auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Kataloński klub chce podobno włączyć do transakcji Pedro." Jeee! Dzień od razu stał się lepszy! :)
0
0
SARSIK, myślisz, że chłopak który ma 21 lat posiada super psychikę i może grać w około 4 Gran Derbi na sezon? Nie róbmy sobie żartów. Barcelona to nie Widzew czy coś, że można sobie ogrywać w trakcie sezonu. Tu właśnie idealne jest kupienie doświadczonego bramkarza, a jak wiemy Pinto za rok kończy się umowa. Wtedy kupujemy takiego zawodnika jak Ter Stegen i próbujemy zrobić z niego zawodnika na lata. Najlepiej kupić i wystawić - jak w fifie - , ale to jest rzeczywistość i trzeba myśleć realnie.
0
Dla mnie jedną z najważniejszych osób był niewątpliwie Lorenzo Buenaventura. Z nim przy sterach zawsze widziałem perfekcyjne przygotowanie fizyczne.
P.S. Osobiście bym wolał by opuścił nas ten pan po lewej zwany "Gmochem". Za co? Za ośmieszanie Klubu i kompromitowanie się na ostatnich konferencjach prasowych.
0
erix10, bo dzieciaki naoglądały się na youtube filmików jak puszcza babole a to co wyjmuje to nie. Oni żyją w innym świecie. Aż mi się śmiać chce jak patrzę, że chcą De Gei czy Courtouis'a. Toż to wiadomo, że nikt ich nie puści. Niektórzy żyją w sferze marzeń.
0
Pierwszy raz zgadzam się z zarządem. Myślę, że Ter Stegen czy ktoś inny młody nie poradziłby sobie z presją (pomyślcie jakie to są oczekiwania, koleś ma 20 lat +/- i ma grać w półfinałach LM?). A jak skończy się kontrakt Pinto to wtedy możemy takiego zawodnika ściągnąć by się ogrywał i kiedyś był fundamentem drużyny. Tu jednak ważna jest psycha i doświadczenie dlatego jak najbardziej Reina. Piszecie, że jest słaby? Świetny bramkarz, tylko czasem puszcza babole..
0
Z rana był artykuł, że Puyol zniknął. Już się odnalazł?
0
Boże... mamy mało pomocników? Jeszcze na dodatek Turek. Jak ja nienawidze niemców tureckiego pochodzenia...
0
Przeczytajcie sobie komentarz Aqualitk'a i pójdźcie po rozum do głowy. Klub to nie organizacja charytatywna. To były trudne dwa lata dla Abiego, ale trzeba iść dalej. Swoją drogą, płaczecie, że nie ma pieniędzy na transfery więc...?
0
Niech się spokojnie wyleczy, bo prawdopodobnie po meczu z Atleti będzie sporo grał. Oczarował mnie swoim wejściem z Zaragozą (0:3), gdzie wszedł na 8 min i podał dwie prostopadłe piłki. Miazga, czekam z niecierpliwością.
0
Żałośnie to wygląda. Przez cały mecz niektórzy nie potrafią podać piłki a jak wejdzie Messi to od razu niestworzone cuda jak 4 bramka. Tak nie może być, że zawodnik jest ponad Klubem. Potrzebny jest trener - motywator i tyle.
0
Fajnie byłoby wyrównać rekord Realu. Jeśli wygralibyśmy z Atleti zostałby tylko wyjazd do rywala zza miedzy. Jeśli wygramy te 2 wyjazdy jestem pewien, że rekordzik wpadnie. Co do bramek to wątpie, że strzelimy ponad 4 na mecz. Jedynie z Valladolid możemy się rozstrzelać. Rekord Leo mnie nie obchodzi, i tak już zrobił co miał zrobić. Wyczynu z poprzedniego sezonu nie pobije nikt przez najdłuższe lata bądź wcale. Najważniejszy jest Klub.
0
Cuenca sam przyznał, że chciałby tam grać, więc nie widzę przeszkód.
0
Ale o Cescu to już nie napiszecie?
0
Jesli jest tak jak mowi to niedobrze. Znaczy, ze w zespole nie ma lidera, nie ma trenera, ktory zmotywuje.
0
Tello troche przypakuje na siłowni i będziemy mieli swojego Ronaldo.
0
Nie oglądać się na Madryt tylko patrzeć na swoje i iść po zwycięstwa. Przede wszystkim poprawić grę, bo narazie masakra..
0
Fajnie 3pkt, i tak nie zmienie zdania, że znów graliśmy dennie i po każdym kolejnym meczu jestem wykończony psychicznie. Również dzięki Tito.
0
Tu tylko jedna osoba pomogłaby jakby weszła na boisko: Żordi Roura.
0
Pedro złaź z trybun i chodź na boisko. Jesteś najlepszy na świecie.
0
Hehe. Pisałem, że majstra będziemy świętować w meczu z Valladolid. Przy dobrych wiatrach z Malagą w ostatniej kolejce. A może w ogóle? Czy tylko mi się wydaje, że Żordi "sędziowie nie pomagają" Roura był bardziej energiczny od Tito w kwadracie trenerskim?
0
Madridista, dzieciakom nie wytłumaczysz co to kontuzja. Oni tylko chcą rekordu i nie liczą się z konsekwencjami. Są kibice Realu i są kibice Ronaldo. Są kibice Barcelony i są kibice Messiego :(
0
Ale Wy ludzie jesteście żałośni, jeju... Patrze, że tu większość to kibice Messiego, nie Barcelony. Wszyscy tylko chcą by pobił rekord. Gdzie Wy macie oczy? Koleś w środę nie wszedł, bo była duża szansa na zerwanie mięśnia a tutaj piszecie, że musi grać od pierwszej minuty. No szkoda na Was czasu. I jeszcze te teksty, że pokłócił się z Tito czy dziwnie mu się dłuży. Gdzie macie mózgi?
0
Ten mecz z 2009, potrzebujemy takiego zawodnika, który weźmie na plecy, odwróci się i dalej wola Boża.
0
Katalonczyk? Skąd wiesz, że może grać od pierwszej minuty? No słucham. Jesteś z nim w pokoju? Nocujesz z nim? Hm? Jasnowidz z Polski pisze kto powinien wyjśćw pierwszym składzie....
0
Rykoszet bo jak inaczej
0
Korzenie Barcelony A ..
0
A Eto'o strzela i asystuje w rosyjskiej :)
0
FCB, pasuje właśnie idealnie, ale najgorsze dla nas, że pewnie tam przejdzie.
0
Nieciekawie będzie jak Bale przejdzie do Realu.. ten koleś to bestia.