówiąc że po sezonie odejdzie, a prezydent chciał pokazać że on rządzi i podejmuje ostateczne decyzje, stąd nakłanianie Xaviego do pozostania na kolejny sezon tylko po to, żeby po kilku tygodniach go zwolnić,
Flick pewnie w kuluarach wiedział że tak czy owak przejmie Barcelone ;]
Tak mi teraz przeszło przez myśl :D
5
@szymekdymek jeszcze nie wiadomo kto bedzie gral w klubie w przyszlym sezonie :D
2
@Yakoob i bardzo dobrze, lepiej żeby takie Empoli zostało w lidze, niż jakieś Frosinone xD
0
@FcPortoFan1999 no ja byłbym za Motorem Lublin, cieszą Katowice, po 19 latach wracają, oby nie spadły z hukiem jak Ruch Chorzów w przyszłym sezonie ;)
0
Arka, Motor, Górnik Łęczna czy Odra Opole?
Kogo byście chcieli jako trzecią drużynę w Ekstraklasie? ;]
0
dlaczego mecz w Częstochowie jest opóźniony?
0
@kazbychu no jak przegra to GKS się zrówna z nimi punktami, z tym że nie wiem jaki będzie bezpośredni bilans pomiędzy oboma klubami ;]
0
Jak dziś obstawiacie wyniki w na polskich boiskach? kto mistrzem? Jagiellonia czy Śląsk?
kto bezpośrednio wraz z Lechią awansuje do Ekstraklasy? GKS czy Arka? ;)
0
@Ojciec5tkidzieci Troja?
0
@tomek8756 zależy, jak jestem wypoczęty, napisy xD
a jak po nocce chce cos obejrzeć, to lektor, bo napisy się rozjeżdżają xD
2
@Qlimax86 bo jedna z federacji nakazuje obowiazkową obronę z Chellengerem, usyk ma teraz w kontrakcie wpisaną walkę rewanżową z Furym, stąd federacja (nie pamiętam, ale bodajże IBF) pozbawi go tytułu, i zorganizuje walkę mistrzowską tego chellengera nr 1 z kimś innym xD