auoan
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eoren, też oczywiście bym chciał, ale przyznajmy sobie szczerze, że szanse na to są małe. Zaraz Chelsea, PSG czy coś w tym stylu wyrzuci na stół 30 mln a Malaga borykająca się z problemami finansowymi (kto wie co tam się teraz dzieje..) wyprzeda zdolnego, by zarobić.
0
Już wcześniej zapowiadało się, że ten chłopak będzie w przyszłości gwiazdą. Golden Boy udowadnia to co tydzień póki co i tylko czekać gdzie przejdzie :)
0
Wszystko super się ułożyło. Villa pokazał, że jest potrzebny tej drużynie, nie dzięki samej bramce, ale grze bez piłki! Dodatkowy wariant? Czemu nie. Moje życzenie w okienku? NIE SPRZEDAĆ DAVIDA, NIE MOŻEMY.
0
Off top: Kiedy pierwszy mecz ćwierćfinałowy? Z góry dziękuję.
0
Scorpion22 to nie jest kibic Barcelony. Już kiedyś to przerabialiśmy. Kibic Realu, który się podszywa. Teraz próbuje się wyżalić, ale Ci się nie uda kolego, to jest dzień całego barcelonismo.
0
My to chyba potrafimy tylko po takich błędach tracić...
0
Dla mnie mimo wszystko kluczem do zwycięstwa dzisiaj był PRESSING, którego nie wiem dlaczego nie stosujemy w tym sezonie.
0
JA NADAL NIE OCHŁONĄŁEM. CO ZA MECZ !!!!!!!
0
Przeczytajcie to tu i teraz !
http://www.fcbarca.com/46828-nadchodzimy-milanie.html
0
Nikt w nas nie wierzy, wszyscy chcą żebyśmy odpadli. Zróbmy psikusa i dawać do 1/4 !
0
Jak Villa będzie grał na środku to mnie pasuje skład. Ale jak znów go wywalą na bok żeby rozciągał pole to się nie dziwcie, że słabo zagra.
0
Coz za zaskoczenie. Az jedna zmiana :O
0
Czy ja wiem czy to jest odmiana... po składzie nie widać, oby po grze było. Jedyna zmiana to Villa.
0
Super się zaczyna
0
Fabregas 6? Nie wiem czy ten mecz oglądałem... ostatnimi ten człowiek gra padakę, tylko do najbliższego po prostu - ALIBI. Dawno nie widziałem (może w ogóle) tak słabo grającego zawodnika. Kompletnie bez formy. Piła odbija się jak od drewna.. ehh, za co te 6? Za podania 2m do najbliższego ? To nawet nie nazywa się gra wzajemna. Jedyne dobre podanie to te do Daniego.
0
sant11, zamiast oglądać Atletico i patrzeć jak Real wskakuje na wicelidera to Ty wolisz kłócić się kto jest lepszy.
0
Atletico przegrywa 1:0 z Baskami!
0
sant11, kolejny, który tylko broni Ronaldo a nie Realu. Kolego, my tu lubimy Leo, bo gra w Barcelonie, a Wy lubicie Real gdyż gra tam Cristiano (oczywiście nie wszyscy). Smutne, ale prawdziwe.
0
Real - tradycja.
0
muti, ja bym się nie śmiał, tylko rozżalał na temat gry Realu. Ale widać zresztą jaki z Ciebie kibic, że woli popatrzeć na komentarze.
0
Oliwa sprawiedliwa.
0
Real jak co tydzień - bez farta... :)
0
pipy remisuja
0
Rewanżowy mecz z Milanem będzie leciał na głównym kanale N'ki czy nPremium ?
0
Dzisiaj miałem wrażenie, że Barca zagrała tak jak zawsze (ostatnio). Przewidywalnie, wolno, lecz jak widać na ostatnią drużynę starczyło. To chyba może oznaczać jedno: w meczu z Milanem zobaczymy coś niespodziewanego, inny styl, zaskoczenie.
0
"We wtorek mamy mecz, który tak czy tak musimy wygrać" - do środy z takim nastawieniem i będzie dobrze :)
0
matirix20, gdzie Ty masz oczy? Fabregas 6? Max 2. Ten człowiek mnie przeraża. Nie być w formie OK. Ale żeby coś takiego odpierd***ć?
0
Jedno trzeba przyznać, najlepszy na boisku mimo wszystko był Alexis. Chociaż coś próbował.
0
JEDYNY POZYTYW PO MECZU TO BRAK STRACONEJ BRAMKI.
0
DLA TAKIEGO SEDZIEGO TO BYM PRZYPIERDOLIL