0

Kompleks Realu się nasila.

0

Ronaldo przekozak piłkarz, wybitny, zapisze się na kartach futbolu, ale jego zachowanie jest komiczne i nie na miejscu.

0

Czekam na argument, ktory przemiawia za tym zeby zawital na CN.

0

Boli mnie głupota. Ciebie nie, kwestia wychowania.

0

Jakim mozna być idio*ą żeby myśleć iż Chelsea wypuści Courtouisa? Aaa, znawca pewnie nawet nie wie ze jest na wypozyczeniu tylko ze tam gra..

0

Załatwcie to i jak najszybciej poinformujcie OFICJALNIE, bo ciągłe dywagacje są męczące. Zresztą jest już po sezonie to co za różnica czy ogłoszą teraz czy w lipcu?

0

Tak, o tego chodzi. Gra w Porto. cresus walnął gafe

0

Nie mam nic przeciwko Monako. Kiedyś grali świetnie, a teraz przyda się by ktoś utarł nosa arabom z PSG. A poza tym może fajna kaska od miliardera by wpadła na nasze transfery.
P.S Za Danim też bym nie płakał...

0

cwelsi wiecej szczescia niz mierdy

0

Taaa, 21 lat i myslicie, ze bedzie gral w pierwszym skladzie? Gdzie Wy macie rozum? W takiej druzynie na tej pozycji jest potrzebna psychika, bardzo duza. Na ogrywanie sie w lidze tak, ale w GD czy inne wazne mecze potrzebny doswiadczony golkiper.

0

Powtarzam, nie zdziwi mnie już nic z tym zarządem. Począwszy od Rosella, przez Zubiego do Tito..

0

Tu nie ma obiektywizmu. Nikt Ci nie przyzna, ze Xavi ma wiecej zelu na glowie bo po prostu nie lubia Ronaldo...

0

Xaviemu nigdy nic nie pasuje, a to murawa, a to coś innego.

0

Wiedziałem, że gnębia Pique

0

Pique już ledwo chodzi.

0

Adriano na jego stronie dzisiaj zagrał 8x lepiej niż Alves

0

"a sędziowie też nam nie pomogli" znowu się ośmiesza...

0

messaldo, tylko się nie popłacz.

0

No brak słów, wolę żeby Montoya odszedł i nie zmarnował sobie kariery. U nas właśnie tak będzie. Bo przecież Dani Alvis wszystkich zadziwia doskonałymi wrzutkami, ehh

0

Niemożliwi jesteście ludzie. Teraz nagle gdy Cesc zaczął odwalać to się czepiacie do Vilanovy, że nie stawia go na swojej pozycji, żarty sobie robicie? Gdzie grał w 11/12, gdzie grał w najlepszym swoim meczu w koszulce Blaugrany (czyli z Mallorcą)? Szukacie czegoś na siłę. Rozumiem, że może trochę się gubić, raz tu, raz tu, ale głównie to jego wina że gra jak gra.

0

barcawoorld, ale i tak pozniej gadanie ze to Ci biali zaczynaja.. I tu i tu prowokatorzy. Nr.1 GreatGig, czekam na minusy dzieciaki

0

Tylko pokazujecie jakimi jestescie kibicami dajac plusy dla GreatGig'a.

0

dedee, zastanów się trochę. Tito postawił wszystko na ligę i to było głupie, bo później nie mogliśmy normalnie funkcjonować. Dlaczego druga połowa była słabsza nie możesz zrozumieć? Dlatego, że za bardzo ich eksploatował i grał jednym składem. Drugą część każdy widział co Barcelona gra. Wygraliśmy lige bo Real odpuscil. Niech nikt nie mowi, ze nie bylo inaczej. Jeszcze do Tito bym nie mial pretensji jakby sam wymyslil styl, wprowadzil nowinki a jego jedyny pomysl to pilka na Messiego i niech cos zrobi. Nam robi, ale jak juz go nie ma to co? A jak skonczy kariere to co bedzie z Barcelony?

0

Podzielam zdanie, że przy bramce głównym winowajcą nie był Song. W piłce zawsze się mówi: ,, Zawsze myśl, że twojemu partnerowi coś nie wyjdzie, że straci piłkę. Bądź przygotowany na takie sytuacje. Przewiduj".

0

Bardzo ciekawy pomysł. Jednak myślę, że to powinna być alternatywa dla dwóch podstawowych stoperów. Dlatego taki Mathieu i jeszcze jeden obrońca - z najwyższej światowej półki jak powiada Tito - by się przydał. Takie dwa transfery na pewno by się opłaciły.

0

Bardzo dobrze. Jeśli nowy zawodnik ma grać na Camp Nou to musi tego chcieć. Mam lekkie obawy, ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony do transferu. O pieniądze nie ma co się bać, w kilka miesięcy spłaci się na pewno. Już nie mogę się doczekać.

0

Trudno to powiedzieć, ale jakoś ciężko mi uwierzyć żebyśmy wywieźli z Vicente Calderon 3 punkty. Mamy Messiego, wiem, ale z tą obroną... Atletico wczoraj ustrzelało 3 brameczki to nam napewno coś wsuną.

0

Hasz29, taaa... gołym okiem widać w naszej grze świeżość i nieprzewidywalność... Skończ waść, wstydu oszczędź.

0

Oliver Torres z Atletico. Zapamiętajcie chłopaka, niedługo będzie podbijał Europę.

0

Nie moge, jeszcze piszecie The SpecialFive? My dostalismy ostatnio siodemke a Wy dalej sie smiejecie. Ehh.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?