auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Konferencja Tito po meczu: "Villa nie zagrał gdyż ma za sobą ciężką kontuzję".
0
masa, już skład pokazuje, że będzie to samo co w ostatnich tygodniach. 6 pomocników, tiki taka na całego, zaklepiemy się na śmierć. Ale Xavi będzie zadowolony, że miał 150 dokładnych podań do boku i do tyłu.
0
Mam nadzieję, że Montoya odejdzie lub chociaż wypożyczenie, bo szkoda żeby marnował się przy takim trenerze jak Tito.
0
Ustawienie 4-6-0.
0
To chyba nie są oficjalnie. Katalonka dobrze pisze.
0
Wole rekordy Barcelony niż Messiego.
0
Oho, czyli już niemal oficjalnie :)
0
Zdjęcia z podróży do BIlbao : http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/galeria-d-imatges/viatge-a-bilbao?index=21
0
Alex, jakieś źródło?
0
Rayo Osasuna 1:2
0
Zabolało mnie stwierdzenie "obyśmy byli od niego zależni przez wiele kolejnych lat" - yyy, sam już nie wiem, mam to rozumieć, że kolejny sezon będziemy grali pod Messiego, wszystkie podania i co nie tylko, a inni napastnicy będą mieli na koniec sezonu po 5 bramek? CO TO KUR*A JEST.
0
"Uważam, że kibice są zadowoleni." Co kur*a?
0
No chyba nie w Barcelonie..
0
Tak jak pisali poprzednicy - grał by na boku. Dlaczego? Bo u nas jeden zawodnik jest ponad klub...
0
Widzimy - przygotowanie fizyczne. No, no, z tego co pamiętam w tym roku przygotowywaliśmy się w Europie. Wszyscy beczeli żeby tylko nie w Azji. I macie różnicę.
0
mati, http://adf.ly/NjLJR - wszystkie bramki.
0
Jeśli chcemy mieć nadzieję na awans musimy strzelić 2 gole w jakieś 20min. Możliwe? Hmm..
0
Uwaga, miki wrócił ze szkoły.
0
Lukasz, na katalońskiej stronie Barcy (fcbarcelona.cat) puszczają transmisje na żywo.
0
Nie Xavi6, tylko EdB, sory.
0
Xavi6, racja Andres wyglądał na konferencji coś nie swojo.
0
Zawsze kochałem Tiki-takę. Miłość od pierwszego wejrzenia. Aż coś tu się wkradło. Niestety to był Messi. Nie tyle on sam, bo jest najlepszy ale sposób w jaki chcemy go wykorzystać. Martwi mnie to i tego nie chcę, ubolewam nad tym. Za każdym razem cierpię gdy widzę jak tylko Alexis czy Pedro podnoszą głowę gdzie jest Leo... bo ? No właśnie dlaczego? Wydaje mi się, że tu jest zawodnik ponad klubem - to czego nie powinno być. Nasi skrzydłowi po prostu boją się kiwać, bo trener nakrzyczy, że nie podali do Messiego. Gra pod naszą '10' - to jest dla mnie problem Barcy.
0
Niewątpliwie też mam zdanie, że Tito być może nie nadaje się na pierwszego trenera. Jednak... Dajmy szansę. Wiemy jaki to był rok. Kontuzje, choroby, ok. Wiem, taktyka, niewyciąganie wniosków. Niemniej jednak powinniśmy dać szansę Tito i Jordi'emu by pokazali na co ich stać z lepszymi rywalami, a nie średniakami La Liga. Można zaryzykować, ale... no właśnie znowu może być klapa z lepszymi i co wtedy? Jedno jest pewne: zarząd Barcy z Rosell'em na czele nie mają jaj. W FUTBOLU NIE MA SENTYMENTÓW.
0
Jak można pisać, że ten transfer to niewypał? Trzeba być skończonym idiotą. Po pierwsze nie wydaję mi się żeby nie poradził sobie w Barcie. PD to nie PL, więc tu będzie mu o wiele łatwiej. Po drugie jeśli ktoś beczy za te 40mln to jest nienormalny. Chyba nie wiecie co to za interes? Ta cała kasa zwróci się medialnie w ciągu 1-2 lat. Tylko pomyśleć ile Barcelona zyska fanów w Ameryce Płd. Transfer jak najbardziej na tak - ale czy teraz, gdy potrzebujemy obrońców / bramkarza? Nie wiem, to sprawa zarządu.
0
Po wczorajszym meczu 20% bardziej wierzę w awans.
0
Denerwuja mnie wpisy o Messim. Widac, ze po kontuzji a i tak dzieciuchy po nim jezdza.
0
3sek temu: http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45083
0
Dla dobra Borussi i wszystkich co liczą na drużynę z Dortmundu lepiej by Santana grał za Hummelsa...
0
Cristiano, ta? Bo ja nie pamietam by pisalo tak: omentarze [558Komentarze [557Komentarze [556Komentarze [555Komentarze 554Komentarze [553Komentarze [552Komentarze [551Komentarze [550Komentarze [549Komentarze [549Komentarze [547Komentarze [546Komentarze [545Komentarze [544Komentarze [543Komentarze [542Komentarze [541Komentarze [540Komentarze
0
Oj, na rm.pl przeciążenie.
P.S. Real potrafi poprawić humor.