auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mam beke z Valencii.. HAHAHA :D
0
Jak nie wywieziemy z Mestalla 3 punktów z taką grą ich obrony to się po prostu rozpłacze.
0
Keita bramka dla Mali dająca pewnie zwycięstwo. Na prawdę dobrze gra! Widać, że treningi z Barcą mu się przydały :)
0
Stało się? Stało. Trudno. (przynajmniej dla mnie). Dzięki i powodzenia Victor, udowodnij, że potrafisz bronić.
0
Off top: Właśnie skończyła się pierwsza połowa Barcy B. 1:1. Po golu Lobato zdecydowanie zgasła nasza drużyna. Dobija mnie jedna rzecz. Deul ma do podania dwie osoby a i tak idzie na chama przez 3 zawodników tracąc piłkę... Na prawdę musi się zmienić, bo nic z tego nie będzie. Nawet widać już reakcje jego kolegów z drużyny. Przy jego stracie 2 kolegów ręce do góry podnosi. Totalnie się z nimi zgadzam. To jest jednym słowem egoizm. Musi zacząć uczyć się grać pod zespół!
P.S. Wie ktoś może kto komentuje dzisiejszy mecz VCF-RM?
0
Nie ma co roztrząsać tematu czerwonej kartki. W pierwszej połowie mogliśmy ''wygrać'' mecz, więc pretensje powinny kierować się wyłącznie do siebie. Trudno, zdażyło się. Podziękować za mecz, wrócić do Katalonii i skupić się na w czwartek meczu z Boquerones. Mam nadzieję na większe zaangażowanie oraz oczywiście awans.
0
xyzq, my nie czepiamy się, czy podważamy tego co Leo robi dla Barcy. Dokładnie wiemy ile strzelił bramek, co robi na boisku. Ale tak jak on sam mówi, ciągle chce się poprawiać, uczyć się nowych rzeczy. Wiemy też, że to od Niego większość akcji się zaczyna. Ale czy Messi grał tak chociażby rok / dwa temu? Nie, on ciągle był pod piłką. Chciał. To już jest od dłuższego czasu, tylko teraz się o to upomniałem. Nic z tych rzeczy, że chcę się wypłakać, ale jeśli notorycznie chce się poprawiać niech zacznie od większego zaangażowania w grę.
0
Gaspar - dokładnie to samo mi przychodzi na myśl po ostatnich meczach. Może nie ostatnich, ale już nawet od początku tego sezonu. Nie podoba mi się. Nie jestem w Niego zapatrzony i to dostrzegam. Potrafię siedzieć i oglądać mecz będąc obiektywnym. Na prawdę zwróćcie na to uwagę. Nie chodzi o to, że on w ogóle nie biega... ale proszę spojrzeć na drugą połowę. 80 minuta Pedro leci na gazie. Messi? Nawet nie wyjdzie. Smutne, ale prawdziwe.
0
Cz.2.
Pedro - pierwsza połowa na prawdę bardzo dobra. Aż przejawiały się te wspomnienia dawnego Pedrito. W drugiej zgasł. Starał się jako jeden z nielicznych.
Messi - bramka, okej, fajnie. Ale poza pierwszymi 30 minutami to nic. W ogóle mi się nie podobał. Ostatnimi czasy na prawdę mnie trochę irytuje. Czym? Chodzeniem na boisku. Dobra, rozumiem, powinien odpoczywać, bo to on rozpoczyna (najczęściej) zapędy Azulgrany lecz od dłuższego czasu po prostu nie podoba mi się że nie wychodzi do zagrania. Może się mylę, może na pewno. Nie wiem. Ale to jest moje zdanie i mi się to nie podoba.
Jeszcze co ogólnie do meczu. RSSS w pierwszych dwóch kwadransach gry nie mógł nic zrobić. Widać było dominację Barcy. Jednak "ligowe średniaki" w tym sezonie wykazują się dużą determinacją tak jak i w tym meczu. Druga połowa świetna. Tak się powinno grać z Barceloną (w 10, bo nie wiadomo czy w 11 by nie przegrali). Gratulacje i powodzenia.
Barcelona... no cóż... moim okiem to było trochę zlekceważenie rywala przy wyniku 2:0.. może chodzi po prostu o to, że niewykorzystane sytuację lubią się mścić. Nie ma co gdybać. Jest jeszcze spora przewaga i najważniejszy teraz jest czwartkowy mecz z Malagą.
Prosiłbym jeśli ktoś ma jakieś spostrzeżenia na temat mojego "wypracowania" niech śmiało dyskutuję, może coś nie dopatrzyłem, źle widziałem mecz. Może zmienię zdanie na temat kogoś czegoś.
0
Cz.1.
Na sucho po meczu mogę już coś napisać... Nie chce mi się rozpisywać.
Valdes - przy pierwszej bramce bez szans, druga bramka.. nie wiem jak to ocenić. Nigdy nie byłem bramkarzem i nie wiem jak to jest po rykoszecie. Przy trzeciej już chyba nie było jak wyjść do piłki. Występ raczej przyzwoity.
Alves- poza asystą znów w moich oczach słabo wypadł. W pierwszej połowie próbował gry wzajemnej, ale w drugiej już widać było jak zgasł i tylko tracił piłki.
Pique - pierwsza połowa na plus, nie popełnił błędu przy bramce nr.1 (chociaż może był spóźniony przy główce). Jego notę oczywiście musi obniżyć czerwona kartka, choć można polemizować czy była zasłużona.
Puyol- w sumie nieźle czyścił, ale też nie ustrzegł się błędów. Przy pierwszej bramce mógł coś więcej zrobić.
Alba- ciężko opisać mi jego występ. Przeplatał dobre zagrania ze słabszymi. Trochę mniej poruszał się na linii niż ostatnio, ale do wybaczenia bo już jakiś czas się nie zatrzymuje.
Busquets - tym razem występ nie był fenomenalny, ale też nie taki zły. Czasem trochę chaosu się wkradło w zagrania.
Xavi - próbował dyrygować grą i udawało się, lecz szkoda że tylko w pierwszej połowie. Przede wszystkim super zagranie do Daniego przy drugiej bramce.
Cesc - trochę niewidoczny, szczerze to już nie pamiętam nawet jego zagrań.
Iniesta - znów ciągnął wózek. Moim okiem, najbardziej mu zależało na wywiezieniu trzech punktów. Starał się, szarpał. Myślę, że ZM w barwach Blaugrany.
0
Tutaj redakcja niestety zapomniała dodać, że Pinto został współwinowajcą bramki. Tak jak było napisane w pomeczowym newsie. Jose nie powinien już, nie tyle się bawić, co po prostu podawać do Thiago. Zwłaszcza, że zbliżało się trzech zawodników. Za to obniżył bym ocenę o pół "oczka''.
0
Dalej jestem w lekkim szoku :(
P.S. Napiszcie o urodzinach Pepa.
0
Co jak co, ale Szpaku już za dużo myli się przy komentowaniu. Ile to dzisiaj zrobił gaf..
0
aDiQ, niektórym nie przetłumaczysz.
0
Chociaż nie hejtuje każdego i nie chcem go wyrzucac z druzyny. Nic nie napisalem nawet jako krytyka. To Ty uwazasz sie za nie wiadomo kogo. Jakim prawem Go oceniasz?
0
Alicja, fajnie by było jakbyś coś osiągnęła w swym nędznym życiu.
0
BRAK SLOW NA NIEKTORYCH HEJTEROW ALEXISA...
0
0
NO I CO IDIOCI
0
alianta2, te 37 mln nie wystarczyłyby na Twoją terapię. I tak nigdy nie wyjdziesz ze swojego świata.
0
R10M10 Co? Psychiatryk.
0
0
KIM WY IDIOCI JESTESCIE ZEBY GO OCENIAC? CO WY OSIAGNELISCIE W ZYCIU ? ZASRANI EKSPERCI
0
Hahahaha, PL by poległo... i to dużo.
0
BRAWO CELTA
0
Panowie, w 2 tyg 3 mecze z Malaga :|
0
Panowie, jakby ktoś mógł to proszę o podanie dokładnych dat (dzień) kiedy rozgrywane są mecze ćwierćfinałowe Pucharu Króla (w naszym przypadku z Malaga)?
0
LASKOWSKI CO EMOCJE :D
0
POCISK 3:1 po meczu
0
Malaga 2:1 już :D