0

Co piła w pole karne to zagrożenie. Smutne :(

0

KTO ODEGRAL DO ALEXISA W TEJ AKCJI? PROSZE O ODP

0

SEDZIA NIE ZDOLAL POMOC KATARCZYKOM

0

KURWA WSZYSTKO SIE SYPIE

0

Ja nie chcę widzieć Messiego w drugiej połowie. Jeśli wyjdzie to znaczy, że gra na lekach przeciwbólowych. A chyba wiadomo jakie są tego skutki... Aby tylko dowieść teraz wynik do końca !

0

Narzekacie na Alexisa. Teraz wejdzie Fabs i zobaczycie co to bedzie sie nazywa gra w 10...

0

mucha19945, przeszkadza Ci to?

0

poeticus, ciężko odświeżyć pajacu?

0

Mnie oczarował w meczu bodajże z Xerez (3:1?). Taką bramę wsadził, że.. :)

0

Fabregas 5? Aha, wychodze z newsa i nie wracam.

0

Żeby tak było kiedyś w Polsce... :(

0

Trzeba głowę obracać :(

0

I jak ja mam teraz coś przeczytać? :D

0

Bardzo niepewna obrona Atleti. Wystarczy piła w pole karne i jest groźnie (oby piłkarze Barcy to oglądali). Jak widać samymi chęciami się nie wygrywa. Mario nieźle w obronie, o Courtouis'ie nie wspominam. Moim marzeniem jest by stanął w bramce Azulgrany. Niemożliwe :(

0

Polecam meczyk Rojiblancos - Nietoperze będzie ciekawie :)

0

1:1 FALCAO WOW!!!

0

Atleti Valencia 0:1 Jonas

0

zohano13212, po co spamujesz?

0

sprzedac ta cala jebana obrone

0

wypierdolic ta cala obrone

0

Piqe zejdz prosze

0

Ja bym wylozyl 50mln, ale dajcie kurwa normalnego obronce a nie..

0

Fabregas zejdz i sie nie osmieszaj

0

TheLeoMessi, znalazł się i ekspert.

0

Contiv - no nie wiem czy to powód do dumy..

0

To niech jeszcze wyżej będzie położone boisko... Z chęcią bym ich zdyskwalifikował. Jaki jest sens grania takich meczy?

0

Narwany Pogba. Za wejscie korkiem w glowe Alonso powinna byc czerwona.

0

ban dla matimocny ..

0

Monreal profesor.

0

BRAWO!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?