auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chcialbym tego projektu, ale oczywiscie z odpowiednim zachowaniem.
0
"Nadal uważam, że gramy lepszą piłkę niż Real, ale za to oni mają dużo szczęścia i są bardzo efektywni." - Denerwuje mnie jego gadanie. Jakby ktos z Realu tak powiedzial to byscie z mordami lecieli. "Mourinho, mimo że jest zwycięzcą, nie przejdzie do historii futbolu." - Po co opowiadac takie bzdury? Juz dawno zapisal sie w historii. Jak zawsze najwiecej do powiedzenia. A Wy go popieracie. Troche obiektwyizmu.
0
Off top: Kamerun wygrał z Wyspami Zielonego Przylądka, ale i tak w dwumeczu odpadł i nie jedzie na PNA. Song chociaż będzie do dyspozycji :)
0
KOKSY !!!
0
Xavi znów zaczyna swoje gadanki. Jak mnie to wkurza. Jak można mówić, że Mourinho nie przejdzie do historii jak już dawno przeszedł - czy komuś się to podoba czy nie.
0
I dawac. Jeszcze nie dawno pisaliscie jak on to sie zmienil. Oh, ''zaskakuje mnie pozytywnie Mou" - tylko to widzialem. Mamy kolejny jego komentarz. Jestescie gorsi od niego. Najezdzajcie.
0
Barcelona B prowadzi ze Sportingiem Gijon 2:0. Bramki : Luis Alberto, Dongou :)
0
Off top: Panowie, kiedy Copa Del Rey? Bedzie losowanie czy cuś takiego ?
0
magiczny717, http://www.meczyki.pl/skroty/19575/kolumbia_paragwaj_20.html - gole Falcao.
0
Widzieliscie Falcao? Matko boska ...
0
Off top: Iniesta znów kontuzja. Na szczęście nie groźna. Nie zagra z Białorusią, ale powinien pyknąć z Francją.
0
Jakbym chciał by Messi wrócił na bok. Chociażby przypominam sobie mecz z Rayo z tamtego sezonu 0:7 i widać jak na dłoni, że na boki czuje się doskonale.
0
Musi byc doping !
0
On naprawdę jest chory na głowę? Bo po każdej wypowiedzi skłaniam się co do tej myśli.
0
Nie ma co sprawdzac Tito. Trzeba dawac szanse. Jak Go stracimy to Ci tego nie wybacze.
0
Nie ma co plakac. Wroca Pique i Puyol to bedzie bardzo dobrze i wystarczajaco.
0
WY MYSLICIE CIAGLE JAK COS DOBRZE POWIE, ZE SIE POPRAWIL. PROSZE PAJACE.
0
Juz pacany kazdego chcecie kupic. Wylecza sie obroncy i bedzie dobrze.
0
???? gdzie komentarze ????
0
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!
0
Wróci Puyol, Pique i nikogo nie potrzeba. Przecież będzie jeszcze Masche i (mam nadzieję) co raz więcej ogrywany Bartra.
0
idiota jebany
0
0
NEYMAR POTRZEBNY.
0
I CO NEYMAR NIE POTRZEBNY LAMY ?
0
Świetni kibice, aż ciary przechodzą :)
0
ORŁOWSKI :D
0
Wy jestescie nienormalni. Piszecie zmadzral / jest glupi... A co tutaj mial powiedziec? Zablokujcie komentarze na tej stronie, bo strach patrzec.
0
Neymar nie poradzi sobie? Wy to jestescie eksperci. Oscar tez mial sobie nie poradzic.