auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pax, Villa to skrzydłowy? Sam sobie odpowiedz. Z perspektywy czasu widać, że to był nie wypał transferowy, bo po prostu go zmarnowaliśmy w Barcelonie. Boję się, że to samo będzie z Neymarem. Przyjdzie, pochasa i później będzie musiał podawać do boku, tyłu i robić przestrzeń. Mamy tendencje do marnowania zawodników w ataku (Villa, Sanchez, Ibra)..
0
"Ten mecz był do zremisowania, powinien się zakończyć remisem". - Bez jaj. Ciężko poradzić sobie z porażką? Aż się boje co by powiedział Xavi po meczu. Że za dużo podlewali murawy?
0
Ok, Villa dzisiaj zagrał 3/4 meczu. Ale czy był z tego pożytek? Nie mam pretensje do niego. Po prostu - do jego pozycji. Dzisiaj widzieliśmy kolejne sytuację gdzie aż się korcił żeby uderzyć jak schodził do środka. Niestety w Barcelonie już tak jest, że trzeba piłką... Myślę, że nic z tego nie będzie. Nie ma co tego ciągnąć. Szczególnie jeśli Tito mu nie wierzy.
0
Kurde, no trochę głupio. Porażka, porażką ale co będzie dalej? Martwi mnie, że gramy pod Messiego. W sezonach chociażby 09/10, 10/11 nie było widać żebyśmy musieli grać pod niego a i tak wszystko super się układało. Wkurza mnie strasznie, że połowa tutaj artykułów jest o Messim. 3/4 obrazków Messiego. Jesteśmy od niego uzależnieni.
P.S. Alba w moich oczach dużo dzisiaj stracił. Żeby pokazywać środkowy palec kibicom... nie przystoi takiemu graczowi. Jak widać też nie jesteśmy święci.
0
Kur*a, same schematy. Nic innego nie gramy. Zobaczcie pierwszą bramkę Realu. U nas nikt nie poszedł by sam, tylko wycofał do tyłu BO SIĘ BOJĄ, ŻE MESSI NA NICH NAKRZYCZY... Niestety, Villa idzie na bramkę, ale i tak musi podać. To nie jego wina, tylko naszego stylu. Jesteśmy więźniami własnej tiki-taki. Smutne, ale prawdziwe.
0
Już wszyscy, że Real dostanie lanie, manity itp. Żebyśmy się tylko nie zdziwili..
0
Jeśli go sprzedamy to poniekąd stracę trochę szacunku do sztabu.
0
0
Czemu ten czas tak wolno leci ?
0
Wie ktoś kto będzie komentował?
0
Jak wyjdzie taki skład to mecz będzie podobny do tego z Milanem... Chyba, że sztab wyciągnie jakieś wnioski.
0
Co ten człowiek wyrabia...
0
Mou widać w formie. Niech idzie sobie już do Anglii czy tam gdzie.. chociaż nie będę musiał patrzeć jak co tydzień bezsensownie ironizuje...
0
Ludzie, toż wiadomo, że Villa jutro na pewno nie zagra od pierwszej minuty. Zagrał prawie cały mecz z Sevillą to teraz dostanie max. 10 min. pod koniec meczu.
0
Off top: wie ktoś może kto będzie komentował jutrzejszy mecz ? Szpakowski / Laskowski / ?
0
Jeszcze a propo Villi. Dlaczego on może być ważny w naszej drużynie na środku ataku? Proszę popatrzeć tylko na jedną sytuację w drugiej połowie (ok.75 min) jak David przyjmuje i zagrywa na ściane do Messiego. Widać, że potrafi bardzo dobrze grać tyłem, zastawiać się, grać tyłem do bramki i od razu widzieliśmy inny schemat niż zawsze. Messi minimalnie nad poprzeczką, ale widać, że można już coś takiego zastosować na Milan.
0
Podobno w meczu z Getafe nie czuliście atmosfery, bo mecz był o 12 w niedziele. Ja jednak nie czułem atmosfery wczoraj widząc puste krzesełka i zero reakcji kibiców nawet na bramki. Wręcz ograniczanie się do zdjęć. Na prawdę wolałbym oglądać o 12 przy pełnych trybunach (+zysk z biletów) niż o 22 przy (pewnie 60 tysięcznej widowni).
0
UUUUUUUUUFFFFFFFF
0
VILLA NA SRODKU I GOL KURWA
0
Już wole oglądać mecz o 12, przy pełnych trybunach, które wspierają niż o 22 jak urządzają sobie piknik.
0
Na zero z tyłu z Milanem? - Hahahahahahaahahahaha.
0
Tylko mnie bolą oczy jak patrze na bordowo - niebieskich ?
0
Wow, usuńcie ich z listy kontuzjowanych. To będzie niespotykany widok.
0
Co chcecie. Przecież dochodzi do ciężkim urazie (pół roku). Będzie zdolny jak odejdzie.
0
Popieram pomysł przeczytania artykułu podanego przez daro2.
0
Szkoda mi Mourinho. Ciekawe co on ma w głowie..
0
Bramki: (po prawej są inne z tego meczu) http://www.dailymotion.com/video/xxk0o4_ponferradina-0-1-barcelona-b-gol-de-deulofeu-liga-adelante_sport?search_algo=2#.USDEVx2IEpU
0
Off TOP: Ponferredina - Barcelona B 3:2. Bramkę teraz zdobył (drugą) Deulofeu z karnego.
0
ullses, nie no rozumiem. Ale nie w takich sytuacjach jak ta stracona bramka. Koleś ma na plecach zawodnika a bramkarz i tak mu podaje i to nie dokładnie. O, już 2:1 przegrywamy.
0
niwrad, nie ma szans. Bramki zobaczyłem w przerwie meczu Malaga - Athletic. Pokazywali skróty. Pewnie dopiero jutro będą jakieś w ogóle źródła z bramkami. Co do gola Deulofeu to trzeba napisać, że bardzo ładna akcja wyszła Deul - L.Alberto. Ładna klepka i jeszcze lepsze wykończenie.