0

@Kredon a o kim mowa? kogo zapomnieli wpisać? xDD

2

Z nazwiska i z pozycji na boisku, pierwsze co mi przyszło do głowy to Jose Chilavert ;)

0

@kokos_xd dokładnie to samo chciałem napisać xDD

0

pamięta ktoś jak się nazywał polski program bodajże na polsacie, polsacie play - o łowieniu ryb? dwóch, czy trzech typów jeździło i łowiło ryby, w Polsce, jakieś odcinki były w Kanadzie bodajze... nie mogę znaleźć, coś chodził mi po głowie tytuł taaaka ryba, ale to chyba nie to xd

1

@Ojciec5tkidzieci słyszałem, jest na liście do obejrzenia ;]

0

przypomni mi może jaki to nick ma nasz gwiazdor z 1 z 10? :D pamiętałem ale zapomniałem niestety ;/

0

@Zdobywca to od kiedy oficjalnie rozpoczynają się wybory? już głosy amerykanie oddają? nie orientuję się na jakiej zasadzie to działa xd

3

REAKTYWACJA SERII!
------------------------------------
Seria ze starej fotografii - 1
26.10.1971 r.
53 rocznica podpisania umowy licencyjnej z koncernem motoryzacyjnym FIAT, na produkcję w Polsce fiata 126p.

https://pbs.twimg.com/media/Ga09O5VbcAAut6S?format=jpg&name=small

@tomek8756 @Ogorinho1974 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @BorzyKrzys @kuz @Rastafarnianin @Sulimo i inni ;)

0

@creative7 o tym samym pomyślałem, kiedy Minister obrony, i Glik odeszli z kadry, nie mamy obrony :D

7

koncze katalogowanie swoich zdjęć historycznych z serii "na starej fotografii" którą kiedyś tu prowadziłem, nadal chętni żeby wrócić do tej serii? ;) mysle ze jeszcze kilka dni mi to zajmie i pod koniec tygodnia mogę ruszyć ;)

@kamyk_23 @kuz @tomek8756 @JimMorrisonFCB @Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @PatrykBarca i inni

0

@Barceloniarz987 na moje warto, obejrzałem niedawno jedną i drugą część, na trzecią czekam ;]

2

@tomek8756 wypadałoby ;]

1

@ranger3120 tez się ostatnio zastanawialismy ocb ;)

2

co za towarzystwo! :O




0

@Kapitan hawk Szacunek ;]

2

@Kgorecki2500 to przypadkiem nie Ty? ;)


2

Słowenia zalana, niepokojąco to wygląda, myślałem że te zapowiedzi że może się powtórzyć 1997 rok to bujdy, teraz nie jestem już tego taki pewny
1997 mało pamiętam, jestem rocznik ~90, jednak swieżo po obejrzeniu paru dokumentów, no i filmików z tamtych wydarzeń - groza...

1

@mordini123 podziękował! :D

0

macie pomysł gdzie znaleźć cały wczorajszy mecz piszczek vs. blaszczykowski do obejrzenia?

1

@MesQueUnClub_87 i Dirty Dancing, bodajże wirujący seks xD albo cos mi się pomyliło xd

7

Szkoda tego Osimhena poza Europą, Comana w sumie tez, Ależ ci Saudowie psują football...

0

@Radioactive9705 Thorgal, Kajko i Kokosz! z zagranicznych Hugo i Yans ;)

2

@Ojciec5tkidzieci a to znasz? ;]


2

@misterio zapomniałem o Herosach! do tej pory robimy turnieje na Hamachi na osiedlu ;D

4

@Sulimo Ja mi się podobała muzyka z czółówek Saint Seiya, DB GT i przede wszystkim tajemniczych Złotych miast - jesli chodzi o anime ;]

6

Smutny dzień, dziś w wieku 88 lat zmarł Alain Delon - francuski aktor, i
Franciszek Smuda - były trener reprezentacji Polski - miał 76 lat

0

pytanie do użytkowników myszy bezprzewodowych ładowanych za pomocą USB
nie mogę wyczaić, po rozładowaniu, ładujecie je w trybie On czy Off?

https://allegro.pl/oferta/mysz-gamingowa-genesis-zircon-500-wireless-czarna-bezprzewodowa-16235200037

0

@tomek8756 Wszyscy mi polecali, obejrzałem kilka odc ale jakoś nie moje klimaty chyba ;) ale nie posiłkuj się moją opinią, bo ogólnie z kim gadam, twierdzą ze dobry ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?