auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Granie bez tak zdyscyplinowanego pressingu, do jakiego zmuszał zawodników Guardiola czy Vilanova jesienią, spowodowało, że ta kreska przesuwała się niebezpiecznie w stronę pola karnego Barcelony" Mam takie samo zdanie. Bardzo brakuje mi tego pressingu jak za Guardioli. Ok, na mecze w lidze - jak wszyscy widzimy - nie trzeba tego stosować, ale już w LM... hm.. faza pucharowa jak na razie pokazała, że jednak musimy się trzymać tego pressingu.
0
fidelcule, ten najbardziej po prawej to Laskowski.
0
Sory, nie tu.
0
Ostatnio zainteresowałem się ligą portugalską. I jakby mógłby mi ktoś coś wytłumaczyć byłbym wdzięczny. Chodzi mianowicie o puchary. Liga Sagres wiadomo. Pierw puchar ligi (Liga de Taca). Jak to z nim jest? Jak go traktujecie? Jako najmniej ważny? Tam jest rozgrywany 1 mecz + możliwa dogrywka? Jeszcze puchar Portugalii (TDP). Wiadomo - drugi najważniejszy. Tam są rozgrywane jedno - mecze i dopiero w 1/2 dwumecze?
0
Barbarense - Santos 0:4. 4x Neymar. Wczorajszy mecz.
0
Niewątpliwie jestem zwolennikiem Neymara i chciałbym aby przyszedł jak najszybciej, ale.. No właśnie jest tu jedno ale. Nie to czy się sprawdzi, bo to jest nudny argument ludzi, którzy w niego nie wierzą. Chodzi mi bardziej o to kiedy ma przyjść. Jeszcze niedawno chciałem by był już w zime, a teraz... Teraz chyba jednak trzeba się zastanowić. Przecież my potrzebujemy klasowego obrońcy. Obrońcy 20mln+. I to koniecznie latem. Do tego dochodzi sprawa bramkarza. Nie siedzę w głowie zarządu i nie wiem czy będą kogoś kupowali, ale trzeba się zastanowić. Pinto łapie kontuzję i co? Oier na bramkę? Też trzeba bardzo dobrego bramkarza. A skąd weźmiemy pieniądze? Odłożył bym transfer tego pana na później tyle, że on potrzebuje jak najszybciej znaleźć się w Europie. I tu jest problem. Byłoby trzeba rozbić bank w letnim okienku transferowym. Na szczęście nie muszę zaprzątać sobie tym głowy, bo mamy wspaniały zarząd :)
0
HHAAHHAAH 7 zdjęcie. Miny Songa i Roury - beka :D
0
RSSS z taką grą to do LM. Grają lepiej niż VCF, Malaga i Atleti. Na prawdę, z checią oglądam ich mecze.
0
RSSS co za akcja ! Już 1:0.
0
nie aneta, minusy lecą bo jesteś idiotką i nie masz szacunku.
0
Malaga - Osa 1:0 92'. To jest LL. 3x bardziej wole niż PL.
0
Messi ma fryzure Fabregasa..
0
Off top: Wie ktos moze gdzie beda rozgrywane finaly LE w 2013 i 2014r?
0
Ostatnimi czasy oglądam coraz więcej meczów La Liga. Na kolejke 6-7. I wcale nie żałuję. Wolę oglądać takie drużyny, które starają się grać piłką, nie szukają długiej piły, po prostu technika. I dlatego cenie sobie wyżej LL niż PL.
0
I JAK TU NIE KOCHAC LA LIGA? BPL SIE CHOWA. POZIOMEM TEZ.
0
3:3 AHHAHAAHAH
0
92 min gooool dla VCF!!! 3:2!!!
0
Espanyol Valencia 2:2
0
ESPANYOL 2:1 MIAZGA
0
Braga - Porto 1:0 w finale pucharu ligi portugalskiej.
0
Espanyol - Valencia 1:1. A żadną z drużyn taki wynik nie satysfakcjonuje. Polecam.
0
Espanyol Valencia. Kiko Casilla - Guaita. Trzeba ogladac. Moze to ktorys z przyszlych bramkarzy Barcy.
0
Ja pierdziele... LEVANTE - DEPOR 0:3 !
0
No no, Depor 2:0 już z Levante. Czyżby mieli zamiar zostać w La Liga? Ciekawy mecz się szykuje.
0
Legia szaleje
0
LEGIA 1
0
Fajnie jakby Villa zagrał choć trochę. Real Zaragoza to jeden z przystanków w jego świetnej karierze. Na pewno kibice z Aragonii zgotowali by mu owację.
0
Zremisowali z Realem*
0
Oczywiście, że z taką drużyną można tylko zyskać. Boję się trochę o ten mecz.. nie wiem dlaczego. Może dlatego, że nie będzie Messiego? Na pewno będzie to ciężki pojedynek zważywszy na braki kadrowe, jednak mam nadzieję iż będziemy prowadzili grę i co najważniejsze kreowali sytuacje!
Zaragoza ostatnio nie zachwyca. Prawda, wygrali z Realem, ale kto oglądał mecz wie, że Królewscy grali piach. Swoją drogą oglądałem mecz w zeszłym tygodniu. Depor zasłużenie wygrało 3:2, a gra Saragossy wołała o pomstę do nieba. Kluczem do nie stracenia bramki będzie chyba jednak odcięcie Apono i Montanesa od gry.
0
.... Beticos będą nosili na rękach Medela po meczu. W końcu ich najlepszy zawodnik. Ciekawe czy będzie z nimi świętował?