arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kredon a o kim mowa? kogo zapomnieli wpisać? xDD
2
Z nazwiska i z pozycji na boisku, pierwsze co mi przyszło do głowy to Jose Chilavert ;)
0
@kokos_xd dokładnie to samo chciałem napisać xDD
0
pamięta ktoś jak się nazywał polski program bodajże na polsacie, polsacie play - o łowieniu ryb? dwóch, czy trzech typów jeździło i łowiło ryby, w Polsce, jakieś odcinki były w Kanadzie bodajze... nie mogę znaleźć, coś chodził mi po głowie tytuł taaaka ryba, ale to chyba nie to xd
1
@Ojciec5tkidzieci słyszałem, jest na liście do obejrzenia ;]
0
przypomni mi może jaki to nick ma nasz gwiazdor z 1 z 10? :D pamiętałem ale zapomniałem niestety ;/
0
@Zdobywca to od kiedy oficjalnie rozpoczynają się wybory? już głosy amerykanie oddają? nie orientuję się na jakiej zasadzie to działa xd
10
Ze starej fotografii 2:
1898 r.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/463212258_968033912036861_2834148508532374250_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=cF50B93ln-wQ7kNvgFwcTe8&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&_nc_gid=ANf6jqeJA6dj0S7CrRWrXJn&oh=00_AYBrwclbjLuwCIwxdfoH-zrJR8v6PEI0c0wGa7Sp5jtL_A&oe=6729795B
Louis Renault w swoim pierwszym samochodzie ;)
@Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @tomek8756 @kamyk_23 @JimMorrisonFCB @kuz @BorzyKrzys @MesQueUnClub_87 i inni
3
REAKTYWACJA SERII!
------------------------------------
Seria ze starej fotografii - 1
26.10.1971 r.
53 rocznica podpisania umowy licencyjnej z koncernem motoryzacyjnym FIAT, na produkcję w Polsce fiata 126p.
https://pbs.twimg.com/media/Ga09O5VbcAAut6S?format=jpg&name=small
@tomek8756 @Ogorinho1974 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @BorzyKrzys @kuz @Rastafarnianin @Sulimo i inni ;)
0
@creative7 o tym samym pomyślałem, kiedy Minister obrony, i Glik odeszli z kadry, nie mamy obrony :D
7
koncze katalogowanie swoich zdjęć historycznych z serii "na starej fotografii" którą kiedyś tu prowadziłem, nadal chętni żeby wrócić do tej serii? ;) mysle ze jeszcze kilka dni mi to zajmie i pod koniec tygodnia mogę ruszyć ;)
@kamyk_23 @kuz @tomek8756 @JimMorrisonFCB @Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @PatrykBarca i inni
0
@Barceloniarz987 na moje warto, obejrzałem niedawno jedną i drugą część, na trzecią czekam ;]
2
@tomek8756 wypadałoby ;]
1
@ranger3120 tez się ostatnio zastanawialismy ocb ;)
2
co za towarzystwo! :O
0
@Kapitan hawk Szacunek ;]
2
@Kgorecki2500 to przypadkiem nie Ty? ;)
2
Słowenia zalana, niepokojąco to wygląda, myślałem że te zapowiedzi że może się powtórzyć 1997 rok to bujdy, teraz nie jestem już tego taki pewny
1997 mało pamiętam, jestem rocznik ~90, jednak swieżo po obejrzeniu paru dokumentów, no i filmików z tamtych wydarzeń - groza...
1
@mordini123 podziękował! :D
0
macie pomysł gdzie znaleźć cały wczorajszy mecz piszczek vs. blaszczykowski do obejrzenia?
1
@MesQueUnClub_87 i Dirty Dancing, bodajże wirujący seks xD albo cos mi się pomyliło xd
9
Gwiazdozbiór ;)
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/457611773_2173775479661689_6041987094639645666_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=4GsWrMyzO0QQ7kNvgFRIaxt&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AYCCXBuEk5yaoj4sHFs-_fJPGANvMpa-RIRgqt5-4YrQkQ&oe=66D8D799
@Ojciec5tkidzieci @tomek8756 @Ogorinho1974 @MesQueUnClub_87 @Sulimo @kamyk_23 @JimMorrisonFCB
7
Szkoda tego Osimhena poza Europą, Comana w sumie tez, Ależ ci Saudowie psują football...
0
@Radioactive9705 Thorgal, Kajko i Kokosz! z zagranicznych Hugo i Yans ;)
2
@Ojciec5tkidzieci a to znasz? ;]
2
@misterio zapomniałem o Herosach! do tej pory robimy turnieje na Hamachi na osiedlu ;D
4
@Sulimo Ja mi się podobała muzyka z czółówek Saint Seiya, DB GT i przede wszystkim tajemniczych Złotych miast - jesli chodzi o anime ;]
6
Smutny dzień, dziś w wieku 88 lat zmarł Alain Delon - francuski aktor, i
Franciszek Smuda - były trener reprezentacji Polski - miał 76 lat
0
pytanie do użytkowników myszy bezprzewodowych ładowanych za pomocą USB
nie mogę wyczaić, po rozładowaniu, ładujecie je w trybie On czy Off?
https://allegro.pl/oferta/mysz-gamingowa-genesis-zircon-500-wireless-czarna-bezprzewodowa-16235200037
0
@tomek8756 Wszyscy mi polecali, obejrzałem kilka odc ale jakoś nie moje klimaty chyba ;) ale nie posiłkuj się moją opinią, bo ogólnie z kim gadam, twierdzą ze dobry ;]