auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widziałbym Matę na boisku. Przydałby się ktoś kto może ożywić..
0
Dawno nie widziałem tak niepewnego Busquetsa.
0
POWINIEN BYC KARNY DLA HISZPANII.
Off top: Zal mi na Was patrzec kibice Messiego. W Hiszpanii 7 zawodników Barcy na boisku, a wy ogladacie Leo... Zaraz zacznie sie kibicowanie Messiemu nie Barcelonie..
0
Jakis zgred lysy wwalil sie dla iniesty...
0
Busi w pięć minut więcej strat niż w 5 meczach.
0
Dzięki Bogu naciągnięcie, a nie naderwanie! Uff.
0
blazeq, nie pisze o tym konkretnie. No, mogłem dodać "większość newsów", ale i tak wiadomo o co mi chodziło. Nie patrzyłem na tego, ale zauważyłem iż niektóre są dodawane z wyprzedzeniem. Nie żebym się czepiał (!), po prostu zwróciłem uwagę żeby nie trollował więcej, bo to jest zbędne.
0
Fc1899Barca, Ty jeszcze się nie zorientowałeś, że tutaj newsy są dodawane z wyprzedzeniem czasowym? Ile to wam tłumaczyć..
0
Ja bym wolał żeby Abi nie grał. Zdrowie ponad futbol. Co innego jeśli może i chcę, ale nie wydaje mi się, że to dobry pomysł..
0
Trzeba poczekać oczywiście na dokładniejszą diagnozę. Ale do cholery, ludzie, czy Wy w ogóle się znacie? Wy chcecie by wrócił na mecz z PSG? Proponuje się trochę poduczyć i rozróżniać naciągnięcie od naderwania. Naciągnięcie to po 1-2tyg można wracać, ale nie po tym drugim. Miesiąc co najmniej...
0
Hummels świetny w obronie? Chyba w wyprowadzeniu. Polecam oglądać mecze Borussi, a nie siedzieć i grać w fife.
0
Que golaso :D
0
0
Osasuna - Atletico 0:2 2x Diego Costa.
0
No a jak, walą w te bębny niczym na festynie :)
0
Osa - Atleti 0:1. Coś czuję, że zaczyna się naprawdę dobry meczyk. Drużyna z Pampeluny na pewno nie cofnie się do tyłu.
0
Bardzo fajny wywiad. Trzeba w ogóle lekko przyklasnąć ostatnimi czasy dla Redakcji, że mają chęć do pisania / przetłumaczania różnego rodzaju felietony czy po prostu newsy. Szczególnie ostatnio od meczu z Milanem do rewanżu z Rossonerimi, kiedy było dużo artykułow, analiz. Super, wielkie brawa. Oby tak dalej :)
0
Socio, on ma racje, zachowujecie się jak dzieciaki.
0
Nie zdziwiłbym się jakby Alex chciał odejść. Taki świetny zawodnik, a w ogóle nie gra. Rozumiem jest Busi - najlepszy defensywny pomocnik na świecie, ale dlaczego by nie dawać szans Songowi? Przecież on nawet wyżej może grać. Każdy kto oglądał Arsenal wie, że mógł grać wyżej i świetnie asystować. A przyszedł i .. nie gra.
0
Teraz trzeba spojrzeć na naszą sytuację kadrową na środek obrony. W meczach najważniejszych pewnie będzie to para Pique - Masche i teraz pytanie kto będzie zmiennikiem? Znając nasz zarząd będą pchali tam Songa, po cholere nie wiedząc czemu nie pogra Bartra. Kiepsko to wygląda, choć zobaczymy jak się rozwinie sytuacja, kiedy będzie możliwy powrót Puyola itp.
P.S. Ci co chcą Hummelsa niech zaczną oglądać Borussie, a nie grać w fife. Ten chłopak robi kolosalne błędy i to nie od wczoraj. Przypomina mi jednego naszego gracza, który ma tylko przebłyski formy. Obrońce powinno się rozliczać z tego jak broni (on kiepsko), a nie jak wyprowadza piłkę (bardzo dobrze).
0
Pedro za duża ocena. Co mogę napisać o jego występie? Tyle co Redakcja. Jedno dobre podanie do Alby i nic więcej. Niewidoczny. Kiepsko wyglądał na tle reszty zawodników Blaugrany. W moim mniemaniu max 5.
0
Oho, artroskopia, ehh. Koniec sezonu, pewnie nie wróci na początek następnego.
0
Już o meczu z Milanem nie będę pisał, bo to była masakra. Co do losowania to trzeba szczerze przyznać, że trafiliśmy na rywala (dla nas) najbardziej korzystnego. Dlaczego? Są jeszcze dwa zespoły rangi PSG. Malaga, Galatasaray. Nie chciał bym trafić na Malagę, gramy z nimi w lidze i mogliby nas rozpracować, szczególnie z takim wybitnym trenerem jakim jest Pellegrini. I druga drużyna - przeciwnik Realu. Kto by chciał jechać (lecieć) tyle kilometrów do Stambułu?! Do Paryża mamy gdzieś tyle co do A Coruñi na mecz z Deportivo.
0
Omg Alves...
0
Xavi6, witamy z powrotem w Barcelonie kibicu sukcesu :)
0
Xavi6, wróciłeś sezonowcu, cześć :) Popatrzcie na jego komentarze. Ostatnie jakie dodał to były podczas meczu z Realem. Oczywiście wielki, wierny fan wraca po zwycięstwie. Wpadłeś.
0
Barca wydaje 25 mln za 19-latka... już to widzę. Dlaczego do cholery nie dadzą szansy Bartrze? On coś spierdzielił czy mi się wydaje? Nie, bo NIE GRA.
0
Dziękujemy Waldek. Fajnie by było na zakończenie jego przygody z Barcą (zapewne ostatni sezon) żeby wpadł mu czwarty puchar Ligi Mistrzów :)
0
Szkoda, że niektórzy jesteście tacy żałośni. Zero szacunku. Drużyna, która rozgrywa pewnie jeden z najlepszych sezonów w historii, traci 3 punkty do 4 miejsce gwarantującego eliminacje w LM, gra fajny ofensywny futbol (nie boi się z Barcą, nie ważne jaki był wynik jesienią, chwała że grali co lubią) to i tak Wy ich wyśmiewacie. Aż mi się śmiać chce jak patrzę na polskich ekspertów typu ; Avada Kedavra, chinek23 i paru innych. Smutna rzeczywistość. A skąd wiecie, że zagramy z takim impetem jak z Milanem? Chyba za duże samozadowolenie po meczu z drużyną z Mediolanu. Niczego się nie nauczyliście i nie nauczycie.
0
Nie, ja bym nie chciał takiego finału.
1) Pomyślcie co by się na tym meczu działo.. Znów zaczęły by się przepychanki itp. jestem tego pewien,
2) O wiele większe szanse mamy w dwumeczu niż jednym dlatego preferuję ćwierćfinał / półfinał.