0

Ciągle, przez cały czas od początku sezonu pisałem: Hummels się nie nadaje. Nie, minusy. Oglądałem mecze Borussi gdzie było widać jak na tacy, że to średniak, nie minusy. Przejrzeliście na oczy po finale? Dopiero teraz? Gratuluje. W Bundeslidze co tydzień albo faulował na karne albo piłkę oddawał do przeciwnika. Śmiejecie się, że zarząd chce kupić bramkarza, który dobrze operuje nogami. A porównajcie sobie to do naszego Matsa. Nawet nie zgodzę się, że świetnie wyprowadza piłkę, bo często zdarzają mu się babole jak wczoraj. A w defensywie? To co najważniejsze dla obrońcy, czyli odbiór? No wygląda to makabrycznie. Wieża niepewności. I tak było w większości spotkań tego sezonu. A zakrywanie jego gry kontuzją jest nie na miejscu. Rozumiem, że cały sezon gra z kontuzją?
Co do potencjalnych następców tak naprawdę nic nie możemy konkretnego napisać. To co piszą jakieś dzienniki to nie wszystko, nie wiadomo kogo Tito ma na oku. Jedyne kogo bym chciał to Vertonghen. Pozytywne zaskoczenie w tym sezonie, podobno jeden z najlepszych w BPL. 26lat? Wchodzi w najlepszy okres dla piłkarza. Jednak trochę by to kosztowało, 25 +/-.

0

Najlepsze jest to, że mamy teraz ponad dwa miesiące na sprowadzenie obrońcy :) Do roboty!

0

Już się sapiecie o 1 mln? Dajcie spokój, rekord zapamiętany na lata, a Wy żebrzecie o śmieszną sumkę.

0

Założyli podsłuch ?

0

Największy jaki pamiętam to z Chelsea w poprzednim sezonie. 5,5k około było.

0

Tak wtedy grał Pedro :)

0

Wyluzujcie, włączcie polsat sport, obejrzcie Lechia - Podbeskidzie przy zupce chińskiej zamiast się denerwować transferem. I tak to tylko kwestia czasu.

0

Podniecony na maksa?

0

oszczędź wstydu

0

ale się uśmiałem

0

suszarka

0

sucho

0

Wiecie? Jak każdy pisze - Real będzie odczuwał skutki po sezonach Mou jak w poprzednim klubach to myślę, że my też będziemy odczuwali po Tito.

0

Monaco robi miazgę na rynku transferowym. A niech kupują, niech PSG się boi. Z chęcią zobaczyłbym jeszcze Monaco w LM jak w 03/04 :)

0

Skoro coraz więcej osób wypowiada się na temat Thiago to coś jest na rzeczy. Dla mnie w ogóle to chora sprawa. Nie muszę pisać nic więcej, jak można ograniczać takiego piłkarza? Zarząd - do bani.

0

"Tito Vilanova postawi na... Adriano" - no gorzej już być nie może.

0

Chciałbym go znów zobaczyć. Skład na Espanyol, Tito? Bez zmian. Zrobie to za Ciebie: VV, Alves, Pique, Masche, Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Fabregas, Pedro, Messi..

0

Xavi pierwszy raz od nie pamiętnych czasów przyzwoita wypowiedź choć i tak musiał dorzucić 3 grosze.

0

Weźcie to sobie do serca. Barcelona to nie organizacja charytatywna.

0

Świetne uderzenie piłki Pedro to jest żart? Bo nie wiem jak to odbierać. Strzelił prosto w bramkarza a, że ten puścił babola to Pedro będziemy nosić na rękach? Poza tym nie trafił na pustą bramkę..

0

To chyba odpowiedź na kontrowersyjny obrazek z meczyków :)

0

23 mln za kapitana i lidera obrony drużyny prowadzonej przez szejków? Dobry żart nie jest zły.

0

Masz rację, wszystko dokładnie opisałeś. Już wrócisz na swoją stronkę?

0

Mysle jednak, ze Iker

0

Mou leci, haha :)

0

Też uważam, że Jan byłby najlepszym wyborem. Dość często zdarzało mi się oglądać totków i naprawdę ten chłopak wymiata. 26 lat - najlepsze lata przed nim. A Hummels? Wystarczy pooglądać co odwala w Bundeslidze. Ja go nie chcę.

0

"Pedro zdobył szóstego gola w lidze i poprawił osiągnięcie z zeszłego sezonu" Hahahah, jest się czym chwalić. No, ale jest progres! Forma wraca.

0

Nie płakałbym za nim. Gra porównywalnie do Pedro, jedynie przebłyski. Nigdy nienawidziłem jego chamstwa (już zaraz będziemy się kłócić). 20+ i cze.

0

Pedro leć sprzątać.

0

Ktos zaraz dozna kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?