auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo fajny wywiad. Jedynie nie zgodzę się z odpowiedziami na temat Neymara i Luiza. Wywiad był udzielany pewnie przed Pucharem Konfederacji i pewnie już zmienił zdania co do Ney'a :)
0
Off top: Girona - Almeria 0:1. W sobotę drugi mecz, Almeria musi już tylko postawić kropkę nad i :) Primera już bardzo blisko.
0
Proszę, tylko nie zaczynajcie znów, że nie gra na swojej pozycji bo mnie zaraz coś strzeli..
0
Może dlatego, że przeszedł do Schalke?
0
Już z góry banik by się przydał, ale Redakcja pewnie będzie trzymała się "regulaminu".
0
Chętnie wysłucham dlaczego nie powinien.
0
Nie ma to jak odpisywać trollowi.
0
Nie pisz, że Caravajal jest słaby, bo to bzdura. Podobno został najlepszym prawym obrońcą w Bundeslidze.
0
Nie no, następny..
0
http://futbolenvivord.blogspot.com/p/canal-1.html#www.rojadirecta.me
0
O rany, co zrobił teraz Thiago. Przełożenie - poezja!
0
Ładnie Montoya zawinął rywalem. Coś cantenaccio się nie sprawdza :)
0
Jakiś ograniczony jesteś?
0
Czyżby hat-trick?
0
O tym niestety zdecyduje już sam.
0
Inigo Martinez po prostu fatalnie, wszystko przechodzi przez niego. Długa piła i nogi jak z waty. Marc teraz też się nie popisał..
0
Inigo... bramka na jego konto.
0
Dobry zawodnik, ale to nie to. Dopiero od odejścia Valverde zaczął grać na środku obrony. Nic do niego nie mam, nawet pokuszę się o zdanie, że gra wspaniale jak na pierwszy sezon na tej pozycji, ale my potrzebujemy zawodnika, który ma już ogromne doświadczenie grania na środku.
0
Środkowy obrońca do pary z Adriano jak znalazł.
0
Coś się sypie..
0
Wypożyczyć jak najbardziej tak. Bardzo możliwe, że grałby w pierwszym składzie, bo Rami prawdopodobnie odejdzie a z Mathieu też nic nie wiadomo.
0
Que golazo..
0
Daj jeszcze sezon. Później sobie takie tezy stawiaj.
0
Już prędzej trenerem zostanie Jordi Roura.
0
Ah, aż wspomnienia wracają z naszego pressingu, barcelońskiego. Nie ukrywam, że chciałbym by Tito jedną ze zmian, które wprowadzi w sposobie gry niech będzie przywrócenie pressingu. Chyba, że jednak znajdziemy defensora 'z prawdziwego zdarzenia' w co jakoś ciężko mi uwierzyć patrząc na rynek.
0
Też zauważyłem, że użytkownicy tej strony myślą iż on naprawdę ma coś z głową. A chłopak robi sobie zwyczajnie jaja.
0
Kolejny mecz Cesca na '10'. Kolejny dobry. Więc proszę, przestańcie już pisać, że to środkowy pomocnik bo nie mogę tego czytać. Pod napastnikiem grał w Arsenalu, gra i u nas. Najlepsze występy w tym sezonie zaliczał na tej właśnie pozycji. Na centrali - kompromitujące. To jest jego pozycja, nie środek, nie miejsce Xaviego, basta.
0
Mam nadzieję, że mak982 robi sobie tylko żarty. Jeśli taki skład wyjdzie... to nie wiem co o tym myśleć. Nie jestem trenerem, ale.. Cesc lepszy od Maty? Pedro od Silvy czy Cazorli? Arbeloa od Azpilicuety? Oczywiście patrząc na formę. VdB nie chce nic zmieniać. Oby to nie wyszło im tyłem.
0
Wolałbym żeby było Alcorconazo. Rubi przygotował zespół, że po pierwszej połowie wygrywają już 2:0, gdzie wystarczał im remis 0:0. Przydałby się ktoś taki w sztabie Barcelony, więc trzymajmy kciuki za Almerię w finale :)
0
Hiszpańscy koledzy piszą, że dwumecz więc pewnie tak.