auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co piła w pole karne to zagrożenie. Smutne :(
0
KTO ODEGRAL DO ALEXISA W TEJ AKCJI? PROSZE O ODP
0
SEDZIA NIE ZDOLAL POMOC KATARCZYKOM
0
KURWA WSZYSTKO SIE SYPIE
0
Ja nie chcę widzieć Messiego w drugiej połowie. Jeśli wyjdzie to znaczy, że gra na lekach przeciwbólowych. A chyba wiadomo jakie są tego skutki... Aby tylko dowieść teraz wynik do końca !
0
Narzekacie na Alexisa. Teraz wejdzie Fabs i zobaczycie co to bedzie sie nazywa gra w 10...
0
mucha19945, przeszkadza Ci to?
0
poeticus, ciężko odświeżyć pajacu?
0
Mnie oczarował w meczu bodajże z Xerez (3:1?). Taką bramę wsadził, że.. :)
0
Fabregas 5? Aha, wychodze z newsa i nie wracam.
0
Żeby tak było kiedyś w Polsce... :(
0
Trzeba głowę obracać :(
0
I jak ja mam teraz coś przeczytać? :D
0
Bardzo niepewna obrona Atleti. Wystarczy piła w pole karne i jest groźnie (oby piłkarze Barcy to oglądali). Jak widać samymi chęciami się nie wygrywa. Mario nieźle w obronie, o Courtouis'ie nie wspominam. Moim marzeniem jest by stanął w bramce Azulgrany. Niemożliwe :(
0
Polecam meczyk Rojiblancos - Nietoperze będzie ciekawie :)
0
1:1 FALCAO WOW!!!
0
Atleti Valencia 0:1 Jonas
0
zohano13212, po co spamujesz?
0
sprzedac ta cala jebana obrone
0
wypierdolic ta cala obrone
0
Piqe zejdz prosze
0
Ja bym wylozyl 50mln, ale dajcie kurwa normalnego obronce a nie..
0
Fabregas zejdz i sie nie osmieszaj
0
TheLeoMessi, znalazł się i ekspert.
0
Contiv - no nie wiem czy to powód do dumy..
0
To niech jeszcze wyżej będzie położone boisko... Z chęcią bym ich zdyskwalifikował. Jaki jest sens grania takich meczy?
0
Narwany Pogba. Za wejscie korkiem w glowe Alonso powinna byc czerwona.
0
ban dla matimocny ..
0
Monreal profesor.
0
BRAWO!