0

Miki, nie pisze do Ciebie tylko ogólnie do wszystkich, bo za długo tu siedze żeby stwierdzić iż nie będzie takich dennych komentarzy.

0

Normalna wypowiedź ze szczyptą szacunku. I prosze gimby nie pisać, że przyjeżdżają na ścięcie głów, manita, śmieszny jest itp.

0

Off top: Jeśli ktoś chce poobserwować Guaite to właśnie o 16 zaczął się mecz VCF z Osasuną. Gra w pierwszym składzie.

0

Trudno oceniać pracę obu panów. Przede wszystkim Rosell zajmuje się regulowaniem budżetu. Robi to dobrze. Ale za dużo poświęca temu uwagi. Zamiast patrzeć na rozwój sportowy on woli wytaczać procesy i kłócić się w sądzie, niedorzeczne. Niby ma świetnego nosa do interesów? Tak ma, ale czy takiego dobrego? Oddanie miejsca na koszulce liniom lotniczym za 30mln rocznie? Katarskim liniom. Zasranym liniom lotniczych.. Toż to jest śmieszna sumka. 180mln za 6lat, powinno być o wiele więcej. Pamiętam co zrobił Laporta dla Klubu. To były wspaniałe lata. Ale on najbardziej zajmował się osiągnięciami sportowymi, bo był wielkim cule. Tylko nie wiadomo co byłoby za parę lat? Długi wynoszące 500mln? Nikt nie wie. Co z Rosellem będzie za 10 lat też nikt nie wie. Coś się boje, że za kilka / kilkanaście lat wyjdą głupie sprawy. I weź tu dogódź, który lepszy. Moim faworytem mimo wszystko Joan, choć niemożliwe by go wybrali. Nie wiem czemu, ale w Katalonii Sandro tak sobie zmanipulował ludzi swą niepodległościową kampanią, że nienawidzą tam Laporty.

0

Tito zrobi niespodziankę i kupi światowej klasy Banasia z Zagłębia.

0

Redakcjo, nie będzie żadnego artykułu o wypowiedzi Laporty? Na prawdę ciekawy wywiad, przede wszystkim ważny dla cules, ukazujący kolejne światło w tunelu. Proponowałbym wstawić, byłaby kolejna rzesza komentarzy.

0

Ojej, szkoda Basków, dawno nie widziałem żeby w jednym sezonie stracić tyle pechowo punktów.

0

Kolejna genialna akcja Bilbao. Aduriz pokazuje prawdziwe ja, nie trafia na pustą z 4 metra..

0

Tak sobie oglądam od początku sezonu Athletic i chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami. Niewątpliwie jest to drużyna preferująca granie piłką - tak jak Barca. Na pierwszy rzut oka, podobne drużyny. Jednak spoglądając głębiej jest trochę inaczej. Po pierwsze Baskowie to nie jest drużyna złożona z karłów. Jedynie w ofensywie skrzydłowi oraz ofensywny pomocnik. Reszta to mocni, nie do przejścia chłopi. I tu jest obalony mit. Żeby grać technicznie tiki-taką trzeba mieć zawodników po 170cm? Nie, po 185cm tam mają i są świetni wyszkoleni technicznie, i nie do przejścia. Tak oglądam teraz ich mecz i co wrzutka z rożnego to zagrożenie, pierw poprzeczka później obok bramki. Druga sprawa to napastnik. Jak każdy wie najpierw Llorente, teraz Artiz Aduriz. Kolejny masywny zawodnik, 182cm. Athletic w tym sezonie wyjątkowo sporo grał skrzydłami. Widać, że rywale się gubili, skrzydłowy przechodzi zawodnika i dośrodkowanie, typowe zagranie w tym sezonie. Brakuje mi w Barcelonie takiego napastnika i takich chłopów. Ktoś powie przecież drużyna z Bilbao jest dopiero 14 i dlaczego się na niej wzorować? Jednak nie ma co porównywać obu klubów. Wiemy jakie dochody ciągnie Barca, jakie Athletic. Myślę, że w następnym sezonie znów będą walczyć o europejskie puchary.

0

A Pedro to co? Święta krowa? Panu z wąsem już dziękujemy.

0

Czemier, obstawiam posiadanie 72%, Xavi 100% celności podań a wynik 1:2 :)

0

To będzie pewnie wyglądało w ataku tak: Pedro - Villa - Alves. Za nimi będą grać Cesc, Iniesta, trochę niżej regulator Xavi i Song zabezpieczający i wchodzący w obronę. Inaczej tego nie widzę.

0

Biorę popcorn i patrzę na Cesca. Ale będzie ubaw.

0

Czar prysł. Najważniejsze będą 30min, gdzie jakbyśmy strzelili jakimś cudem 2 bramki to dwumecz były jeszcze otwarty. A tak? No co, obejrze żeby obejrzeć. Nadzieja umiera ostatnia. Na godzine przed meczem - niestety - u mnie już nie ma nadziei.

0

dedee, jo wypuściłbym żeby sprawdzić czy się nada. Jak grałeś kiedyś w piłe i miałeś kontuzje to wiesz, że może się odnowic. Dobra nie ma gadania, czekac na oficjalne :)

0

dedee, skąd wiesz, że jest w pełni sił? Byłeś dzisiaj na ich treningu? Może jesteś z Messim w pokoju?

0

Jak zobacze Pedro w wyjsciowej jedenastce to wybuchne smiechem.

0

Nie zdziwcie się jak odejdzie. Jak Tito tak traktuje młodych, perspektywicznych graczy to ja też bym odszedł.

0

Jesteście żałośni wjeżdżając na Ronaldo.

0

Dlugo macie zamiar wypisywac sie o Ramosie jak plakal? Widzielismy, kazdemu zalezy w takim meczu. Skonczcie juz z tym tematem.

0

Ogarnijcie się z tym Ronaldo. To, że zagrał słaby mecz nie znaczy, że możecie mieszać go z błotem. On zapisze się w kartach historii. Ja bardziej ubolewam, że nic nie możemy zrobić bez Messiego a Wy morde cieszycie, że Ronaldo nie ma formy. Co za kraj..

0

piachu, słaba prowokacja.

0

Suavemente, myśle, że bardziej Ty tam pasujesz, niczym prowokator El Jarek. Idz juz.

0

suavamente, hala strona sie powiesi, o już padła.

0

Suavamente idz sie powies z tego powodu.

0

Jeśli pozycja Pique rośnie w Barcelonie to ja się boje zobaczyć jak on niedługo będzie grał.

0

Domas, a co to za różnica? Wystarczy wpisać w gugle. Prosze: https://www.facebook.com/FCBarcelonaRAC1

0

Oj Becks nie wytrzymał, wszedł w 84 a w 90 już czerwona :D

0

Que golaso.

0

Madre..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?