0

Chcialbym tego projektu, ale oczywiscie z odpowiednim zachowaniem.

0

"Nadal uważam, że gramy lepszą piłkę niż Real, ale za to oni mają dużo szczęścia i są bardzo efektywni." - Denerwuje mnie jego gadanie. Jakby ktos z Realu tak powiedzial to byscie z mordami lecieli. "Mourinho, mimo że jest zwycięzcą, nie przejdzie do historii futbolu." - Po co opowiadac takie bzdury? Juz dawno zapisal sie w historii. Jak zawsze najwiecej do powiedzenia. A Wy go popieracie. Troche obiektwyizmu.

0

Off top: Kamerun wygrał z Wyspami Zielonego Przylądka, ale i tak w dwumeczu odpadł i nie jedzie na PNA. Song chociaż będzie do dyspozycji :)

0

KOKSY !!!

0

Xavi znów zaczyna swoje gadanki. Jak mnie to wkurza. Jak można mówić, że Mourinho nie przejdzie do historii jak już dawno przeszedł - czy komuś się to podoba czy nie.

0

I dawac. Jeszcze nie dawno pisaliscie jak on to sie zmienil. Oh, ''zaskakuje mnie pozytywnie Mou" - tylko to widzialem. Mamy kolejny jego komentarz. Jestescie gorsi od niego. Najezdzajcie.

0

Barcelona B prowadzi ze Sportingiem Gijon 2:0. Bramki : Luis Alberto, Dongou :)

0

Off top: Panowie, kiedy Copa Del Rey? Bedzie losowanie czy cuś takiego ?

0

0

Widzieliscie Falcao? Matko boska ...

0

Off top: Iniesta znów kontuzja. Na szczęście nie groźna. Nie zagra z Białorusią, ale powinien pyknąć z Francją.

0

Jakbym chciał by Messi wrócił na bok. Chociażby przypominam sobie mecz z Rayo z tamtego sezonu 0:7 i widać jak na dłoni, że na boki czuje się doskonale.

0

Musi byc doping !

0

On naprawdę jest chory na głowę? Bo po każdej wypowiedzi skłaniam się co do tej myśli.

0

Nie ma co sprawdzac Tito. Trzeba dawac szanse. Jak Go stracimy to Ci tego nie wybacze.

0

Nie ma co plakac. Wroca Pique i Puyol to bedzie bardzo dobrze i wystarczajaco.

0

WY MYSLICIE CIAGLE JAK COS DOBRZE POWIE, ZE SIE POPRAWIL. PROSZE PAJACE.

0

Juz pacany kazdego chcecie kupic. Wylecza sie obroncy i bedzie dobrze.

0

???? gdzie komentarze ????

0

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!

0

Wróci Puyol, Pique i nikogo nie potrzeba. Przecież będzie jeszcze Masche i (mam nadzieję) co raz więcej ogrywany Bartra.

0

idiota jebany

0

0

NEYMAR POTRZEBNY.

0

I CO NEYMAR NIE POTRZEBNY LAMY ?

0

Świetni kibice, aż ciary przechodzą :)

0

ORŁOWSKI :D

0

Wy jestescie nienormalni. Piszecie zmadzral / jest glupi... A co tutaj mial powiedziec? Zablokujcie komentarze na tej stronie, bo strach patrzec.

0

Neymar nie poradzi sobie? Wy to jestescie eksperci. Oscar tez mial sobie nie poradzic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?