0

REDAKCJO, USUNCIE + i - , BO TO JEST DZIECINNE.

0

Hahahahahah, :DDD. Jak go to boli ! !! HAHAHAHA

0

Niestety ludzie potrafią być tępi...

0

Bardzo dobra robota Redakcjo!

0

Federer - najbardziej widowiskowy tenisista na świecie (w historii (?)). Dla mnie jest on numerem jeden w świecie tenisa jak Messi w piłce nożnej. Niech żyją obaj ! :)

0

Real, oby tak dalej :)

0

REAL DAJE CZADU :D

0

Nie ma co się podniecać. I tak pewnie polecą po nich na SB.

0

Makaj, oglądałeś mecz? A tak na poważnie to Villa asystował, nie Thiago.

0

Bardzo dobrze! Gdy idzie na pełnej szybkości z dryblingiem - to mój ulubiony moment. Gorzej jest jak tylko podaje. Ale odnajdzie się i zobaczycie, że będzie jednym z filarów :)

0

Niewątpliwie Jose to osoba zasłużona w futbolu. Będzie się o nim długo rozmawiało, pamiętało. Mimo wszystko szkoda, że... charakterem jest taki, a nie inny.

0

Ten lamus dwadziescia bramek na sezon nie strzeli.

0

Tylko, że Atomowa Pchła to przezwisko a nie jakieś słówko wymyślone przez Was.

0

Musicie pisac te zalosne Gargamel? To nie jest smieszne. Zachowujecie sie jak dzieci, a pozniej macie zale do innych.

0

Dajcie sobie spokoj z tymi Waszymi nieśmiesznymi rymowankami ...

0

Koniec spotkania. Barcelona B remisuje z liderem Segunda Division 1:1. A w Primera Division także kończy się spotkanie Malaga Granada 4:0. Teraz czekamy na ciekawe spotkanie w mieście Valladolid.

0

Juz pocisk na niego dzieciuszków, bo woli Pelego... Uspokujcie sie

0

daany8, wiem, że to Cię kręci lecz nie musisz ujawniać swego zainteresowania wobec mężczyzn.

0

Też się przeraziłem ostatnio, ale bez przesady. ILE JESZCZE BĘDZIECIE O TYM PISAĆ? Dajcie już spokój o jego kontuzjach...

0

Panowie, co wczoraj śpiewali na CN? "Hijo de puta es..." coś takiego ? Jak to dokładnie brzmiało? I co to znaczy ? Z góry dzięki.

0

Popieram Damianov12.

0

Nie rozumiem niektórych z Was. Co Wam w nim tak nie pasuję ? Fryzura, gra? Gra jak gra, chce się pokazać, co wy myślicie że będzie tylko podawał? Jeszcze do pierwszego się odniosę. Właśnie -FRYZURA! Tego nigdy nie pojmę. Tak, ja też nie przepadam za Ronaldo. Ale co Wam (jakiś odsetek na pewno jest) przeszkadza? Niektórzy z Was myślą, że jak ktoś ma zrobione coś z włosami to pedał itp. Rozumiem nie lubić go za jakąś tam arogancję (kibice Realu nazywają to SZCZEROŚCIĄ), ale za to że ma żel na włosach? To tak jak nasi zawodnicy. Myślicie, że u nas wszystko, ładnie, pięknie. Ale ja potrafię być obiektywny i zobaczyć wypowiedzi Xavi'ego, Busi'ego m.in. z tamtego sezonu. To nie są już takie skromne wypowiedzi jak mówią, że zasłużyli na zwycięstwo czy coś innego. Zawsze lubiłem Xavi'ego, ale ostatnimi czasy mnie trochę irytował. Tu mógłbym najbardziej przytoczyć jeden z artykułów "W ciszy stadionu..." - Xavi, czas zamilknąć. A tak jeszcze. Już nikt nie spojrzy, że Xavi też ma kupę żelu na włosach? Próbuję pisać jako obiektywny kibic Barcelony, ale nie wiem czy mi się to udało. Mimo wszystko nie podoba mi się niektórych podejście do innych zawodników.

0

''Mróz na Bernabéu wzrósł do -11." O jej, jakie to żałosne. Nawet admini tego używają. Zachowujecie się jak dzieci. OK. Kibice Realu to wymyślili, ale to robi się już nudne .... DZIECINADA.

0

MASCHEEEE

0

Ci co znają się mniej więcej wybierają Isco. Ci co powtórki oglądają - El Shaarawi'ego.

0

Jestescie nienormalni. Stajecie sie tak jak "kibicami Ronaldo" to tak Wy Messiego. Chcecie aby grał w każdym meczu i strzelał po sto goli. Po co ma grać w takim beznadziejnym meczu? Mnie tam jego rekord mało co obchodzi. ZROZUMCIE, ŻE SĄ WAŻNIEJSZE MECZE I MUSI BYĆ ZDROWY I WYPOCZĘTY, bo gra dla drużyny a nie dla siebie.

0

Gratulacje dla redakcji. Dobra robota, oby tak dalej :)

0

Derby między Realem i Atlético? To, co dotyczy innych, jest na drugim planie. My musimy pozostać pewni siebie i doskonalić się jako zespół ''
Dla Was też tak trzeba powiedzieć. Przestańcie pisać na rm.pl te głupie komentarze -11 itp. To jest żałosne. Wiem, że to oni wymyślili, ale nie musimy teraz robić tego samego, bo to jest dziecinne.

0

Vamossss betis

0

Juz Wy wielcy sie odzywacie ''wielu tak mowilo a co z tego wyniklo wszyscy wiemy...'', ''Ilu to już było takich trenerów co mówili ,, mamy sposób na Barce'' , ,,możemy sprawić niespodzianke'' przeważnie takie mecze Barca wygrywała i to wysoko.'' itp. Skończcie tą swoją nudną gadkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?