0

"Granie bez tak zdyscyplinowanego pressingu, do jakiego zmuszał zawodników Guardiola czy Vilanova jesienią, spowodowało, że ta kreska przesuwała się niebezpiecznie w stronę pola karnego Barcelony" Mam takie samo zdanie. Bardzo brakuje mi tego pressingu jak za Guardioli. Ok, na mecze w lidze - jak wszyscy widzimy - nie trzeba tego stosować, ale już w LM... hm.. faza pucharowa jak na razie pokazała, że jednak musimy się trzymać tego pressingu.

0

fidelcule, ten najbardziej po prawej to Laskowski.

0

Sory, nie tu.

0

Ostatnio zainteresowałem się ligą portugalską. I jakby mógłby mi ktoś coś wytłumaczyć byłbym wdzięczny. Chodzi mianowicie o puchary. Liga Sagres wiadomo. Pierw puchar ligi (Liga de Taca). Jak to z nim jest? Jak go traktujecie? Jako najmniej ważny? Tam jest rozgrywany 1 mecz + możliwa dogrywka? Jeszcze puchar Portugalii (TDP). Wiadomo - drugi najważniejszy. Tam są rozgrywane jedno - mecze i dopiero w 1/2 dwumecze?

0

Barbarense - Santos 0:4. 4x Neymar. Wczorajszy mecz.

0

Niewątpliwie jestem zwolennikiem Neymara i chciałbym aby przyszedł jak najszybciej, ale.. No właśnie jest tu jedno ale. Nie to czy się sprawdzi, bo to jest nudny argument ludzi, którzy w niego nie wierzą. Chodzi mi bardziej o to kiedy ma przyjść. Jeszcze niedawno chciałem by był już w zime, a teraz... Teraz chyba jednak trzeba się zastanowić. Przecież my potrzebujemy klasowego obrońcy. Obrońcy 20mln+. I to koniecznie latem. Do tego dochodzi sprawa bramkarza. Nie siedzę w głowie zarządu i nie wiem czy będą kogoś kupowali, ale trzeba się zastanowić. Pinto łapie kontuzję i co? Oier na bramkę? Też trzeba bardzo dobrego bramkarza. A skąd weźmiemy pieniądze? Odłożył bym transfer tego pana na później tyle, że on potrzebuje jak najszybciej znaleźć się w Europie. I tu jest problem. Byłoby trzeba rozbić bank w letnim okienku transferowym. Na szczęście nie muszę zaprzątać sobie tym głowy, bo mamy wspaniały zarząd :)

0

HHAAHHAAH 7 zdjęcie. Miny Songa i Roury - beka :D

0

RSSS z taką grą to do LM. Grają lepiej niż VCF, Malaga i Atleti. Na prawdę, z checią oglądam ich mecze.

0

RSSS co za akcja ! Już 1:0.

0

nie aneta, minusy lecą bo jesteś idiotką i nie masz szacunku.

0

Malaga - Osa 1:0 92'. To jest LL. 3x bardziej wole niż PL.

0

Messi ma fryzure Fabregasa..

0

Off top: Wie ktos moze gdzie beda rozgrywane finaly LE w 2013 i 2014r?

0

Ostatnimi czasy oglądam coraz więcej meczów La Liga. Na kolejke 6-7. I wcale nie żałuję. Wolę oglądać takie drużyny, które starają się grać piłką, nie szukają długiej piły, po prostu technika. I dlatego cenie sobie wyżej LL niż PL.

0

I JAK TU NIE KOCHAC LA LIGA? BPL SIE CHOWA. POZIOMEM TEZ.

0

3:3 AHHAHAAHAH

0

92 min gooool dla VCF!!! 3:2!!!

0

Espanyol Valencia 2:2

0

ESPANYOL 2:1 MIAZGA

0

Braga - Porto 1:0 w finale pucharu ligi portugalskiej.

0

Espanyol - Valencia 1:1. A żadną z drużyn taki wynik nie satysfakcjonuje. Polecam.

0

Espanyol Valencia. Kiko Casilla - Guaita. Trzeba ogladac. Moze to ktorys z przyszlych bramkarzy Barcy.

0

Ja pierdziele... LEVANTE - DEPOR 0:3 !

0

No no, Depor 2:0 już z Levante. Czyżby mieli zamiar zostać w La Liga? Ciekawy mecz się szykuje.

0

Legia szaleje

0

LEGIA 1

0

Fajnie jakby Villa zagrał choć trochę. Real Zaragoza to jeden z przystanków w jego świetnej karierze. Na pewno kibice z Aragonii zgotowali by mu owację.

0

Zremisowali z Realem*

0

Oczywiście, że z taką drużyną można tylko zyskać. Boję się trochę o ten mecz.. nie wiem dlaczego. Może dlatego, że nie będzie Messiego? Na pewno będzie to ciężki pojedynek zważywszy na braki kadrowe, jednak mam nadzieję iż będziemy prowadzili grę i co najważniejsze kreowali sytuacje!
Zaragoza ostatnio nie zachwyca. Prawda, wygrali z Realem, ale kto oglądał mecz wie, że Królewscy grali piach. Swoją drogą oglądałem mecz w zeszłym tygodniu. Depor zasłużenie wygrało 3:2, a gra Saragossy wołała o pomstę do nieba. Kluczem do nie stracenia bramki będzie chyba jednak odcięcie Apono i Montanesa od gry.

0

.... Beticos będą nosili na rękach Medela po meczu. W końcu ich najlepszy zawodnik. Ciekawe czy będzie z nimi świętował?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?