auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
montoya kozak
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Messi juz znowu bedzie sie klocil ze wszystkimi ??
0
sedzia znow odwala...
0
PANOWIE KTO TO KOMENTUJE ????
0
mi oczywiscie transmisja nie pojdzie bo mam 1mb
0
Nie napiszecie o Barcelonie B? Wstydzicie sie ?
0
NAPISZCIE O MECZU BARCELONY B.... 2:3
0
Mam nadzieję :)
0
Nudne te porownania ciagle
0
Uważam jak Tito, że ten wyjazd będzie najtrudniejszy. Coś jak z Sevillą. Jest tam świetna atmosfera i wiemy jak Rayo grało z Realem ... (jeśli ktoś oglądał). Mam nadzieję, iż wygramy.
0
Agresywnych? Daj spokoj. W kazdym klubie jest grupa kibicow, ktorzy sa razem i kibicuja "bardziej"...
0
''madrycki taksówkarz" - tyle w tym temacie. A to wszystko wyszło od Marcy. Wiec po co w ogole o tym pisac :(
0
Panowie. Teraz jak będą głosowania na mecze Barcy to każdy wbija, głosuje i nie będziemy się szarpali na necie tylko na TVP 1 :D
0
Oby wracali jak najszybciej, bo wchodzimy w bardzo ciężką fazę sezonu. Off top: Fajnie, że mecz Barcy z Celticiem na TVP 1 będzie :)
0
Niech wroca nasi obroncy to zobaczycie.
0
Co Wam tam znow nie pasuje? Chcecie wszystko wygrywac? W ataku gramy dobrze. W obronie nie, ale ... zastanowcie sie troche. Nie mamy obroncow, wroca bedzie dobrze. Wy z gory ich oceniacie jakby 8 lat grali ze soba.
0
Alez Tito zaskakuje ;o POZYTYWNIE :)
0
Hen, oczywiście, że nie prezentuje, ale na pewno jest ciekawsza.
0
Tak trudno Wam pojąć, że Bartra będzie dostawał tylko szanse u boku Puyola lub Pique czy tak ciężko zrozumieć?
0
Chcialbym aby przejal klub z tradycja i odbudowal. LIVERPOOL.
0
Dzieki piotrek. Ten pakiet jest wylacznie dodatkiem do oferty telewizja, internet, telefon. Za ten pakiet placi sie dodatkowe 29zl. http://www.dipol.tkb.pl/oferta/
0
Panowie mam pytanie. Na ktorych kanalach nie leca mecze Barcy? Canal + gol / Canal + gol HD / Canal + sport / Canal + sport HD ? Chce wykupic pakiet, ale jeden jest z canal + sport, c+week, canal+gol, a drugi canal+sport hd. I nie wiem na ktorym nie graja. Prosze o odpowiedz.
0
A nie powinno być El Partidazo? Czy dobrze Que Partidazo? Chyba się mylę.
0
popierdolony sedzia
0
Wszystkie gole z dupy... super...
0
kurwa tylko my takie tracimy ?
0
o chryste
0
Panowie, na jakich kanalach nie leca meczy barcy? Canal + sport / Canal + sport HD / Canal + gol / Canal +gol HD ????
0
Na jakich kanalach leca mecze barcelony. Canal + sport, Canal + gol czy Canal + sport hd i canal + gol hd ?