0

montoya kozak

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

Messi juz znowu bedzie sie klocil ze wszystkimi ??

0

sedzia znow odwala...

0

PANOWIE KTO TO KOMENTUJE ????

0

mi oczywiscie transmisja nie pojdzie bo mam 1mb

0

Nie napiszecie o Barcelonie B? Wstydzicie sie ?

0

NAPISZCIE O MECZU BARCELONY B.... 2:3

0

Mam nadzieję :)

0

Nudne te porownania ciagle

0

Uważam jak Tito, że ten wyjazd będzie najtrudniejszy. Coś jak z Sevillą. Jest tam świetna atmosfera i wiemy jak Rayo grało z Realem ... (jeśli ktoś oglądał). Mam nadzieję, iż wygramy.

0

Agresywnych? Daj spokoj. W kazdym klubie jest grupa kibicow, ktorzy sa razem i kibicuja "bardziej"...

0

''madrycki taksówkarz" - tyle w tym temacie. A to wszystko wyszło od Marcy. Wiec po co w ogole o tym pisac :(

0

Panowie. Teraz jak będą głosowania na mecze Barcy to każdy wbija, głosuje i nie będziemy się szarpali na necie tylko na TVP 1 :D

0

Oby wracali jak najszybciej, bo wchodzimy w bardzo ciężką fazę sezonu. Off top: Fajnie, że mecz Barcy z Celticiem na TVP 1 będzie :)

0

Niech wroca nasi obroncy to zobaczycie.

0

Co Wam tam znow nie pasuje? Chcecie wszystko wygrywac? W ataku gramy dobrze. W obronie nie, ale ... zastanowcie sie troche. Nie mamy obroncow, wroca bedzie dobrze. Wy z gory ich oceniacie jakby 8 lat grali ze soba.

0

Alez Tito zaskakuje ;o POZYTYWNIE :)

0

Hen, oczywiście, że nie prezentuje, ale na pewno jest ciekawsza.

0

Tak trudno Wam pojąć, że Bartra będzie dostawał tylko szanse u boku Puyola lub Pique czy tak ciężko zrozumieć?

0

Chcialbym aby przejal klub z tradycja i odbudowal. LIVERPOOL.

0

Dzieki piotrek. Ten pakiet jest wylacznie dodatkiem do oferty telewizja, internet, telefon. Za ten pakiet placi sie dodatkowe 29zl. http://www.dipol.tkb.pl/oferta/

0

Panowie mam pytanie. Na ktorych kanalach nie leca mecze Barcy? Canal + gol / Canal + gol HD / Canal + sport / Canal + sport HD ? Chce wykupic pakiet, ale jeden jest z canal + sport, c+week, canal+gol, a drugi canal+sport hd. I nie wiem na ktorym nie graja. Prosze o odpowiedz.

0

A nie powinno być El Partidazo? Czy dobrze Que Partidazo? Chyba się mylę.

0

popierdolony sedzia

0

Wszystkie gole z dupy... super...

0

kurwa tylko my takie tracimy ?

0

o chryste

0

Panowie, na jakich kanalach nie leca meczy barcy? Canal + sport / Canal + sport HD / Canal + gol / Canal +gol HD ????

0

Na jakich kanalach leca mecze barcelony. Canal + sport, Canal + gol czy Canal + sport hd i canal + gol hd ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?